Koostööpartnerid

Club One'i kaardiga saate soodustusi ka Tallinki sihtkohtades

Lisaks suurepärastele soodustustele Tallinki grupi erinevates ettevõtetes (Hera Salongid, Tallink Takso, Tallink Hotels) on ka meie koostööpartneritel Club One'i kliendile mitmesuguseid häid pakkumisi. Kasutades Club One'i kaarti, saate rahalisi soodustusi Tallinki sihtpunktides.

Club One'i kaardi omanikule kehtivad alati parimad pakkumised!

Koostööpartnerite soodustused

Interaktiivne elamus Abba The Museumis

Muuseumist leiad kõike, mis seostub ABBA muusika ja liikmetega. Siin on kostüümid, kuldplaadid, originaalesemed turneedelt, lindistusstuudio ja palju muud. Muuseum on väga interaktiivne – saad olla bändi viiendaks liikmeks, proovida erinevaid kostüüme, laulda, tantsida ja miksida nende lugusid.

Club One'i kliendile täiskasvanu pilet (ilma audiogiidita) muuseumi online-eelmüügist sooduskoodiga MM2017 –20%. Ka kohapeal saab Club One'i kaardi ettenäitamisel soodustust, kuid pilet hind on teenustasu võrra kallim. Muuseumis ei ole võimalik maksta sularahas. Pakkumine kehtib kuni 31.03.

Vaata lähemalt ja broneeri pilet »

Muusikal "Desirée ehk Napoleoni kihlatust Rootsi kuningannaks"

Muusikal on Marseille´ siidikaupmehe tütrest, kellesse olid armunud 19. sajandi kaks kõige mõjuvõimsamat valitsejat – Prantsusmaa keiser Napoleon Bonaparte ja Rootsi kuningas Karl XIV Johan. Inim- ja armusuhetele kontrastiks näeb ajaloolisi suursündmusi, kõrgseltskonna glamuurile sekundeerib vaeste linnaosa oma kõrtside ja kerjuslastega. Désirée osas astub üles Getter Jaani, Napoleonina Artur Rassmann, Jean-Baptist Bernadotte'ina Bert Pringi.

Muusikal toimub Salme Kultuurikeskuses

 • 24.3.2017 kell 13.00 ja 19.00,
 • 08.04.2017 kell 13.00 ja 19.00,
 • 09.04.2017 kell 13.00 ja 19.00.
 

Club One’i kliendile kehtib soodustus 10%. Soodushinnaga piletid müügil Piletilevis sooduskoodiga Desiree.

Vaata lähemalt »

Põnevad väljakutsed Escape Roomis

Escape Room on põnev ning ennast proovile panev mäng! Grupp inimesi suletakse kindla teemaga mängutuppa ja nende ülesanne on sealt põgeneda 60 minutiga. Pääsemiseks on vaja lahendada erinevaid mõistatusi, avada lukke, leida salauksi ja laekaid.

Kohapeal tutvustavad professionaalsed mängujuhid Sulle seda, mis valitud teematoas juhtuma hakkab. Adrenaliinikütid saavad närvikõdi tekitavat põgenemismängu mängida ühes järgmistest erineva raskusastmega teematubades: The Mummy, Abandoned Factory, Prison Break, Slaughter House või värskelt lisandunud Homer Vorhees.

Club One'i kliendile kliendikaardi ettenäitamisel 30% soodustust.

Vaata lähemalt »

Tallinn Motor Show tuleb taas

25.–26. veebruaril toob Tallinn Motor Show Saku Suurhalli rahvusvahelise mootorratta- ja ATV-de messi.

Põnevust jagub kuhjaga – kõik suuremad mootorrataste, mopeedide ja ATV-de tootjad ning lisavarustuse müüjad toovad ühe katuse all välja oma parima mudelivaliku. Mootorrattamessi programm on mõlemal päeval kavandatud nii, et huvitavat vaatamist jagub nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele.

Club One'i klientidele on soodushinnaga piletid müügil nii Piletilevis sooduskoodiga CLUBONE kui ka kohapeal kliendikaardi ettenäitamisel:

 • 1 päeva pilet 8 €
 • 2 päeva pilet 12 €

Vaata lähemalt »

Meremess 17.–19. märtsil Eesti Näituste messikeskuses

Meremessile on oodatud kõik mehed, naised ja lapsed, kes on huvitatud merest ja sellega seonduvast. Sel aastal on näitusel taas rekordarv veesõidukeid. Kokku kolmes messihallis on kohal üle saja ettevõtja, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad merendusega seotud tooteid ja teenuseid.

Messilt saab ka varasema merekogemuseta külastaja põnevaid teadmisi ja oskusi erinevate meresõiduga seotud teemade kohta. Tänapäevase side-, navigatsiooni- ja päästetehnikaga on huvitav ja oluline tutvuda kõigil, kes vahel hobi korras või kasvõi turistina mere peale satuvad.

Club One'i kliendile kliendikaardi ettenäitamisel messipilet soodushinnaga 5 € (tavahind 7 €).

Vaata lähemalt »

Lihakas pakkumine BabyBackilt

BabyBack pakub Club One’i liikmekaardi omanikele võimalust nautida rikkalikku grill-liha valikut kahele soodushinnaga 18,90 €!

Grillvalik sisaldab:

 • BabyBacki Cajun stiilis grillitud mahlased ribid
 • SteakHouse grillitud sea kaelakarbonaad
 • Veise välisfilee grillsteik
 • Lisandid: friikartulid, Coleslaw salat, seenekaste, bataadi-chips’id
 

Pakkumine kehtib 1.01.–28.02.2017 Club One’i liikmekaardi omanikele. Kaart tuleb esitada enne tellimuse sooritamist. Pakkumine kehtib kõikides BabyBacki restoranides. Pakkumist ei saa kombineerida teiste sooduspakkumistega ning on mõeldud ainult kohapeal nautimiseks.

Vaata lähemalt »

Kämp Collection Hotels restoranid Soomes

1.02.–31.03.2017 on Club One’i kliendil võimalik soodsate hindadega külastada tõeliselt häid Helsingi restorane – Toscanini, Brasserie Kämp, Yume.

Club One’i kaardi ettenäitamisel a la carte menüü –15% (v.a alkohol).

Vaata lähemalt »

Riiga jazz-muusikat kuulama

Jazz-muusika nautijatele pakub rõõmu 06.–08.04 toimuv Riga Jazz Stage 2017, mis toob kokku enam kui 20 andekat tõusvat tähte 13 riigist. Festival annab noortele muusikutele võimaluse saada tunnustust ja tutvustada ennast rahvusvahelisel tasandil ning kuulajale mõnusa elamuse ja võimaluse olla uute staaride sünni juures.

Club One’i kliendile kehtib soodushind 25 €.

Pileteid on võimalik osta:

 • Biļešu Paradîze müügikohtades kehtiva Club One’i kaardi alusel;
 • veebilehel www.bilesuparadize.lv sooduskoodiga Club One.
 

Vaata lähemalt »

WELL Coffee Shop Helsingis ootab külla

Maitsvad smuutid, värske kohv, toitvad salatid, võileivad ja proteiini maiustused – Helsingi südalinnas, pearaudteejaamast üle tee asuv uus kohvik WELL Coffee Shop toob Sinuni erinevate Euroopa riikide maitsed, mida vürtsitatakse põnevaga soomlaste köögist.

Kohvik on avatud E–R kell 7.00–19.00 ja L kell 10.00–16.00.

Club One’i kliendile kehtib soodustus –10% kuni 31.03.2017.

Põnev Tutanhamoni näitus Stockholmis

Unikaalne, hariv ja meelelahutuslik Tutanhamoni näitus tutvustab külastajatele ühte väga hästi säilinud ja hauarüüstajatest puutumata hauda ning sellest leitud aardeid. Näitus hõlmab 3500 ruutmeetrit, sealhulgas rekonstrueeritud hauda ja üle 1000 hauast leitud aarde.

Alates jaanuarist saavad Club One’i kliendid teisipäeval ja reedel kliendikaardiga 25 SEK soodustust tavapileti hinnast.

Näitus on avatud kuni 26.03.2017

Vaata lähemalt »

Tallink Tennisekeskus ootab Sind trenni

Uut tennisekeskust on ammu oodanud nii professionaalid kui ka harrastajad. Keskuses paikneb 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 3 stuudiot ning 650 m² jõusaal.

 • Club One’i klient saab uues keskuses tennist ja sulgpalli mängida 10% soodsamalt (kehtib ühekordsetele väljaku broneeringutele)
 • Club One’i kaardiga fitnessi täispakett 10% soodsam
 

Vaata lähemalt »

Silmad korda KSA Silmakeskuses!

KSA Silmakeskus on juhtiv lasersilmakliinik Eestis, mis on spetsialiseerunud põhjalikele nägemisuuringutele ja lühinägelikkuse korrigeerimisele laseroperatsioonide abil. Tänaseks on KSA Silmakeskus teinud ligi 30 000 laserprotseduuri ja üle 200 000 uuringu. KSA Silmakeskuse eesmärk on tõsta inimeste elukvaliteeti pakkudes vabadust, mida prillidest ja kontaktläätsedest loobumine annab.

Club One’i klientidele sooduskoodiga clubone Flow 2.0 nägemisuuring 50% soodsamalt! Pakkumine kehtib kuni 31.12.2017.

Vaata lähemalt »

Hammaste spaa Haldja Hambaravis

Suutervis on osa üldtervisest, mis mõjutab oluliselt inimese heaolu. Kontrolli hambaid hambaarsti juures regulaarselt, et ennetada ning varakult avastada tekkivaid hambamuresid.

Hammaste spaa pakett Haldja Hambaravis sisaldab:

 • hammaste kontrolli
 • hambaarsti konsultatsiooni
 • hambakivi eemaldust ultraheliga
 • pärlipesu (pigmendi eemaldus airflow-meetodil)
 • mineraliseerivat ravi kogu hammaskonnale

 

Paketi hind Club One'i kliendile 125 € (tavahind 175 €). Pakkumine kehtib kuni 31.12.2017.

Vaata lähemalt »

Autokütus Alexelast soodsamalt

Club One'i kliendikaardi omanikele on nüüd Alexela tanklates iga kütuseliiter 2 senti soodsam. Soodustus kehtib Club One'i kaardi registreerimisel enne tankimist.

Alexela on eestimaine ausa kütuse müüja, kelle tanklavõrk katab terve Eesti.

Leia Alexela tankla »

Tallink Hotels – mugav peatuspaik linna südames

Tallink Hotels on suurim hotellikett Eestis, kuhu kuulub 4 hotelli Tallinna ja üks hotell Riia kesklinnas. Club One'i kliendile on Tallinki hotellides palju häid sooduspakkumisi.

Vaata lähemalt »

Hera Salongid – iluteenused nii maal kui ka merel

Club One'i klient on Hera Salongides alati teretulnud. Ootamas on ikka mõni põnev hooldus või sooduspakkumine.
Kuni mai lõpuni Club One’i kliendile paljudele hooldustele kaasa kingitus:

 • Sothys Energizing intensiivnäohooldus ja kingituseks silmaümbruse hooldus 90 min 80 €;
 • Sothys salendav kehahooldus ja kingituseks värskendav näohooldus 75 min 75 €.

Vaata kõiki pakkumisi »

Tallink Tennisekeskus ootab Sind trenni

Uues tennisekeskuses paikneb 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 3 stuudiot ning 650 m² jõusaal.

 • Club One’i klient saab uues keskuses tennist ja sulgpalli mängida 10% soodsamalt (kehtib ühekordsetele väljaku broneeringutele)
 • Club One’i kaardiga fitnessi täispakett 10% soodsam
 

Vaata lähemalt »

Liigu kiirelt ja mugavalt Tallink Taksoga

Club One'i kaardiga on Tallink Takso taksoteenused –5% soodsamad. Sooduskaart esita pärast taksosõitu! Soodustus rakendub kilomeetri hinnale.

Vaata lähemalt »

Tallink Tennisekeskus ootab Sind trenni

Uut tennisekeskust on ammu oodanud nii professionaalid kui ka harrastajad. Keskuses paikneb 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 3 stuudiot ning 650 m² jõusaal.

 • Club One’i klient saab uues keskuses tennist ja sulgpalli mängida 10% soodsamalt (kehtib ühekordsetele väljaku broneeringutele)
 • Club One’i kaardiga fitnessi täispakett 10% soodsam
 

Vaata lähemalt »

LAIAS VALIKUS OPTIKAKAUPU EAGLE VISIONIST  

Tuntuim optikapood Eagle Vision on Eestis tegutsenud juba üle 20 aasta. Asjatundlike müüjate, professionaalsete optometristide ja oftalmoloogide ning kogenud optikute abiga leitakse igale kliendile tema vajadustest lähtuvad parimad personaalsed lahendused. Muuhulgas on nüüd Eagle Visioni Tallinna salongides saadaval Eestis käsitööna valminud puidust prilliraamid.

Club One'i kliendikaardiga –10% tavahindadest.  

www.eagle-vision.ee 

 

Poed ja kaubanduskeskused »
 

CHICCO

Rocca al Mare kaubanduskeskus, Paldiski mnt 102, Tallinn
Kristiine kaubanduskeskus, Tallinn, Endla 45, Tallinn
Fama Kaubanduskeskus, Tallinna mnt 19C, Narva

–10% tavahindadest
www.chicco.ee

TALLINNA KAUBAMAJA
Gonsiori 2, Tallinn

–5%, v.a Toidumaailmas
www.kaubamaja.ee

SOLARIS keskus
Estonia pst 9, Tallinn

–5%, v.a apteegis, salongis IM Arvutid, Apollo raamatupoes, restoranides Vapiano ja Lido ning Ticketpro piletikassas ning parklas.
www.solaris.ee

XS MÄNGUASJAD
Rocca al Mare kaubanduskeskus, Paldiski mnt 102, Tallinn
Kristiine kaubanduskeskus, Tallinn, Endla 45, Tallinn
Ülemiste keskus, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
Magistrali keskus, Sõpruse pst 201/203,Tallinn
Viimsi keskus, Sõpruse tee 15, Viimsi vald

–10% tavahindadest
www.anvol.ee

 
Restoranid, pubid, kohvikud »
 

Küüslaugurestoran BALTHASAR
Raekoja plats 11, Tallinn

–10% menüüst
www.karlfriedrich.ee

 

BRASSERIE & RESTORAN TELETORN
Kloostrimetsa tee 58 A, Tallinn

–5%, v.a eripakkumised
www.teletorn.ee

 
LA TABLA 
Telliskivi 60, Tallinn

P–N kogu menüü ja joogikaart –10% menüüst
R–L kõik desserdid ja kogu lastemenüü –10% menüüst
www.latabla.ee
 
MAIKRAHV 
Raekoja Plats 8, Tallinn

–10% menüüst
www.maikrahv.ee

ORIGINAL SOKOS HOTEL VIRU
Viru väljak 4, Tallinn

–10% menüüst Amarillos, Lobby Baris, restoranis Merineitsi, pubis ja Valuutabaaris
www.sokoshotels.fi

OLDE HANSA
Vana turg 1, Tallinn

Restorani arvelt –10%
Krambude kauplusest klaasilt ja keraamikalt –10%
3 mandlituutu ostuga tasuta 35 g mandleid
www.oldehansa.ee

