Päevareis
Helsingisse

al 30€

/reisija

VÄIKE PUHKUS SOOMES

Broneeri reis Broneeri reis
Luba endale üks väike puhkus ning sõida Helsingisse. Üllatu värsketest maitsetest, koge uusi elamusi ja naudi rohkeid rõõmuhetki. Mine kasvõi kohe, kasvõi üheks päevaks. Õnneks on Helsingi selleks just parasjagu lähedal – Tallink Shuttle’iga vaid kahe tunni kaugusel.
 
PUHKUS ENDALE

PUHKUS ENDALE

Võta minipuhkus iseendale. Ühe päevareisi jooksul jõuad Helsingis nii šopata kui ka kõikvõimalikke muuseume avastada.

LOE EDASI
PUHKUS KAHELE

PUHKUS KAHELE

Vahet pole, kas tuled kallima või sõbra-sõbrannaga – siin leidub nii romantilisi restorane kui ka sütitavaid klubisid.

LOE EDASI
PEREPUHKUS

PEREPUHKUS

Sinu pere väärib väikest vaheldust. Helsingis saate kogeda lõputult uut ja põnevat ning veeta üheskoos mõnusalt aega.

LOE EDASI

PUHKUS ENDALE

PLAADIPOOD BLACK & WHITE

PLAADIPOOD BLACK & WHITE

Black & White Records on Helsingi üks suurimaid ja vanimaid plaadipoode. Siit leiab tohutu valiku CD-sid ja vinüüle, nii uusi kui ka kasutatuid ja kõikvõimalikest žanritest.

vaata lähemalt
KUNSTIMUUSEUM AMOS REX

KUNSTIMUUSEUM AMOS REX

Alles augusti lõpus avatud tuliuus Amos Rex kunstimuuseum on paik, kus kohtuvad minevik, olevik ja tulevik. Siin on eksponeeritud nii iidseid kunste kui ka tänapäevaseid või päris futuristlikke taieseid.

vaata lähemalt
SECOND-HAND POOD RELOVE

SECOND-HAND POOD RELOVE

Töölös asuv second-hand pood Relove ei ole mitte pelgalt vanarõivapood. Siin on müügil ka erinevaid põnevaid vintage-esemeid nii koju kui ka kingiks ning samuti on avatud hubane kohvik.

vaata lähemalt
Loe lähemalt Helsingi poodide kohta

PUHKUS KAHELE

HELSINGI TAGUMIKUTUUR

HELSINGI TAGUMIKUTUUR

Tule ja tutvu linna kõige huvitavamate tagumikega! Helsingis on mitmeid alasti skulptuure. Tagumikutuuril saad teada, miks on neid nõnda palju, ning kuuled kujude kohta käivaid lugusid ja skandaale, mis neid ümbritsenud.
 

vaata lähemalt
RESTORAN YES YES YES

RESTORAN YES YES YES

Äsja avatud Yes Yes Yes asub Iso Roobertinkatu jalakäijate tänaval, mis on moodsate restoranide, baaride, klubide, kontorite, galeriide ja poodide keskus. Yes Yes Yes on ühtaegu nii baar kui ka võluv restoran, kuhu võib tulla lihtsalt snäkile või ka mitmekäigulisele söömajale.

vaata lähemalt
KLUBI KAIKU

KLUBI
KAIKU

25 Euroopa tippklubi hulka nimetatud Kaiku on suurepärane koht, kus nautida live elektroonilist muusikat. Siin võib kuulata rahvusvahelisi tunnustatud artiste ning samuti avastada uusi ja läbilööki lootvaid Soome bände.
 
 

vaata lähemalt
Vaata, millised muuseumid on Helsingis tasuta

PEREPUHKUS

Korkeasaari loomaaed

Korkeasaari loomaaed

Korkeasaarel asuvas Helsingi loomaaias paikneb ühel saarel justkui terve maailm: reisige tundrast vihmametsa ning mägedest Soome märgaladele. Loomaaed on avatud aastaringselt.

vaata lähemalt
ROOBERTIN HERKKU

ROOBERTIN
HERKKU

Kommipood Roobertin Herkku on kõigi magusasõprade unelm. Selles kohalike seas ülipopulaarses kaupluses on müügil isemoodi komme, šokolaade ja teisi vastupandamatuid maiuseid.

vaata lähemalt
MUUMIPOOD

MUUMI-
POOD

Forumi kaubanduskeskuse teisel korrusel asuvas Muumipoes on müügil laias valikus Muumi-teemalisi tooteid: riideid, kruuse, mänguasju, raamatuid ja kõikvõimalikke põnevaid kingitusi.

vaata lähemalt
Vaata, mida põnevat veel Helsingis teha saab

Pane argipäev pausileHelsingis

Broneeri reis Broneeri reis