Club One'i programmist

Club One'i kliendiprogramm on suunatud Tallinki erakliendile ja tema perele. Pakume Teile soodustusi nii maal kui ka merel. Mida rohkem reisite, seda paremaid soodustusi saate!

KOLMETASEMELINE PÜSIKLIENDIPROGRAMM

Club One on kolmetasemeline püsikliendiprogramm (kuld-, hõbe- ja pronkstase), mis põhineb Tallinki erakliendile ja tema perele suunatud boonussüsteemil, kus soodustused on seda suuremad, mida rohkem teenuseid kasutate.

Club One'i klienditaseme määrab viimase 12 kuu jooksul teenitud boonuspunktide hulk. Klienditaseme lõppemisel arvutatakse, kui palju boonuspunkte on kogunenud viimase 12 kuu jooksul ning vastavalt sellele määratakse uus klienditase. Kulutatud boonuspunktide hulk ei mõjuta klienditaset.

Ühelt tasemelt teisele üleminekul ning taseme uuendamisel algab uus arvestusperiood ja järgmisele tasemele jõudmiseks vajalike boonuspunktide arvestus hakkab nullist. Seoses taseme muutumisega ei muutu ostudeks kasutatavate boonuspunktide arv kliendikontol.

Bronze taseme kliendikaart
Pronkstase »
Silver taseme kliendikaart
Hõbetase »
Gold taseme kliendikaart
Kuldtase »

Soodustused pereliikmetele

Club One'i püsikliendi staatus ja soodustused laienevad ka püsikliendi pereliikmetele. Pereliikmete all mõeldakse abikaasat või elukaaslast koos nende ülalpeetavate lastega ning kes elavad samal aadressil. Kõigil vähemalt 18-aastastel püsikliendi pereliikmetel on võimalik saada isiklik lisakaart. Club One'i liikmeteks saavad soovi korral registreeruda kõik põhikaardi omaniku pereliikmed sõltumata vanusest. Ühe pere liikmed saavad sama püsikliendinumbri. Püsikliendi soodustusi kasutada ja boonuspunkte koguda saavad ainult vastavale püsikliendinumbrile registreeritud pereliikmed. Tallinkil on õigus jätta kliendi kontole registreerimata isikuid, kui on alust arvata, et isikud ei ole pereliikmed ja/või ei ela sama aadressil.

Kaardi saamine

Liitumisankeedi saab täita internetis, Tallinki müügiesindustes või laevareisi ajal laeva infoletis. Samuti vormistab kõnekeskus telefoni teel Club One'i kaarte.

Club One'iga liitumine on tasuta. Sinu kliendistaatus jõustub kohe pärast liitumisankeedi jõudmist Tallinki. Club One'i kaart saadetakse umbes 4 nädala jooksul ankeedis märgitud postiaadressile.

Püsiklient alustab pronkstasemelt, kuid sealgi pakutavad soodustused on juba klass omaette.

Liitu Club One'i püsikliendiprogrammiga »

 

Teadmiseks

Lugege, mida teha, kui püsikliendikaart on kadunud »

Ajutise kliendikaardi kohta lugege siit »

Nime muutusest teavitamisest lugege siit »

Sõidukiga reisivale kuldkliendile »