RESTORAN CRU
Viru tänav 8, Tallinn

Club One'i kliendikaardiga menüü –10%
www.crurestoran.eu

SUSHI PANDA
Narva maantee 2, Tallinn

Club One'i kliendikaardiga menüü –10% ja sama nädala Tallinki pardakaardi esitamisel –15%
www.sushipanda.ee

 

VILLA THAI
Vilmsi 6, Tallinna

–10% à la carte menüüst ja joogid
www.villathai.ee

 
Optika »
 

EAGLE VISION 
Endla 12, Tallinn
Pärnu mnt 10, Tallinn
Rocca al Mare Kaubakeskus, Paldiski mnt 102, Tallinn
–10% tavahindadest
www.eagle-vision.ee 

PERE OPTIKA
WW-Passaaž, Aia 3/Vana Viru 10, Tallinn
Ravi 27, Lastepolikliinik, Tallinn 

–10% tavahindadest
www.optiline.ee

STOCK OPTIKA
Tartu mnt. 18, Tallinn

–10% tavahindadest
www.optiline.ee

 

TALLINNA OPTIKA 
Tartu mnt 6, Tallinn
Lasnamäe tervisekeskus, Punane 61, Tallinn

–10% tavahindadest
www.opti.ee

 

+/– OPTIKA
Narva mnt. 11D, Tallinn

–10% tavahindadest
www.optiline.ee

 
Vaba aeg ja sport »
 

EESTI NUKU- JA NOORSOOTEATER
Lai 1, Tallinn

–10% teatripilet, v.a. lapsevanemapilet
–10% NUKU muuseumi pilet
www.nuku.ee

EESTI VABAÕHUMUUSEUM
Vabaõhumuuseumi tee 12, Tallinn

Piletid (tavapilet/sooduspilet/perepilet) 10% soodsamad.
www.evm.ee

EMOTION FACTORY
Telliskivi 60 Hoone M, Tallinn

–20% tavahinnast
ee.emotionfactory.ee

ENERGIA AVASTUSKESKUS
Põhja pst 29, Tallinn
Kassa tel 620 9020

–10% sissepääsupiletist. Ei kehti eripakkumistele.
www.energiakeskus.ee

ESCAPE ROOM
Lootsi 8, Tallinn

–30% tavahinnast
www.escaperoom.com

 

KU:LSA:L BOWLING
Mere pst 6 E, Tallinn

–10% hinnakirjast, v.a paketid ja sooduspakkumised
Kingade laenutus tasuta
www.kuulsaal.ee

LENNUSADAM
Küti 17, Tallinn

Club One'i klient saab kogu Lennusadama pileti ostmisel lisaks tasuta pääsme Eesti Meremuuseumisse (Paks Margareeta).
www.lennusadam.eu

MYFITNESS
Haabersti 5, Tallinn
Viru väljak 4, Tallinn
Tulika põik 3, Tallinn
Virbi 12, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn
Narva mnt 1, Tallinn
Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald
Tammsaare tee 104a, Tallinn
Kärberi 20, Tallinn

Liitumistasult –50%
www.myfitness.ee

RAKETITEADUS
Lootsi 8, Tallinn

–25% tavahinnast
www.raketiteadus.ee/

TALLINNA BOTAANIKAAED
Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

–10% sissepääsupileti hinnast
www.botaanikaaed.ee

 

TALLINNA TELETORN
Kloostrimetsa tee 58 A, Tallinn

–5% külastuspiletist, perepiletist ja õhtusest sissepääsust restorani.
www.teletorn.ee

TRIOBET KARDIKESKUS
Pärnu mnt 558 A, Tallinn

–10%  
www.hobikart.ee

 
Rõivad ja jalatsid »
 

ABC King
VIRU KESKUS, Viru väljak 4/6, Tallinn
KRISTIINE KESKUS, Endla 45, Tallinn
ROCCA AL MARE KESKUS, Paldiski mnt 102, Tallinn

–5% tavahinnast
www.abcking.ee

S`NOB
FOORUM, Narva mnt 5, Tallinn
KRISTIINE KESKUS, Endla 45, Tallinn

–5% tavahinnast
info@snob.ee
www.snob.ee

 
Ilu ja tervis »
 

HALDJA HAMBARAVI
Põllu 63, Tallinn

Hammaste spaa pakett 125 € (tavahind 175 €). Pakkumine kehtib kuni 31.12.2017.
www.hambahaldjas.ee 

HAMBARAVI KLIINIK 32
Tornimäe 5, Tallinn

Hammaste kontroll 23 € (tavahind 32 €)
Hammaste sügavpuhastus 85 € (tavahind 95 €)
Hammaste valgendamine 200 € (tavahind 240 €)
www.kliinik32.ee/clubone 

KSA SILMAKESKUS
J. Vilmsi 5 / Raua 36, Tallinn

Sooduskoodiga clubone Flow 2.0 nägemisuuring 50% soodsamalt. Pakkumine kehtib kuni 31.12.2017.
www.ksa.ee 

 

NAILSPA SALONG
Narva mnt. 9, Tallinn

–10% kõikidelt tavahinnaga teenustelt
www.nailspa.ee

VITACLINIKA
Tartu mnt 16, Tallinn

–5% Veenilaiendite laserravi
–5% Proktoloogilised operatsioonid (THD)
–5% Laserlihvimine näolt ja kehalt (armide ravi)
–5% Kapillaaride eemaldamine laseriga
www.vita.ee 

 
Autorent »
 

 

A+ AUTORENT

Valukoja 8, Tallinn

Club One'i Gold –20%
Club One'i Silver –15%
Club One'i Bronze –10%
www.apluss.ee 

 

AVIS RENT A CAR

–5% kuni –10% autorendilt (Euroopa, Aafrika, Lähis-Ida, Aasia ja Okeaania), kui rendid auto online'ist
www.avis.ee 

 

BULVAR AUTORENT 
Regati pst. 1, Tallinn

–5% autorendist 
www.bulvar.ee 

 

EUROPCAR

–10% autorendist kogu maailmas
Broneeringuteks kasutage palun contract ID numbrit 50907744
Broneerimine europcar@europcar.ee
www.europcar.ee

 

HERTZ 
Ahtri 12, Tallinn
Lennujaama 2 (Tallinna Lennujaam)

–10% autorendist kogu Euroopas. Soodustuse saamiseks teata CDP kood 605221
www.hertz.ee 

 

SIR AUTORENT 
Juhkentali 11, Tallinn

–10% autorendist 
www.sirrent.ee 

 

SIXT AUTORENT 
Lennujaama 2 (Tallinna Lennujaam)
Rävala 5, Tallinn

–10% autorendist 
www.sixt.ee

 
Tanklad »
 

ALEXELA TANKLAKETT
Tanklad Tallinnas
PETERBURI ALEXELA TANKLA, Peterburi tee 77, Tallinn 
MARJA ALEXELA AUTOMAATTANKLA (avatud 06.00 – 23.00), Marja 3, Tallinn 
EHITAJATE TEE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Ehitajate tee 101, Tallinn 
PIRITA JAHISADAMA ALEXELA TANKLA (avatud maist oktoobrini), Regati pst 1, Tallinn 
VANA-LÕUNA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Vana-Lõuna 30, Tallinn 
SIKUPILLI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tartu mnt 87, Tallinn 
ROCCA AL MARE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Paldiski mnt 102, Tallinn 
SÕLE ALEXELA AUTOMAATANKLA, Sõle tn 27, Tallinn 
EHITAJATE TEE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Ehitajate tee 114C, Tallinn
MUSTAMÄE TEE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Mustamäe tee 46, Tallinn 
TULIKA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tulika 33, Tallinn 
VESSE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Vesse 2, Tallinn

