Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Ansambel : Gravity Band → Baltic Queen Starlight Palace
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Christer Bergman → Baltic Queen Baltic Queen
Let's Party : Roger Lander → Baltic Queen Sea Pub 19:45
Let's Party : Tanel Paavo → Baltic Queen Starlight Palace 01:00
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Ansambel : Gravity Band → Baltic Queen Starlight Palace
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Christer Bergman → Baltic Queen Baltic Queen
Let's Party : Roger Lander → Baltic Queen Sea Pub 19:45
Let's Party : Tanel Paavo → Baltic Queen Starlight Palace 01:00
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Ansambel : Gravity Band → Baltic Queen Starlight Palace
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Christer Bergman → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Ansambel : Gravity Band → Baltic Queen Starlight Palace
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
DJ : Sander Loel → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Christer Bergman → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Christer Bergman → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Eva Dozzi → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Eva Dozzi → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Eva Dozzi → Baltic Queen Baltic Queen
Let's Party : Andres Puusepp → Baltic Queen Starlight Palace 01:30
Let's Party : Singer Vinger → Baltic Queen Starlight Palace 00:15
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 18:15
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Eva Dozzi → Baltic Queen Baltic Queen
Let's Party : Andres Puusepp → Baltic Queen Starlight Palace 01:30
Let's Party : Singer Vinger → Baltic Queen Starlight Palace 00:15
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Trubaduur : Ben Fisher → Baltic Queen Sea Pub 17:45
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 10:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Laila Varkki → Baltic Queen Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Eva Dozzi → Baltic Queen Baltic Queen
Show : Asian Circus → Baltic Queen Starlight Palace 22:00
00:00
Duo : Naissoo Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
Ansambel : Power Jam → Baltic Queen Starlight Palace 21:15
Trubaduur : Valerio Barile Baltic Queen Sea Pub
Lasteprogramm : Lotte & Friends → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
DJ : Kaspar Aare → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Anna-Rebeca Lall → Baltic Queen Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
City Info → Baltic Queen Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Baltic Queen Starlight Palace 21:00
Karaoke → Baltic Queen Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Baltic Queen Starlight Palace 23:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Erkki Sillaots → Baltic Queen Baltic Queen
Rootsi õhtujuht : Eva Dozzi → Baltic Queen Baltic Queen