Kruiisil on alati pühad!

Parimad pakkumised

Reisi autoga!

Autos 3.–5. reisija tasuta

Kui plaanid Soome sõita autoga, vali Tallinki autopakett – nii maksad autos ainult kahe eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti tasuta!
Tutvu tingimustega ja broneeri reis »

Uus kiirlaev otsib nime!

Tallink kuulutab välja konkursi uue generatsiooni kiirlaevale NB1391 nime leidmiseks. Esita enda idee allpool enne 15. detsembrit 2015. Võitja saab auhinnaks piletid uue laeva kõige esimesele ametlikule reisile. Loe lähemalt »

Kiiresti teele!

Uus teenus Priority Car

Nüüd on laevareisid autoga veelgi sujuvamad, sest uue teenusega Priority Car pakume Sulle võimalust autotekilt maha sõita esimeste seas. Nii jõuad oma sihtkohta muretult ja õigel ajal.
Loe lähemalt »

–30% DeLuxe

Õnnepäevadel kruiisile eriti soodsalt

Õnnepäevadel reisid A-klassi või De Luxe kajutis eriti hea hinnaga! Leia oma Õnnepäev ja broneeri luksuslik kruiis siin »

Säästa kuni 70 €

Hotellipaketiga võidad!

Tallinki hotellipaketiga leiad alati hea hinnaga majutuse Stockholmis!

Loe lähemalt »

Ostle 25% soodsamalt

Laeval ostled soodsalt!

Laeval saad vähema raha eest rohkem!

Tutvu laevapoodide parimate pakkumistega siin »

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi keskkonnas saab mugavalt ja kiiresti enne Tallinna–Helsingi liinil reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja üllatuse lemmikule.

Tule tööle

AS Tallink Grupp on Läänemere suuremaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab aastas üle 9 miljoni reisija. Ootame just Sind oma töökasse kollektiivi.