Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Trubaduur : Mitko → Isabelle Pub 19:00
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Isabelle Seaside Café 19:00
Mängujuht : Linda Baltrukevica → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Karlis Vitkovskis → Isabelle Isabelle
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Trubaduur : Mitko → Isabelle Pub 19:00
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Isabelle Seaside Café 19:00
Mängujuht : Linda Baltrukevica → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Karlis Vitkovskis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Isabelle Isabelle
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub 19:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Arta Mozule → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Karlis Vitkovskis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Isabelle Isabelle
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub 19:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Arta Mozule → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Karlis Vitkovskis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Isabelle Isabelle
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub 19:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Arta Mozule → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Karlis Vitkovskis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Isabelle Isabelle
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub 19:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Arta Mozule → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Karlis Vitkovskis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Isabelle Isabelle
Show : TAO → Isabelle Starlight Palace 21:15
23:30
Ansambel : Passengers band → Isabelle Starlight Palace 20:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub 19:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Mängujuht : Linda Baltrukevica → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Lotte → Isabelle Children's Playroom 09:00 - 10:00
18:00 - 23:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Info → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Arta Mozule → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle