ESINEJAD LAEVAL

Sel suvel on Läänemerel pidu! Eesti tähistab tänavu 100. sünnipäeva ja nii on ka Tallinki laevade on sõuprogramm inspireeritud just parimatest Eesti lugudest.

Agentuurid Dance Factory Baltic Queenil ja Showstoppers Victoria I pardal pakuvad sel suvel äratundmisrõõmu ja koduseid esinejaid. Hoogsad sõud on täis armastatud eesti laule. Samuti on kavas lugusid, mida peame juba aastakümneid enda omaks, kuid mis pärinevad siiski piiri tagant.

Väärikas juubel nõuab väärikat tähistamist! Meie teeme seda omal moel: pidulikult läbi huumoriprisma, stiilselt ja lõbusalt.

Tallinna–Stockholmi liinil üllatavad reisijaid ka Hispaania tänavateatri Insolits näitlejad. Nad võivad olla maskeerunud tulnukateks või muinasjutulisteks loomadeks või ilmuda välja Eesti lipu värvides… Üks on kindel, märkamatuks nad ei jää.

Suveprogrammist ei puudu kindlasti ka muusikalised live-kooslused ja trubaduurid. Reisijad on oodatud osa võtma kõikidest laeva tegevustest: lõbus loterii, pingeline Bingo, meloodiline muusikamäng ja karismaatiline karaoke.