Soodustus kütuselt automaattanklas 0.01 €/liiter ja mehitatud tanklas 0.016 €/liiter
www.alexela.ee

 
Muud »
 

ITBUSS

–10% teenuste hindadest
Remonditöökojad
Järve töökoda
Ülemiste töökoda
Rocca al Mare töökoda
Lasnamäe töökoda
Kesklinna töökoda 
Hiiu ITBussijaam
www.itbuss.ee

SOL pesumajad
Paldiski mnt 102, Tallinn
Maakri 23, Tallinn

Üle 30 € ostu puhul –10%
www.pesumaja.ee

TALLINN CARD

Tallinn Card täiskasvanutele tavahinnast 2 € ja lastele 1 € soodsam.
Soodushinnaga kaardid on müügil Tallinna turismiinfokeskuses (Niguliste 2) ja Tallinki Tallinna hotellides – Tallink City Hotel, Tallink Express Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel ja Pirita Spa Hotel.
www.tallinncard.ee

ÜLEMISTE AUTOKESKUS OÜ
Peterburi tee 2, Tallinn

–5% KIA varuosadelt ning teenustöödelt
www.kiatallinn.ee

TANGI MUGAVALT JA SOODSALT ALEXELAS 

Alexela Oil on rajanud Eesti ühe kõige tihedama tanklate võrgu. Kui auto annab märku tühjenevast paagist, jõuad alati mõne Alexela tanklani, sest neid leidub Tallinnast Valgani ja Narvast Kuressareni.

Soodustus Club One'i kliendile on kütuselt automaattanklas
0.01 €/liiter ja mehitatud tanklas 0.016 €/liiter.
 

www.alexela.ee 

 

SÜGISELE VASTU MYFITNESSIGA 

MyFitness on Eesti suurim spordiklubide kett, kuhu kuulub 14 spordiklubi üle Eesti. Klubides saab valida rohkem kui 47 erineva rühmatreeningu stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele kui ka kogenud trennihuntidele.

Club One'i kliendikaardi ettenäitamisel säästad liitumistasult 50%! 

www.myfitness.ee 

 

Harjumaa »
KEILA PRILLIÄRI
Jaama 6, Keila
Tel. +372 678 1955
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

HOTELL SALZBURG
Pärnu mnt. 555, Laagri
-10% majutuselt, menüüst (v.a joogid), saunast ja konverentsist
www.salzburg.ee

VIIMSI TERVIS OPTIKA
Randvere tee 11, Haabneeme, Viimsi
Tel. +372 601 1570
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

ALEXELA TANKLAKETT
VIIMSI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Randvere tee 9A, Viimsi
JÜRI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tallinna ringtee, Jüri
PALDISKI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Uue-Tooma 3, Paldiski
KUUSALU ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Kuusalu tee 44, Kuusalu
LAAGRI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Pärnu mnt. 556, Laagri, Saue vald
RIISIPERE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Riisipere, Nissi vald
SAKU ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tammemäe, Saku vald
TÕDVA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tõdva, Saku vald
KEILA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Ülejõe tee 2C, Keila
LOO ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Niidu tee 2, Loo
Soodustus kütuselt automaattanklas –0.01 €/liiter 
www.alexela.ee
 
 
Ida-Virumaa »
ALEXELA TANKLAKETT
NARVA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tallinna mnt 41, Narva
KOHTLA-JÄRVE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Järveküla tee 70, Kohtla-Järve
JÕHVI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Rakvere 44, Jõhvi
Soodustus kütuselt automaattanklas -0.01 €/liiter 
www.alexela.ee

AVIS AUTORENT
Keskväljak 4 (Tsentraal Keskus), Jõhvi
-5%-10% soodustust autorendist (Euroopa, Aafrika, Lähis-Idä, Aasia ja Okeaania) kui broneerid auto onlinest: www.avis.ee

CHICCO
Fama Kaubanduskeskus, Tallinna mnt 19C, Narva
–10% tavahindadest www.chicco.ee

IIDLA PRILLIÄRI
Maleva 25, Kohtla-Järve
Tel. +372 332 0444
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

JÕHVI STOCKOPTIKA
Narva mnt. 4, Jõhvi (Selveris)
Tel. +372 334 6999
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

JÄRVE SÄÄSTUOPTIKA
Ravi tn. 10, Kohtla-Järve
Tel. +372 5623 0901
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

MYFITNESS
Tallinna mnt 19, Narva
-50% liitumistasult
www.myfitness.ee

NARVA SÄÄSTUOPTIKA
Tallinna mnt. 9, Narva
Tel. +372 356 4401
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

SILLAMÄE SÄÄSTUOPTIKA 1
Viru pst. 6, Sillamäe
Tel. +372 392 4642
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

SILLAMÄE SÄÄSTUOPTIKA 2
Viru pst. 35, Sillamäe
Tel. +372 392 4121
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

TALLINNA OPTIKA 
Veski 1, Jõhvi
-10% tavahindadest
www.opti.ee

TALLINNA OPTIKA 
Puchkini 19, Narva
-10% tavahindadest
www.opti.ee

XS MÄNGUASJAD 
Astri Keskus, Tallinna mnt 41, Narva
-10% tavahindadest
www.anvol.ee
 
 
Jõgevamaa »
ALEXELA TANKLAKETT
JÕGEVAMAA ALEXELA TANKLA Piiri 16, Jõgeva
PÕLTSAMAA ALEXELA TANKLA Puhu ristimik, Põltsamaa
–0.01 €/liiter
www.alexela.ee

JÕGEVA SÄÄSTUOPTIKA
Piiri 4, Jõgeva (Jõgeva haiglas)
Tel. +372 776 3777
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

PÕLTSAMAA SÄÄSTUOPTIKA
Pargi 1, Põltsamaa
Tel. +372 776 9377
-10% tavahindadest
www.optiline.ee
 
 
Järvamaa »
ALEXELA TANKLAKETT
ALEXELA AUTOMAATANKLA, Imavere, Järva maakond
ALEXELA AUTOMAATANKLA, Viljandi mnt 15, Türi
–0.01 €/liiter
www.alexela.ee
 
 
Läänemaa »
RESTORAN BLU HOLM
Sadama 9/11, Haapsalu Spa Hotell Laine
–5% menüüst
www.laine.ee

ROOSTA PUHKEKÜLA
Tuksi, Noarootsi vald
–10% majutuselt ja menüüst
www.roosta.ee

ALEXELA TANKLAKETT
HAAPSALU ALEXELA AUTOMAATANKLA, Tallinna mnt. 64, Haapsalu
VIRTSU ALEXELA AUTOMAATANKLA, Vanalinna tee 2, Virtsu
–0.01 €/liiter 
www.alexela.ee
 
 
Lääne-Virumaa »
ABC KING
PÕHJAKESKUS, Tõrremäe, Rakvere
–5% tavahinnast
www.abcking.ee

EAGLE VISION
Põhjakeskus, Tõrremäe, Rakvere
Tel. +372 326 0500
–10% tavahindadest
www.eagle-vision.ee

TALLINNA OPTIKA
Pikk 7, Tapa
Tel. +372 325 5583
–10% tavahindadest
www.opti.ee

ALEXELA TANKLAKETT
RAKVERE ALEXELA AUTOMAATANKLA, Koidula 3, Rakvere
TAPA ALEXELA AUTOMAATANKLA, Pikk 16, Tapa
KUNDA ALEXELA AUTOMAATANKLA, Jaama 16, Kunda
SÕMERU ALEXELA AUTOMAATANKLA, Puiestee tn 22, Sõmeru
–0.01 €/liiter 
www.alexela.ee
 
