Tere tulemast Club One'i lehele

Club One'i programmist »

Club One'i kliendiprogramm on suunatud Tallinki erakliendile ja tema perele. Soovime pakkuda Teile soodustusi nii maal kui ka merel. Mida rohkem reisite, seda paremaid soodustusi saate!

Boonuspunktid – kogu ja kuluta »

Mida rohkem meiega reisite, seda suuremaid soodustusi saate! Boonuspunkte arvestatakse nii laevapiletitelt kui ka laevas sooritatud ostudelt, mille eest tasumisel on esitatud Club One'i kaart.

Soodustused püsikliendile »

Pakume soodustusi reisipiletitelt, Tallinki ja Silja laevade kauplustes, restoranides ning koostööpartnerite juures. Esitage Club One'i kaart laeval alati enne ostude sooritamist, lisaks soodushindadele kogute ka boonuspunkte.

Ühine suurepärase seltskonnaga »

Club One on kolmetasemeline püsikliendiprogramm, kus soodustused on seda ahvatlevamad, mida rohkem Tallinki laevadega reisid.

Liituge

Laevakaupluste pakkumised teile!

 

Vaata kõiki laevakaupluste pakkumisi »

Club One'i klientidele on laevakauplustes valitud tooted alati soodsamad kui tavaostjale. Te leiate valiku tooteid tavahindadest kuni 20% soodsamalt, mis teeb säästu maahindadega võrreldes veelgi suuremaks. Lisaks teenite laeva kauplustes, restoranides ja baarides tehtud ostudelt boonuspunkte. Esitage oma Club One kliendikaart alati enne ostu sooritamist ja koguge boonuspunkte.

Vaata pakkumisi »

Tallink Hotels

Pakume Teile ja Teie pereliikmetele alati soodsaimat hinda.

Koostööpartnerid

Club One'i püsikliendina saate lisaks ahvatlevatele reisipakkumistele hulgaliselt soodustusi ka meie koostööpartnerite juures.

Brasserie & Restoran

Tallinna Teletornis asuvat Brasserie & Restorani Teletorn tasub külastada suurepärase toidu ning kauni vaate pärast. Club One kliendikaardi esitamisel soodustus 5%, v.a eripakkumised.

Õhtusöök buffet's

Tallinki Rootsi laua kandvaks ideeks on tervislik, värske ja trendikas kvaliteettoit stiilse serveeringuga. Vaata lähemalt »

 

Meelelahutus

Vaadake meelelahutuskalendrist, kes esineb laeval just sel päeval, kui olete reisile minemas.

 

Liitumine on kasulik

  • Siit saate lugeda, kuidas toimib Tallinki püsikliendiprogramm Club One ning millised soodustused sellega kaasnevad. Rohkem infot »

Club One'i uudised

  • UUS! Club One`i ajakirja küsitluse võitja on Tiina Matvejeva. Võitjaga on võetud ühendust.
  • • Club One’i ristsõna võitja on Silvi Sillamaa. Võitjaga on võetud ühendust.