Pane kokku just enda moodi puhkus Soomes!

Alates
194 €

164 €

Autoga Rootsi

Kui on soov Rootsis ringi vaadata ka Stockholmist kaugemale, tasub minna autoga. Laevaga jõuad kaugele, laeva ja autoga veelgi kaugemale!
Loe lähemalt »

Tagasi-
suund –30%

Osta Helsingisse kaks suunda korraga

Plaanid Soome sõita? Tee nutikas valik ja osta korraga ka tagasisõidupilet – nii saad tagasisõidupileti 30% soodsamalt. Osta pilet »

Lastele tasuta!

Lapsed reisivad Soome tasuta!

Alla 12-aastased lapsed sõidavad Soome TASUTA, kui broneeringus on vähemalt üks maksev täiskasvanu. Pakkumine kehtib Star-klassis päevareisil, edasi-tagasireisil ja edasi-tagasi autopaketiga, kui reis algab Tallinnast. 
Broneeri siin »

Nutikad ostud merel

Laevapoodidest leiad alati hulganisti ahvatlevaid pakkumisi ja toredaid kingitusi – seda kõike soodsate hindadega! Vaata pakkumisi »

Uus Tallink Shuttle Megastar!

Megastar valmib 2017. aastal! Tutvu uue laeva 3D-mudeliga ja hoia ehitusel silma peal siin »

UUS!

Piletikindlustus

Elus võib ikka ootamatusi ette tulla. Piletikindlustus on mõeldud pileti tühistamiseks ettenägematute asjaolude puhul enne reisi, et reisipileteid soetades oleks alati kindlam tunne.
Loe lähemalt »

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi keskkonnas saab mugavalt ja kiiresti enne Tallinna–Helsingi liinil reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja üllatuse lemmikule.

Tule tööle

Tule ja omanda töökogemus rahvusvahelises ning Eesti ühes mainekamais ettevõttes. Stabiilne töö, arengu- ja karjäärivõimalused ning sõbralik meeskond – ootame Sindki!