Liitu Club One’iga

Club One'i kliendiprogramm on suunatud Tallinki erakliendile ja tema pereliikmetele. Püsikliendiprogrammiga liitumine on tasuta. Sinu Club One'i püsikliendinumber moodustatakse automaatselt. Kohe hakkavad kehtima ka soodustused reisijapileti hindadele ja Sinu kliendikontole kogunevad boonuspunktid. Club One'i kaart jõuab ankeedis märgitud postiaadressile kahe nädala jooksul. Club One'i püsikliendiprogramm hõlmab tervet peret, sest kõikidele täisealistele pereliikmetele saad tellida püsikliendikaardi. Ka alaealised lapsed saad registreerida leibkonna liikmetena – nii kasvab pere ühine boonuspunktide konto. Piletiostul märgi alati oma püsikliendinumber, laeval esita kaart enne ostu sooritamist.

Liitumise ankeet

Tärn (*) tähistab kohustuslikku välja
Isikuandmed Kontaktaadress Kontaktandmed
+
Saadame e-postile Club One'i numbri ja liitumise kinnituskirja. Austame Sinu andmete privaatsust.

Club One’i lisaliikmed

Lisa ka pereliikmed oma Club One'i kontole, nii saad ühist punktikontot kasvatada. Club One'i plastikkaardid saadame samal aadressil elavatele üle 18-aastastele liitujatele, kes on saatnud sooviavalduse aadressile clubone@tallink.ee. Uued täiskasvanud liikmed saavad liitumiskinnituse e-postiga.

Kasutajanimi

Registreeru Club One'i veebiteenuse kasutajaks, nii saad mugavalt jälgida oma kliendikonto seisu ning vajadusel ise muuta ja täiendada oma kliendiandmeid.
Soovin saada

Salvestan ja liitun