Kruiisil on alati suvi!

Parimad pakkumised

Reisi autoga!

Autos 3.–5. reisija tasuta

Kui plaanid Soome sõita autoga, vali Tallinki autopakett – nii maksad autos ainult kahe eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti tasuta!
Tutvu tingimustega ja broneeri reis »

Lastele tasuta!

Lapsed reisivad tasuta

Kuni 11-aastased lapsed sõidavad Soome tasuta, kui broneeringus on vähemalt üks maksev täiskasvanu. Pakkumine kehtib päevareisil, edasi-tagasireisil ja edasi-tagasi autopaketiga, kui reis algab Tallinnast. Ühes broneeringus võib olla kuni viis tasuta last. Broneeri siin »

–15%

Edasi-tagasipiletiga säästad

Kui plaanid Soomet külastada rohkem kui üheks päevaks, vali kindlasti edasi-tagasipilet – nii säästad piletihinnalt ligi 15%. Broneeri siin »

 

–42% DeLuxe

Õnnepäevadel kruiisile eriti soodsalt

Õnnepäevadel reisid A-klassi või De Luxe kajutis eriti hea hinnaga! Leia oma Õnnepäev ja broneeri luksuslik kruiis siin »

Al 21 € /suund

Soodsalt perega Rootsi!

Autopakett Rootsi alates 39 €/suund*
Liinireis Rootsi alates 21 €/suund*

Club One’i kliendile lisasoodustus vähemalt 10%!

Loe lähemalt »

Laeval ostled soodsalt!

Laeval saad vähema raha eest rohkem! Tutvu laevapoodide parimate pakkumistega siin »

Laevapilet mobiiliga

Kasuta laevapileti ostuks mobiiliaplikatsiooni Tallink & Silja Line, mis on mõeldud Android- ja iOS-operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi keskkonnas saab mugavalt ja kiiresti enne Tallinna–Helsingi liinil reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja üllatuse lemmikule.

Tule tööle

AS Tallink Grupp on Läänemere suuremaid ning edukamaid reisilaevafirmasid, mis teenindab aastas üle 9 miljoni reisija. Ootame just Sind oma töökasse kollektiivi.