 
Põlvamaa »
ALEXELA AUTOMAATTANKLA
Jaama 16b, Põlva
-0.01 €/liiter
www.alexela.ee

PÕLVA HAIGLA OPTIKA
Uus tn. 2, Põlva
Tel. +372 799 5253
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

PÕLVA SÄÄSTUOPTIKA
Kesk 10, Põlva
Tel. +372 799 5881
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

RÄPINA SÄÄSTUOPTIKA
Võru 1, Räpina
Tel. +372 796 1281
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

TAEVASKOJA TURISMI JA PUHKEKESKUS
Taevaskoja küla, 63202, Põlva vald, Põlva maakond
-10% kõigilt hinnakirjas olevatelt teenustelt
Tel. +372 515 9870
info@taevaskoja.ee
www.taevaskoja.ee
 
 
Pärnumaa »
ABC KING
KAUBAMAJAKAS, Papiniidu 8/10, Pärnu
PORT ARTUR 2, Lai 11, Pärnu
–5% tavahinnast
www.abcking.ee

ALEXELA TANKLAKETT
PAPINIIDU ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Papiniidu 19A, Pärnu
HÄRMA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tallinna mnt 68, Pärnu
VÕISTE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Käärdi 1, Võiste alev, Pärnumaa
HALINGA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Halinga, Pärnumaa
KIHNU ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Suaru sadam, Kihnu vald
–0.01 €/liiter 
www.alexela.ee

AVIS AUTORENT
Kuninga 34, Pärnu
Tel. +372 447 3020
-5% kuni -10% soodustust autorendist (Euroopa, Aafrika, Lähis-Idä, Aasia ja Okeaania) kui broneerid auto onlinest: www.avis.ee

PÄRNU HOTELL
Rüütli 44, Pärnu
Tel. +372 447 8911
-10% majutusest
-10% Embecke Restorani menüüst kaardiomanikule ja kuni 9 kaaslasele 
www.hotelparnu.comEAGLE VISION
Rüütli 39, Pärnu
Tel. +372 445 1900
-10% tavahindadest
www.eagle-vision.ee

EAGLE VISION
Papiniidu 8/10, Pärnu
Tel. +372 445 5979
-10% tavahindadest
www.eagle-vision.ee

HERTZ AUTORENT
Roheline 66, Pärnu
Tel. +372 447 6100
-10% autorendist kogu Euroopas. Soodustuse saamiseks teata CDP kood 605221.
www.hertz.ee

HOTEL VIIKING
Sadama 15, Pärnu
Tel. +372 443 1293
–15% lõõgastus- ja ravipakettidest (v.a eripakkumiste puhul)
–10% rendisauna letihinnast (v.a suur saun)
–10% ravi- ja spaaprotseduuride letihinnast (v.a eripakkumised)
–10% ilusalongi teenustest (v.a eripakkumised ja letimüügis olevad tooted)
www.viiking.ee

Lottemaa Teemapark
Reiu küla, Tahkuranna vald
Club One'i kaardiga Lottemaa külastus 15 € (tavahind 17 €).
Pakkumine kehtib 10.06–24.06 ja 10.08–31.08.2017
www.lottemaa.ee

MYFITNESS
Aida 5, Pärnu
–50% liitumistasult
www.myfitness.ee

PÄRNU KONTSERDIMAJA
Pärnu Kontserdimaja, Aida 4, Pärnu
Tel. +372 445 5810
-10% (kuni 2 piletit)
www.concert.ee

PÄRNU SÄÄSTUOPTIKA
Papiniidu 8/10, Pärnu
Tel. +372 445 5955
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

SECRET HOUSE
Kuninga 28, Pärnu
-15% tavahinnast
www.secrethouse.ee/

SIXT AUTORENT
Rüütli 14, Pärnu
-10% autorendist
www.sixt.ee 

SOL PESUMAJAD
Lai 11, Pärnu
Üle 30 € ostu puhul –10%
www.pesumaja.ee 

STRAND SPA & CONFERENCE HOTEL
A.H. Tammsaare pst. 35, Pärnu
Tel. +372 447 5370
-10% majutuselt
-10% restorani à la carte menüüst
www.strand.ee

TALLINNA OPTIKA
Hommiku 13, Pärnu,
Tel. +372 443 1369
-10% tavahindadest
www.opti.ee

TALLINNA OPTIKA
Spa Estonia, Tammsaare 6, Pärnu
Tel. +372 442 6470
-10% tavahindadest
www.opti.ee

XS MÄNGUASJAD
Kaubamajakas, Papiniidu 8/10, Pärnu
-10% tavahindadest
www.anvol.ee
 
 
Saaremaa/Muhumaa »
ABC KING
AURIGA. Tallinna tn 88, Kuressaare
–5% tavahinnast
www.abcking.ee

AJAMAJA SAARE OPTIKA
Tallinna tn. 16, Kuressaare
Tel. +372 452 4778
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

AVIS AUTORENT
Tallinna mnt. 8, Kuressaare
Tel. +372 454 5059
-5%-10% soodustust autorendist (Euroopa, Aafrika, Lähis-Ida, Aasia ja Okeaania) kui broneerid auto onlinest: www.avis.ee

HERTZ AUTORENT
Tallinna 9, Kuressaare
Tel. +372 453 3660
-10% autorendist kogu Euroopas. Soodustuse saamiseks teata CDP kood 605221.
www.hertz.ee

SAARE RÜÜTLI SPA OPTIKA
Pargi 12, Kuressaare
Tel. +372 454 8118
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

SAAREMAA SPAA HOTELL RÜÜTLI
Pargi 12, Kuressaare
–10% majutuse tavahinnast
Mudamaagia kehahooldus 50 min 35 € (tavahind 39 €)
www.saaremaaspahotels.eu

SAAREMAA SPAA HOTELL MERI
Pargi 16, Kuressaare
–10% majutuse tavahinnast
Mudamaagia kehahooldus 50 min 35 € (tavahind 39 €)
www.saaremaaspahotels.eu

ALEXELA TANKLAKETT
KURESSAARE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Ranna 18, Kuressaare
ORISSAARE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Kuivastu mnt 3a, Orissaare
MUHU ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Liiva küla, Muhu, Saare mk
–0.01 €/liiter
www.alexela.ee
 
 
Tartumaa »
TARTU KAUBAMAJA
TARTU KAUBAMAJA, Riia 1, Tartu
LÕUNAKESKUS, Ringtee 75, Tartu
–5% tavahinnast
www.abcking.ee

TARTU KAUBAMAJA
Moekaubad, kosmeetika, aksessuaarid, juveelid, mänguasjad, muusika ja raamatud, toiduained, kodukaubad, sporditarbed ja elektroonika – kõik ühe katuse all otse südalinnas. Parima ja suurima brändivalikuga jalatsimüügikettidel on 28 kaupust üle kogu Eesti.
Riia 1, Tartu
-5%, v.a. Toidumaailmas
www.kaubamaja.ee

ANNELINNA SÄÄSTUOPTIKA
Jaama 74,Tartu (Jaamamõisa Selveris)
Tel. +372 731 7077
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

AVIS AUTORENT
Vallikraavi 4, Tartu
Tel. +372 744 0360
-5%-10% soodustust autorendist (Euroopa, Aafrika, Lähis-Ida, Aasia ja Okeaania) kui broneerid auto onlinest: www.avis.ee

EAGLE VISION
Tasku Keskus, Turu 2, Tartu
Tel. +372 733 3938
-10% tavahindadest
www.eagle-vision.ee

EAGLE VISION
Ringtee 75, Tartu
Tel. +372 731 5638
-10% tavahindadest
www.eagle-vision.ee

