Club One

Hõbe- ja kuldkliendile Helsingisse -15%

SOODUSKOODIGA KLUBIEELIS on Sulle reisid Helsingisse ja tagasi 15% ning autopiletid 10% soodsamad. Broneerimine ja reisimine kuni 27.12.2018. Pakkumine kehtib valitud väljumistele.

UUS!

Hõbe- ja kuldkliendile Stockholmi -15%

SOODUSKOODIGA KLUBIEELIS on ühesuuna- ja edasi-tagasireisid nii jalgsi kui ka autoga 15% soodsamad. Pakkumine kehtib broneerimiseks kuni 30.11.2018 ja reisimiseks 1.11–16.12.2018

Tallinki e-pood

Tallinki e-poes teed oma sisseostud mugavalt ja kiirelt. Club One'i kliendina saad ostudeks kasutada ja koguda väärtuslikke boonuspunkte.

KUNI -20%

Nutikad ostud merel

Club One'i kaardiga leiab Tallinki ja Silja Line'i laevade kauplustes alati ahvatlevaid eripakkumisi – valitud tooted kuni 20% soodsamad.

Digitaalne Club One'i kaart Sinu mobiilis

Digitaalne püsikliendikaart Sinu mobiilis on Sinuga alati kaasas ja pole muret, et punktid jääksid kogumata või eripakkumine kasutamata.

Soodustused laevadel

Club One'i kaardiga leiab laevade restoranides ja baarides, kauplustes ning saunakeskustes alati ahvatlevaid eripakkumisi.

MAJUTUS -20%

Soodustused Tallinki hotellides

Club One'i kliendid koguvad väärtuslikke boonuspunkte ja naudivad kaardiomanike eeliseid kõikides Tallinki hotellides Tallinnas ja Riias!