Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight 21:15
Trubaduur : Dane Piercy → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Pianist : Igor → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:00
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Baltic Queen 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 09:15 - 11:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight 21:15
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Pianist : Igor → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:00
Trubaduur : Grisha → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Baltic Queen 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 08:15 - 10:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight 21:15
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Pianist : Igor → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:00
Trubaduur : Grisha → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Baltic Queen 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 09:15 - 11:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight 21:15
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Pianist : Igor → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:00
Trubaduur : Grisha → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 08:15 - 10:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Mängujuht : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight 21:15
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Pianist : Igor → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:00
Trubaduur : Grisha → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 09:15 - 11:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Mängujuht : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Pianist : Igor → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 22:00
Trubaduur : Grisha → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Ansambel : Gramofon Band → Baltic Queen Starlight 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 08:15 - 10:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Mängujuht : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight 22:00
00:00
Pianist : Roman Gomez → Baltic Queen Starlight 18:15
Trubaduur : Grisha → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Ansambel : Gramofon Band → Baltic Queen Starlight 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Baltic Queen Conference Center 09:15 - 11:15
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Baltic Queen Ibiza Disco 17:00
Mängujuht : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Baltic Queen Baltic Queen