ALATES 110€ * /REISIJA

MEELEOLUKAS AASTAVAHETUSE ERIKRUIIS

piduliku õhtusöögi
ja live-esinejatega meelelahutusprogrammiga

Club One'i liikmele al 100 €/reisija*

Broneeri kruiisBroneeri kruiis
* Eeldusel, et kajutis on 4 reisijat, kes õhtustavad Grande Buffet's.
Kruiis koos à la carte õhtusöögiga alates 140 €/reisija (kui kajutis 4 reisijat)

 

PIDU KAHEL LAEVAL

 
Baltic Queen

30.12.2017 Baltic Queen

30. detsembril väljuval Baltic Queenil loob lisaks glamuursele sõule meeleolu hoogne majabänd Enjoy, kes esitab ajatuid peohitte.

Victoria I

31.12.2017 Victoria I

31. detsembril väljuval Victoria I-l astub üles retro-tantsuansambel Regatt, kes toob vana-aastaõhtusse 70.–80. aastate Eesti levimuusika.

HÕRGUD ROAD

 

À la carte erimenüü

À la carte restoranis serveerime kolmekäigulise erimenüü koos sommeljee sobitatud veinidega. À la carte restoranis kehtivad lastele soodushinnad.

Buffet-õhtusöök

Lai valik hõrgutisi, lisaks erimenüüga lastelaud. Hinna sisse kuuluvad õlu, vein, vesi, karastusjoogid ja kohv/tee. Alla 6-aastastele tasuta, kui lapsevanem on ostnud toitlustuse Grande Buffet’s.

 
SÄRAV MEELELAHUTUS

SÄRAV
MEELELAHUTUS

Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilavad nii minnes kui ka tulles särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud. Pidu kestab hommikutundideni. 30. detsembril väljuval Baltic Queenil loob peomeeleolu majabänd, 31. detsembril väljuval Victoria I-l astub üles tantsuansambel Regatt.

Loe lähemalt
 
PIDUEHTEIS STOCKHOLM

PIDUEHTEIS STOCKHOLM

Aastavahetuse erikruiisi oluline osa on piduehteis ja suursugune Stockholm. Idüllilised tänavad ning talvine kargus – vaatamist ja uudistamist on tõesti palju.

Loe lähemalt