EESTI KONTSERT
Vanemuise Kontserdimaja, Vanemuise 6, Tartu
Tel. +372 737 7536
-10% (kuni 2 piletit)
www.concert.ee

ELVA SÄÄSTUOPTIKA
Supelranna 21, Elva
Tel. +372 745 7227
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

LOKAAL SUUDLEVAD TUDENGID
Hubane söögikoht on kombineeritud kõrtsitoast, teisel korrusel asuva intiimsema atmosfääriga mugavate diivanitega lounge'ist ning privaatsest Viskitoast.
Raekoja plats 10, Tartu
Tel. +372 730 1893
-10% menüü ja joogid va eripakkumised ja sigaretid
www.suudlevadtudengid.ee

MYFITNESS
Küüni 7, Tartu
Ringtee 75, Tartu
–50% liitumistasult
www.myfitness.ee

PUBI SÕPRADE JUURES
Rahvusliku menüü, patriootliku interjöör ning kodumaine muusika.
Raekoja plats 12, Tartu
Tel. +372 730 1893
-10% menüü ja joogid va eripakkumised ja sigarettid
www.sopradejuures.ee

SIXT AUTORENT
Ülikooli 8, Tartu
Tel. +372 744 7260
-10% autorendist
www.sixt.ee

SOL PESUMAJAD
Ringtee 75, Tartu
Üle 30 € ostu puhul –10%
www.pesumaja.ee

TALLINNA OPTIKA
Rüütli 1/Raekoja plats 8, Tartu
Tel. +372 740 0900
-10% tavahindadest
www.opti.ee

TARTU SÄÄSTUOPTIKA
Vitamiini 1, Tartu (Veeriku Selveris)
Tel. +372 733 6736
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

ALEXELA TANKLAKETT
ANNE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Anne 46, Tartu
LÕUNAKESKUSE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Ringtee 75B, Tartu
RIIAMÄE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Era 2a, Tartu
KALDA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Kalda tee 24B, Tartu
TUGLASE ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tuglase 19, Tartu
LAEVA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Laeva vald, Tartumaa
ELVA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Kulbiohu, Elva
–0.01 €/liiter
www.alexela.ee

XS MÄNGUASJAD
Tartu Kaubamaja, Riia 1, Tartu
-10% tavahindadest
www.anvol.ee
 
 
Valgamaa »
ALEXELA TANKLAKETT
VALGA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Vabaduse 41, Valga
OTEPÄÄ ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Tartu mnt 24, Otepää
–0.01 €/liiter
www.alexela.ee

OTEPÄÄ SÄÄSTUOPTIKA
Lipuväljak 7, Otepää
Tel. +372 733 3258
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

PÜHAJÄRVE SPA OPTIKA
Otepää vald, Pühajärve
Tel. +372 766 3144
-10% tavahindadest
www.optiline.ee

VALGA HAIGLA SÄÄSTUOPTIKA 
Peetri 2, Valga
Tel. +372 766 5279
-10% tavahindadest
www.optiline.ee
 
 
Viljandimaa »
GRAND HOTEL VILJANDI
Tartu 11/Lossi 29, Viljandi
Tel. +372 435 5800
-10% majutuselt, à la carte restorani menüüst v.a joogid ja saunast
www.ghv.ee

TALLINNA OPTIKA
Viljandimaa, Pärsti vald, Viljandi
Tel. +372 434 5480
-10% tavahindadest
www.opti.ee

PRO OPTIKA
Lossi 26, Viljandi
Tel. +372 433 3472
-10% tavahindadest
www.prooptika.ee

MYFITNESS
Männimäe tee 4, Viljandi
–50% liitumistasult
www.myfitness.ee

ALEXELA TANKLAKETT
VILJANDI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Uus 4, Viljandi
KARKSI-NUIA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Pärnu mnt 2, Karksi-Nuia
SUURE-JAANI ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Oja tn 2, Suure-Jaani
ABJA-PALUOJA ALEXELA AUTOMAATTANKLA, Raudtee 2, Abja-Paluoja
–0.01 €/liiter 
www.alexela.ee
 
 
Võrumaa »
ALEXELA TANKLA
Kose tee 6, Võru
-0.016 €/liiter
www.alexela.ee

KUBIJA HOTELL
Männiku 43 A, Võru
Tel. +372 786 6000
-10% kui tasumine kohapeal
www.pintmann.ee

VÕRU SÄÄSTUOPTIKA
Lembitu 2A, Võru
Tel. +372 782 2877
-10% tavahindadest
www.optiline.ee
 
AS Tallink Grupp ei vastuta ülaltoodud linkide taga olevatel lehekülgedel toodud informatsiooni õigsuse eest.

LÕÕGASTUSED OOTAVAD PARK SPAS 

Avastage enda jaoks Park Spa – täiuslik paik meelte lõõgastamiseks ja keha kosutamiseks Riia kesklinnas. Park Spa spaahoolitsuste menüüs leiate laia valiku professionaalseid massaaže, näo- ning kehahoolitsusi.

Club One'i kliendikaardi ettenäitamisel massaažilt ja iluteenustelt –15%!  

www.parkspa.lv 

 

ELAMUSTEROHKE ESCAPE ROOM 

Päriselus põgenemismäng 2–4 inimesele, mis paneb proovile nii osalejate nutikuse, individuaalse leidlikkuse kui ka meeskonnatöö. Lukustatud ruumis peavad osalejad lahendama mõistatusi, leidma vihjeid, peidetud objekte, paroole ja palju muud, et põgeneda ühe tunni jooksul. Suurepärane viis sünnipäevade pidamiseks või lihtsalt sõprade või kolleegidega ühiseks ajaveetmiseks.

Club One'i kliendile pileti hind –10%. 

www.escaperoom.lv 

 

Gandrs
Kalnciema 28, Riia
Brīvības gatve 372, Riia
Rīgas 27, Valmiera
Bāriņu 14, Liepāja
–15% tavahinnast Gandrs esinduspoodides
–15% rattarendi ja -teenuste tavahinnast
Pakkumine kehtib kuni 31.05.2017.
www.gandrs.lv  

Lūzumpunkts suusamatkad ja -rent
Andrejostas 2 k-1, Riia
Club One'i kliendile kliendikaardi alusel suusamatk –15% ning suusarent –10%.
Pakkumine kehtib 2017. a kevadeni.
www.luzumpunkts.lv  

LIDO uisuväljak
Krasta 76, Riia
Club One'i kliendile E–R uisutamine (1 tund jääl) ning uiskude laenutus –20%.
www.lido.lv  

AUTORENDIFIRMA FRESHCAR
Auto rent –15% (v.a tagatisraha)
Online-broneerimisel märkida kommenteerimise lahtrisse Club One Tallink.
Pakkumine kehtib kuni 31.12.2017
www.fcar.lv  

LÄTI RAHVUSTEATER
Kronvalda bulv. 2, Riia
Etendused Great Hallis  10% soodsamad.
Pakkumine kehtib kuni 4 inimesele.
Pileteid saab osta ainult  Läti Rahvusteatri kassast. 
www.teatris.lv  

RIIA LOOMAAED
Meža prospekts 1, Riia
–15% pileti hinnast (2 piletit)
www.rigazoo.lv 

 

TROOPILISTE LIBLIKATE MAJA
Kandavas iela 2, Riia
Pilet täiskasvanule 4.00 €
Pilet lapsele (kuni 17aastane) 2.50 €
Kuni 31.12.2017 saab Club One kliendikaardi esitamisel osta kuni 4 soodushinnaga piletit.

LÄTI ÜLIKOOLI BOTAANIKAAED
Kandavas iela 2, Riia
–50% sissepääsupilet
Club One kliendikaardi esitamisel osta kuni 4 soodushinnaga piletit. Soodustus ei kehti eripakkumistele.
www.botanika.lu.lv 

 

5D KINO & FILM "LOOK AT RIGA"
Latviešu strēlnieku laukums 1, Riia
Club One'i kaardi esitamisel saab kuni 4 piletit 10% soodustusega.

