Club One

Boonuspunktide eest reisima

Praeguseks tunneme ilmselt kõik, et lühipuhkus oleks suurepärane vaheldus igapäevarutiinile ja et tuju aitaks pisutki tõsta reisiootus kalendrisse märgitud reisibroneeringu näol.

Kasuta boonuspunkte Visby ja Ahvenamaa suviste erikruiiside ostmiseks ning Stockholmi ja Helsingisse reisimiseks.

Tallinki e-pood

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi. Tee oma ostud seal, kus oled – kiirelt ja mugavalt. 11.–22.11 ja 30.11.–31.12.2020 saad e-poes šopates boonuspunktidega tasuda lausa 25% ostukorvist. Pakkumine kehtib täishinnaga toodetele.

Digitaalne Club One'i kaart mobiilis

Digitaalne püsikliendikaart Sinu mobiilis on Sinuga alati kaasas ja pole muret, et punktid jääksid kogumata või eripakkumine kasutamata.

Ostud pardal kuni –20%

Laevakauplustes ootab Sind rikkalik kaubavalik maailmakuulsatelt brändidelt, millest valik tooteid on klubiliikmele kuni 20% soodsamad.

Soodustused laevadel

Club One'i kaardiga leiad laevade restoranides ja baarides, kauplustes ning saunakeskustes alati ahvatlevaid eripakkumisi.

MAJUTUS -35%

Soodustused Tallinki hotellides

Tallinki hotellitoad on klubiliikmele sooduskoodiga COTALV –35%. Lisaks saab boonuspunkte kasutada toakategooria tõstmiseks ning Aqua Spas lõõgastumiseks.