Minipuhkus Stockholmi kruiisil alates 19 €/reisija!

Autoga Soome!

Autos maksad vaid 2 eest

Tallinki autopaketiga maksad Soome sõites autos ainult 2 reisija piletite eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti tasuta. Loe lähemalt »

Tagasi-
suund –30%

Osta kaks suunda korraga

Plaanid Soome sõita? Tee nutikas valik ja osta korraga ka tagasisõidupilet – nii saad tagasisõidupileti 30% soodsamalt. Osta pilet »

Lastele tasuta!

Lapsed reisivad Soome tasuta!

Alla 12-aastased lapsed sõidavad Soome TASUTA, kui broneeringus on vähemalt üks maksev täiskasvanu. Pakkumine kehtib Star-klassis päevareisil, edasi-tagasireisil ja edasi-tagasi autopaketiga, kui reis algab Tallinnast. 
Broneeri siin »

Nutikad ostud merel

Laevapoodidest leiad alati hulganisti ahvatlevaid pakkumisi ja toredaid kingitusi – seda kõike soodsate hindadega! Vaata pakkumisi »

Uus Tallink Shuttle Megastar!

Megastar valmib 2017. aastal! Tutvu uue laeva 3D-mudeliga ja hoia ehitusel silma peal siin »

UUS!

Tallinki piletikindlustus

Elus võib ikka ootamatusi ette tulla. Tallinki piletikindlustus on mõeldud pileti tühistamiseks ettenägematute asjaolude puhul enne reisi, et reisipileteid soetades oleks alati kindlam tunne.
Loe lähemalt »

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi keskkonnas saab mugavalt ja kiiresti enne Tallinna–Helsingi liinil reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja üllatuse lemmikule.

Tule tööle

AS Tallink Grupp on Läänemere suuremaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab aastas üle 9 miljoni reisija. Ootame just Sind oma töökasse kollektiivi.