ESINEJAD LAEVAL

Sel talvel näeb Tallinki Stockholmi liini kruiisilaevadel Victoria I ja Baltic Queen erakordseid etendusi – breiktantsust Eesti popfolgini.

Detsembrist kuni 11. märtsini on Victoria I lavadel Dance Factory Eesti 100 teemaline sõuprogramm. Saa osa sajast hetkest, sajast emotsioonist, sajast sammust, sajast kostüümist, sajast laulusõnast, sajast naeratusest, sajast minutist – kõik pühendatud Eestile ning esinduslikeks, hoogsateks ja meeliköitvateks sõudeks vorminud Eesti agentuur Dance Factory. Kaasahaaravates kesköösõudes teeme kummarduse säravamatele Eesti staaridele ja hittidele.

Baltic Queeni sõubaaris esineb detsembris ja jaanuaris tantsutrupp Action Street Ukrainast. Ühendatud on eri tantsustiilid, breik, tsirkus ja vapustavad akrobaatilised trikid. Trupi esinemisi on saatnud edu paljudes riikides. Veebruari algusest kuni märtsi esimese pooleni esineb laeval Baltic Queen popfolgiliku meelelahutusprogrammiga rahvatantsurühm Uppsar. Uppsari spetsiaalselt kruiisilava jaoks kokku pandud popfolksõule, mis on lõbus, aga milles on kirge ja ürgset väge.

Talveprogrammist ei puudu kindlasti juba varasemalt tuntud muusikalised live-kooslused, trubaduurid ning DJ-d. Reisijad on oodatud osa võtma kõikidest laeva tegevustest: lõbus loterii, pingeline Bingo, meloodiline muusikamäng ja karismaatiline karaoke.

Jaanuar | Veebruar
 
19.–20. jaanuar
DJ Sven Arusoo LET'S PARTY @ THE CLUB Baltic Queen al 15 €/reisija Broneeri reisBroneeri reis
26.–27. jaanuar
DJ Andres Puusepp LET'S PARTY @ THE CLUB Victoria I al 15 €/reisija Broneeri reisBroneeri reis
02.–03. veebruar
Disco Tallinn + Chalice ja Hannaliisa Uusma DISCO TALLINN ERIKRUIIS Baltic Queen al 15 €/reisija Broneeri reisBroneeri reis
09.–10. veebruar
DJ Taat +
DJ Harl:etno +
DJ Märt Rannamäe
SILENT DISCO Victoria I al 15 €/reisija Broneeri reisBroneeri reis
23.–24. veebruar
Ott Lepland Band +
DJ Erkki Sarapuu
LET'S PARTY LIVE Victoria I al 15 €/reisija Broneeri reisBroneeri reis
 

Hinnad võivad ajas vastavalt nõudlusele muutuda.