 

PAULS STRADINSI NIMELINE MEDITSIINIAJALOO MUUSEUM
Antonijas iela 1, Riia
–33% tavahinnaga sissepääsupiletist (kuni 4 piletit täiskasvanule)
www.mvm.lv 

LÄTI ETNOGRAAFIAMUUSEUM
Brīvības gatve 440, Riia
Pileti hind 01.05–30.09.2016 3.5 € 
Pileti hind 01.10–31.12.2016 1.4 €
www.brivdabasmuzejs.lv

ESCAPE ROOM
Pileti hind –10%! 
www.escaperoom.lv 

FIND EXIT 
Terbatas iela 83B, Riia
Pileti hind 15% soodsamalt!
www.findexit.kv 

ROOM BREAK
Bruinieku iela 35, Riia
Pileti hind 15% soodsamalt! 
www.roombreak.lv 

PIKNIKPARKS
Jūrmalas gatve 78D, Rīia
Soodustus piletihinnast –15%, kehtib kuni 5 piletile. 
www.piknikparks.lv 

«THE WORLD OF HAT» ETNOMUUSEUM
Vīlandes iela 7-12, Riia
Sissepääs kuni 4 inimesele –30% 
www.worldhat.net/lv/ 

LÄTI LOODUSMUUSEUM
Kr. Barona iela 4, Riia
–20% pileti tavahinnast
www.dabasmuzejs.gov.lv

ATTRIANCE SPA
Tērbatas iela 14, Riia
Attriance kosmeetika –20% 
SPA teenused –10%
www.attirance.lv/lv/spa 

PARK SPA
Kalpaka bulvāris 9, Riia
–15% massaažilt ja iluteenustelt
www.parkspa.lv

 

ELIZABETES SPA
Elizabetes iela 75, Riia
Iluhoolitsused 10% soodsamalt
Kalateraapia Garra Rufa kaladega –20%
www.elizabetesspa.lv 

BEAUTY ZONE
Ieriķu iela 15/2, Riia
Iluhoolitsused –15% 
Paul Mitchell kosmeetika –10% 
www.beautyzone.lv

 

BONITTA
Kipsalas iela 5, Riia
–10% salongis iluteenuste tavahinnast
–15% kosmeetikatoodete tavahinnast
www.bonitta.lv

DR.SOLOMATINA ACU CENTRS
Elizabetes 75, Rīga
Nägemise korrigeerimine Super Lasik meetodiga 950 € (tavahind 1710 €). Hinna sisse kuulub 2 ööd Tallink Hotell Rigas. 
Esmane silmaarsti visiit 36 € (tavahind 45 €) 
www.acucentrs.lv 

FIGURA LINE
Figura Line central saloon – Vecrīga, Jēkaba Kazarmas, Torņa iela 4, sekc. 3C, 2.stāvs, 201.kabinets.  
Lümfide stimuleerimise massaaž ühekordne visiit –20%
Lümfide stimuleerimise massaaž 6 visiiti –20%
Figura Line tooted –5%
www.figura-line.lv

LATVIADENTAL
Antonijas iela 8-1, Riia
–10% stomatoloogia teenused
www.latviadental.eu

VESELĪBAS FABRIKA
Spordiklubi 
Brīvības gatve 214M, Riia
Liitumine –15%
www.vfabrika.lv

 

KRIO & BEAUTY
Bruņinieku iela 35a, Riia
–20% kiroprotseduurid kogu kehale või valitud kehaosadele 
www.krio.lv/lv/krio

 

TALLINK HOTEL RIGA
Elisabetes 24, Riia 
Majutus –10% 
www.tallinkhotels.com

SIGULDA HOTEL
Pils 5, Sigulda 
–15% majutuselt
–15% sauna ja basseini kasutamise hinnast
www.hotelsigulda.lv

ESPA RIGA
Baznīcas iela 4a, Riia
–10% protseduuridelt
–15% protseduuridelt, mis kestavad vähemalt 1,5 tundi
www.espariga.com

HOTEL KOLUMBS
Kuršu iela 32, Liepāja
–20% majutuselt
–15% restoranis
–15% spaaprotseduuridelt
–10% transfeer
www.hotelkolumbs.com

 

ELEMENTS
Tallink Hotel Riga, Elizabetes iela 24, Riia
Menüü –10%
www.hotelsigulda.lv 

ZILA GOVS
Meistaru iela 21, Riia
Menüü –15% 
www.zila-govs.lv

 

FRESKO
Kr. Valdemāra iela 34, Riia
Menüü –20% 

IITTALA
Aspazijas bulvāris 24, Rīga
Soodustus 15% 
www.ginalasinterjers.lv 

XS TOYS 
Tavahinnaga toodetelt soodustus 10% 
www.anvol.lv 

CHICCO VEIKALI 
Kauplused Riias
Tavahinnaga toodetelt soodustus 10%
www.chicco.lv 
RAAMATUKAUPLUS ZVAIGZNE ABC
Raamatukauplused Riias ja mujal Lätis
–10% tavahinnast
www.zvaigzne.lv
SIXT
Jalgratta rentimine internetis www.sixt.lv/velo
Auto rentimine internetis lv.sixt.com/tallink
Jalgratta rent hinnaga 4.99 €/24 tundi Riias ja Jurmalas. Pakkumise kood: 392392.
www.sixt.lv
SIA SKRIVANEK BALTIC
Keeltekool ja suvelaagrid
Dzirnavu 57a, Riia
–10% keelekursustelt
–10% laupäevased laste inglise keele kursused 
www.skrivanek.com

RENDI AUTO EUROPCAR AUTORENDIST!  

Europcar Autorent pakub renditeenust üle kogu maailma. Rendiautode valikust leiate kindlasti oma vajadustele sobiva sõiduki.

Club One'i kliendikaardiga –10% autorendist kogu maailmas. 

Broneeringuteks kasutage palun contract ID numbrit 50907744.

www.europcar.fi 

 

PÕNEV MEREMAAILM SEA LIFE KUTSUB 

Veealused seiklused ootavad Helsingis vaid 10-minutise trammisõidu kaugusel asuvas meremaailmas Sea Life. 30 akvaariumi ja üle 100 liigiga meremaailmas on al 2016. a veebruarist avatud uus näitus, kus on esil meie sõralised sõbrad vähid ja krabid. Näitusel tutvub erinevate liikidega alates hiidkrabidest kuni väiksemate erakvähkideni. Tere tulemast uurima ja imetlema!

