Uue kiirlaeva nimeks saab Megastar!

2017. aastal valmiva ning Tallinna–Helsingi liinil sõitma hakkava uue generatsiooni LNG-kiirlaeva nimeks saab Megastar. Valik tehti avalikule nimekonkursile laekunud 21 550 pakkumise hulgast. Loe lähemalt »

Läänemere suurim allahindlus!

Supersale tervitab ahvatlevate pakkumistega ning spetsiaalselt kampaaniaks tellitud kaubaga Tallinki ja Silja Line'i laevapoodides. Vaata pakkumisi ja broneeri šopingureis siin »

Säästa kuni 70 €

Hotellipaketiga võidad!

Tallinki hotellipaketiga leiad alati hea hinnaga majutuse Stockholmis!

Loe lähemalt »

Kiiresti teele!

Uus teenus Priority Car

Nüüd on laevareisid autoga veelgi sujuvamad, sest uue teenusega Priority Car pakume Sulle võimalust autotekilt maha sõita esimeste seas. Nii jõuad oma sihtkohta muretult ja õigel ajal. Loe lähemalt »

Online check-in Tallinna–Helsingi liinil

Tallinna–Helsingi liini reisijapileti check-in’i saad nüüd mugavalt teha internetis. Loe lähemalt »

Romantiline üllatus kallimale

Muuda reis romantiliseks juba esimestest hetkedest – telli kajutiüllatus. Loe lähemalt »

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi keskkonnas saab mugavalt ja kiiresti enne Tallinna–Helsingi liinil reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja üllatuse lemmikule.

Tule tööle

AS Tallink Grupp on Läänemere suuremaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab aastas üle 9 miljoni reisija. Ootame just Sind oma töökasse kollektiivi.