Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Duo : La Crema → Isabelle Sky Bar
Trubaduur : Jennifer Lyons → Isabelle Pub
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Children's Playroom 19:00
Lasteprogramm : Lotte → Isabelle Children's Playroom 18:00 - 23:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Arta Mozule Zepa → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Duo : La Crema → Isabelle Sky Bar
Trubaduur : Jennifer Lyons → Isabelle Pub
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Duo : La Crema → Isabelle Sky Bar
Trubaduur : Jennifer Lyons → Isabelle Pub
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
Lasteshow : Dino Disco → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
Lasteshow : Dino Disco → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Indigga Band → Isabelle Starlight Palace 21:15 - 21:30
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00 - 17:15
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Duo : Duo Banga → Isabelle Sky Bar 17:00
Trubaduur : Eddie Dove → Isabelle Pub 16:00 - 02:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Marex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Lasteshow : Dino Disco → Isabelle Seaside Café 19:00
Trubaduur : Janis Lemezis → Isabelle Pub
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Elin Färm → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Seaside Café 19:00
Trubaduur : Janis Lemezis → Isabelle Pub
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom 17:00 - 23:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub
Lasteshow : Dino Disco → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Edijs Šnipke → Isabelle Pub
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Mängujuht : Sanita Babre → Isabelle Children's Playroom
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Lasteshow : Dino Disco → Isabelle Seaside Café 19:00
Trubaduur : Martinš Karklis → Isabelle Pub 19:00 - 00:00
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Duo : Traveling Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 23:00
Trubaduur : Martinš Karklis → Isabelle Pub 19:00 - 00:00
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Trubaduur : Martinš Karklis → Isabelle Pub 19:00 - 00:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Trubaduur : Martinš Karklis → Isabelle Pub 19:00 - 00:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Ansambel : Gravity Band → Isabelle Starlight Palace 20:00 - 02:00
Trubaduur : Martinš Karklis → Isabelle Pub 19:00 - 00:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Trubaduur : Martinš Karklis → Isabelle Pub 19:00 - 00:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
Ansambel : Groove Factory → Isabelle Starlight Palace
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Seaside Café 19:00
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Dace Bukovska → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Daniels Springis → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
Ansambel : Groove Factory → Isabelle Starlight Palace
Lasteshow : Dino Disco → Isabelle Seaside Café 19:00
Trubaduur : George Yonkov → Isabelle Pub
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance on the Streets of Berlin, Shanghai and Moscow → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Dance Wonderland of Havanna, Buenos Aires and Nashville → Isabelle Starlight Palace 22:00
Showtime : Feel the Beat of Harlem, Kingston Town and Rome → Isabelle Starlight Palace 23:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
Ansambel : Groove Factory → Isabelle Starlight Palace
Lasteshow : Panda Party → Isabelle Seaside Café 19:00
Trubaduur : George Yonkov → Isabelle Pub
DJ : Martex → Isabelle Club Heaven 23:00 - 05:00
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle
Showtime : Dance Party Through Rio, Milan and Manhattan → Isabelle Starlight Palace
Showtime : Let's Dance in Madrid, Mumbay and Paris → Isabelle Starlight Palace 23:00
Showtime : The Rythms of London, Puerto Rico and Bronx → Isabelle Starlight Palace 22:00
Duo : Mangulsons Duo → Isabelle Sky Bar 17:00 - 22:30
Ansambel : Groove Factory → Isabelle Starlight Palace
Trubaduur : George Yonkov → Isabelle Pub
DJ : Edgars Lazdinš → Isabelle Club Heaven
Celebrations → Isabelle Starlight Palace 21:00
City Presentation → Isabelle Starlight Palace 20:45
Karaoke → Isabelle Sky Bar 23:30
Music Game → Isabelle Sky Bar 21:30
Paf Bingo → Isabelle Starlight Palace 20:00
Grand Opening → Isabelle Starlight Palace 21:00
Lottery → Isabelle Starlight Palace 23:15
Kruiisijuht : Linda Škila → Isabelle Isabelle
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Isabelle Isabelle
Abikruiisijuht : Kristine Eglite → Isabelle Isabelle