Liitu Club One’iga

Club One'i kliendiprogramm on suunatud Tallinki erakliendile ja tema pereliikmetele. Püsikliendiprogrammiga liitumine on tasuta. Sinu Club One'i püsikliendinumber moodustatakse automaatselt. Kohe hakkavad kehtima ka soodustused reisijapileti hindadele ning Sinu kliendikontole kogunevad boonuspunktid. Club One'i kaart saadetakse ankeedis märgitud postiaadressile orienteeruvalt 4 nädala jooksul. Club One'i püsikliendiprogramm hõlmab tervet peret, sest kõikidele täisealistele pereliikmetele saab tellida püsikliendikaardid. Ka alaealised lapsed soovitame registreerida leibkonna liikmetena – nii saab kogu pere soodustusi ning kasvab pere ühine boonuspunktide konto. Broneerimisel teatage alati oma püsikliendinumber ja esitage kaart laeval enne ostude sooritamist.

Liitumise ankeet

Tärn (*) tähistab kohustuslikku välja
Isikuandmed Kontaktaadress Kontaktandmed
+
Saadame e-postile Club One'i numbri ja liitumise kinnituskirja. Austame Sinu andmete privaatsust.

Club One’i lisaliikmed

Palun lisage enda perekonna liikmed oma Club One'i kontole, nii saate kogu perega ühist punktikontot kasvatada! Club One'i lisakaardid saadetakse samal aadressil elavatele vähemalt 18-aastastele perekonnaliikmetele. Lisatud täiskasvanud liikmed saavad liitumiskinnituse e-postiga.

Kasutajanimi

Registreeru Club One'i veebiteenuse kasutajaks, nii saad mugavalt jälgida oma kliendikonto seisu ning vajadusel ise muuta ja täiendada oma kliendiandmeid.
Soovin saada

Salvestan ja liitun