Club One'i kliendile kuni 31.12.2016
* täiskasvanu, 15–17-aastane laps 10 €
* 3–14-aastane laps 7,5 €

www.visitsealife.com 

 

 

AJAKIRJAD: Alibi, Anna, Deko, Erä, Golf Digest, Hymy, HymyRistikot, Kaksplus, Kanava, KG, Kippari, Kotiliesi, Kotilääkäri, Koululainen, Käytännön Maamies, KM Vet, Lemmikki, Leppis, Maalla, Metsästys ja Kalastus, Moda, Parnasso, Seura, SeuraRistikot & Sudokut, Suomen Kuvalehti, Suosikki, Tekniikan Maailma, TM Rakennusmaailma, Tom&Jerry, TV-Maailma, Vauhdin maailma, Vene, Villivarsa ja Viva.
–30% püsitellimusest
www.kuvalehdet.fi/clubone

EUROPARK P-TÄHTITORNINVUORI
–15% P-Tähtitorninvuoren parkimismaja normaalhinnast. 
Soodustus ei kehti krediitkaardi kasutamisel.
P-Tähtitorninvuori asub Olympia terminali vahetus läheduses. Sissepääs aadressilt Laivasillankatu 20. Parkimismaja on avatud kell 06.00–24.00, väljasõit 24 h.
www.europark.fi/hki-tahtitorninvuori

EUROPCAR AUTORENT
–10% autorendist kogu maailmas
Broneeringuteks kasutage palun contract ID numbrit 50907744
www.europcar.fi

FORUM MARINUM
Turu sadamas asuv Soome laevastiku muuseum.
Linnankatu 72, Turu
Kui esitate Club One'i kliendikaardi muuseumi kassas, saate pääsme Forum Marinumi näitustele ja muuseumilaevadele 30% soodsamalt.
www.forum-marinum.fi

FLOWPARK SEIKLUSPARK
Sissepääs tasuta. Club One'i kliendile seiklusraja pilet –15%.
www.flowpark.fi

HERTZ AUTORENT
Club One'i kood CDP 592359
–10% kuni –15%
www.hertz.fi
www.hertz-europe.com

 

JUDYS HANTVERK OCH INREDNING
Keraamika ja sisustuspood
Köpmansgatan 11, 22100 Mariehamn
–10%

KULTARANTA RESORT
Green fee hinnaga 45 € (norm. 50/55 €). Soodustus kehtib kuni kahele inimesele või Club One'i kliendi perekonnale. 
Lisainfo ja broneerimine tel. +358 075 326 6000
Broneerides märkige, et olete Club One'i klient ja esitage püsikliendikaart kohapeal.
www.kultarantaresort.fi

MEREMAAILM SEA LIFE
Tivolitie 10, 00510 Helsingi
www.visitsealife.com

MOOMIN SHOP
Forum, Mannerheimintie 20, Helsingi
Helsingi Vantaa lennujaamas
Soodustus kuni –5% ostusummast. Club One'i kliendikaart tuleb esitada kassas.

Q-PARK
Parkimismaja Kasarmitori, Olympia- ja Makasiiniterminali vahetus läheduses. Sissepääs Fabianinkadu Kasarmitorin küljelt.
Parkimine kaks ööpäeva hinnaga 30 €. Soodustus ei kehti krediitkaardiga maksmisel.
www.q-park.fi

RESTORAN UUSI KILTA 
Mannerheiminkatu 1, Naantali
Club One'i kliendile einestamisel pudel šampust Veuve Clicquot Brut hinnaga 50 €.
www.uusikilta.fi

 

STOCHOLMI METROO JUHEND/KÄSIRAAMAT
Club One'i kliendile hind 20 €. Tellimuse hinnale lisatakse postikulud. Tellimusi saab esitada e-postil info@kustantajalaaksonen.fi. Tellides märkida "Club One" ja püsikliendinumber.

AVASTA ROOTSI KULTUURI PÕHJAMAADE MUUSEUMIS 

Avasta Rootsi kultuuri ja ajalugu Põhjamaade muuseumis. Muuseumis on väljapanekud kodu, riiete ja moe kohta ning kajastatakse Rootsi igapäevaelu tavasid ja kombeid läbi aegade. Siin on alati midagi uut avastada, sest väljapanekuid muudetakse pidevalt.

Club One'i klientidele on kliendikaardi esitamisel kuni 5 piletit 20% soodsamad. 

www.nordiskamuseet.se 

 

SKYVIEW HINGEMATTEV VAADE STOCKHOLMILE 

Suurepärane atraktsioon Rootsi pealinnas Stockholmis. Klaasist gondel viib teid maailma suurima ümmarguse hoone Ericsson Globe'i välisseina pidi kuni 130 meetri kõrgusele merepinnast, et saaksite nautida võrratut vaadet. SkyView külastus algab umbes 5-minutilise lühifilmi vaatamisega, millele järgneb umbes 20-minutiline gondlisõit.

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet täiskasvanule 50 SEK soodsam ja lastele vanuses 4–12 a 25 SEK soodsam. Soodustus kehtib kuni kahele piletile. 

www.globearenas.se 

 

 

AQUARIA
Falkenbergsgatan 2, Stockholm
Club One'i kliendikaardi esitamisel täiskasvanu päevapilet 90 SEK (tavahind 100 SEK), 3–15-aastastele päevapilet 54 SEK (tavahind 60 SEK).
www.aquaria.se

CASINO COSMOPOL
Kungsgatan 65, Stockholm
Club One'i kaardiga –50% sissepääsust (tavahind 30 SEK) või aastakaardist (tavahind 100 SEK). Õhtu kasiinos erihinnaga 295 SEK (sissepääs, kolm žetooni väärtusega 20 SEK, klaas vahuveini, praad ja magustoit)
www.casinocosmopol.se

FOTOMUUSEUM
Stadsgårdshamnen 22, Stockholm
www.fotografiska.eu

GAMLA STANS CYKEL
Jalgrattalaenutus
Stora Nygatan 20, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 10% soodsam.
www.gamlastanscykel.se

HALLWYLSKA
Hamngatan 4, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel pilet 10 SEK soodsam.
www.hallwylskamuseet.se

HERTZ autorent
Club One'i kood CDP 593977 annab soodustuse 10–15%.
www.hertz.fi
www.hertz-europe.com

JUNIBACKEN
Galärvarvsvägen, Stockholm
Kuni 31.12.2016 on Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 10 SEK soodsam (kuni 5 piletit kaardi kohta).
www.junibacken.se

KUNINGALOSSI KOLMIKPAKETT
Slottsbacken 1, vanalinn (Gamla Stan), Stockholm
Lossis asuvaid kuninglikke esindusruume, varakambrit ja lossi ajaloo muuseumi Tre Kronor saab külastada ühe piletiga.
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 30 SEK soodsam.
www.kungahuset.se

MILLESGÅRDEN
Carl Millese ateljee-kodu ja skulptuuripark
Herserudsvägen 32, Lidingö
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 20 SEK soodsam.
www.millesgarden.se

NEWPORT
Sisustus- ja disainikauplus
Sveavägen 94, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 10% soodsam.

OLJA&OLIV
Oliiviõlidele spetsialiseerunud pood
Bondegatan 59/Sibyllegatan 9, Stockholm
Club One'i kliendile degusteerimised ja eripakkumised.
www.olja-oliv.se

PÕHJAMAADE MUUSEUM
Club One püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 20% soodsam (kuni 5 piletit kaardi kohta).
www.nordiskamuseet.se

SKANSEN
Djurgårdsslätten 49-51, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 10 SEK soodsam. Lisaks –10% ostudelt Skansenbutikenis, Lill-Skanseks butikis ja Bollnästorgetil.
www.skansen.se

SKYVIEW
Globentorget 2, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet täiskasvanule 45 SEK soodsam ning seenioridele (alates 65 a) ja lastele (vanuses 4–12 a) 25 SEK soodsam. Soodustus kehtib kuni kahele piletile.
www.globearenas.se

VASA
Galärvarvsvägen 14, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 35 SEK soodsam, kuni 18-aastastele sissepääs tasuta.
www.vasamuseet.se

 

TEHNIKAMUUSEUM
Museivägen 7, Stockholm
Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet 20% soodsam.
www.tekniskamuseet.se

AVIS RENT A CAR
–5% kuni –10% autorendilt (Euroopa, Aafrika, Lähis-Ida, Aasia ja Okeaania) kui rendid auto online'ist
www.avis.ee

EUROPCAR
–10% autorendist kogu maailmas
Broneeringuteks kasutage palun contract ID numbrit 50907744
Broneerimine europcar@europcar.ee
www.europcar.ee

HERTZ
–10% autorendist kogu Euroopas. Soodustuse saamiseks teata CDP kood 605221
www.hertz.ee