Club One'i pühadetervitus

Tere tulemast Club One'i lehele

Club One'i programmist »

Club One'i kliendiprogramm on suunatud Tallinki erakliendile ja tema perele. Soovime pakkuda Teile soodustusi nii maal kui ka merel. Mida rohkem reisite, seda paremaid soodustusi saate!

Boonuspunktid – kogu ja kuluta »

Mida rohkem meiega reisite, seda suuremaid soodustusi saate! Boonuspunkte arvestatakse nii laevapiletitelt kui ka laevas sooritatud ostudelt, mille eest tasumisel on esitatud Club One'i kaart.

Soodustused püsikliendile »

Pakume soodustusi reisipiletitelt, Tallinki ja Silja laevade kauplustes, restoranides ning koostööpartnerite juures. Esitage Club One'i kaart laeval alati enne ostude sooritamist, lisaks soodushindadele kogute ka boonuspunkte.

Ühine suurepärase seltskonnaga »

Club One on kolmetasemeline püsikliendiprogramm, kus soodustused on seda ahvatlevamad, mida rohkem Tallinki laevadega reisid.

Liituge

Club One'i kaardi eelised

Soodustused laevapiletitelt

Club One'i kliendina saate soodustust ühesuunapileti, päevareisi ja kruiisi hindadest. Lisaks teenite ostetud piletitelt väärtuslikke boonuspunkte, mille eest saate soetada boonusreise. Loe lähemalt »

Nutikad ostud laeval

Club One'i kaardiga leiab Tallinki ja Silja Line'i laevade kauplustes alati ahvatlevaid eripakkumisi. Vaata pakkumisi »

Maitsenaudingud merel

Club One'i kaardiga leiab Tallinki ja Silja Line'i laevade restoranides ja baarides alati ahvatlevaid eripakkumisi. Loe lähemalt »

Mitmekülgne meelelahutus

Meelelahutus Tallinki laevadel on mitmekülgne ja rahvusvaheline. Pakume glamuuri, džässi ja rokki, tantsujalakestele on disko ning laulusõpradele karaoke. Õhtu naelaks on show-programm! Meelelahutuskalender »

Soodustused Tallinki hotellides

Nüüd kogute väärtuslikke boonuspunkte ja naudite Club One'i kaardiomanike eeliseid kõikides Tallinki hotellides Tallinnas ja Riias! Loe lähemalt »

Koostööpartnerite soodustused

Meie rohketel koostööpartneritel on Club One'i kliendile mitmesuguseid häid pakkumisi. Kasutades Club One'i kaarti, saate rahalisi soodustusi Tallinki sihtpunktides.
Vaata pakkumisi »

Liitumine on kasulik

  • Siit saate lugeda, kuidas toimib Tallinki püsikliendiprogramm Club One ning millised soodustused sellega kaasnevad. Rohkem infot »

Club One'i uudised

  • UUS! Club One`i ajakirja küsitluse võitja on Tiina Matvejeva. Võitjaga on võetud ühendust.
  • • Club One’i ristsõna võitja on Silvi Sillamaa. Võitjaga on võetud ühendust.