Club One

Hõbe- ja kuldkliendile Helsingisse -25%

SOODUSKOODIGA KLUBIEELIS on Sulle reisija- ja sõidukipilet Helsingisse ja tagasi 25% soodsamad. Broneerimine ja reisimine kuni 31.03.2019. Pakkumine kehtib valitud väljumistele.

 
Club One’il on 2,5 miljonit liiget Club One’il on 2,5 miljonit liiget

Club One’il on kokku 2,5 miljonit liiget

14. veebruaril 2019 liitus Club One’i lojaalsusprogrammiga 2,5 miljones inimene. Ümmarguse numbriga liikmele andis kapten Vahur Sõstra üle Club One’i klientide seas populaarseimate toodete kingipaki, reisivautšeri ja aastase kuldtasemega kliendikaardi.

Club One'i talvine reisipakkumine

Saatsime ka sel aastal Club One'i liikmetele koos pühadetervitusega soodsad reisipakkumised Helsingisse ja Stockholmi.

 

Tallinki e-pood

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi. Tee oma ostud seal, kus oled – kiirelt ja mugavalt. Club One´i kliendina saad ostudeks koguda ja kasutada väärtuslikke boonuspunkte.

Merel -20%

Laineid lüües kevadele vastu

Laevakauplustes on värsked moetuuled. Tee kevadšoping merel ja säästa hindadelt 20%.

Digitaalne Club One'i kaart mobiilis

Digitaalne püsikliendikaart Sinu mobiilis on Sinuga alati kaasas ja pole muret, et punktid jääksid kogumata või eripakkumine kasutamata.

Soodustused laevadel

Club One'i kaardiga leiab laevade restoranides ja baarides, kauplustes ning saunakeskustes alati ahvatlevaid eripakkumisi.

MAJUTUS -20%

Soodustused Tallinki hotellides

Club One'i kliendid koguvad väärtuslikke boonuspunkte ja naudivad kaardiomanike eeliseid kõikides Tallinki hotellides Tallinnas ja Riias!