ALATES

114 €

REISIJA

Avasta
Läänemere
pärlid

Club One logo

Kampaaniasoodustus lisandub tasemesoodustusele.

Läänemere suurim kruiisilaev Silja Europa teeb 2020. aastal Tallinnast viis erikruiisi: neli Visbysse ja üks Mariehamni.
Makse- ja tühistamistingimused Reisitingimused

Visby
Läänemere kirkaim pärl

Tallinna-Visby kaart

Tallinn-Visby-Tallinn

5., 12. ja 26. juuli ning 2. august 2020
Al 126 € reisija
Club One’ile al 120 € reisija
ajakava hinnakiri osta kruiis

Ekskursioonid

 
Visby ja lähiümbrus
   

Visby ja lähiümbrus

3-tunnine ingliskeelse giidiga bussiekskursioon viib mööda hästi säilinud Visby linnamüürist ning suundub edasi piki rannikut Krusmynta ürdiaeda ja kauni vaatega Võllamäele. Ekskursioon sobib kerge liikumisraskusega inimesele.

Pipi Pikksuka teemapark
   

Pipi Pikksuka teemapark

Pipi Pikksuka teemapargis Kneippbyn on 50 vahvat atraktsiooni ning kõige krooniks asub siin Astrid Lindgreni raamatust tuttav Segasumma suvila. Lõbustuspark sobib ennekõike eelkooliealistele, veepargis leiavad tegevust ka vanemad lapsed ja täiskasvanud suvitajad.

Loode-Ojamaa ja Lummelunda koopad
   

Loode-Ojamaa ja Lummelunda koopad

3-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib läbi metsade ja põldude Ojamaa populaarseima vaatamisväärsuse, Lummelunda koobaste juurde. Tagasiteel on peatus Krusmynta ürdiaias. Ekskursioon ei sobi liikumisraskustega inimesele.

Fårö saar
   

Fårö saar

6-tunnine ingliskeelse giidiga bussiekskursioon viib Rootsi kuulsa režissööri Ingmar Bergmani kodusaarele. Põhja-Ojamaal tutvume raukaritega ning teeme lõunapausi (hinna sees) Sudersandis, kus on kaunis liivarand ja 12. sajandist pärit kirik.

Visby linn jalgsi
   

Visby linn jalgsi

2,5-tunnine eestikeelse giidiga linnaekskursioon tutvustab UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva Visby populaarsemaid vaatamisväärsusi, sealhulgas Almedaleni parki, ligi 3,5 kilomeetri pikkust linnamüüri ja botaanikaaeda. Ekskursioon ei sobi liikumisraskusega inimesele.

Põhja-ida ringreis
   

Põhja-ida ringreis

4-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib läbi Põhja- ja Ida-Ojamaa looduskauneimate paikade – Võllamäele, Väskindesse, Tingstädesse ja Slitesse. Tagasiteel imetleme saare kuulsaid raukareid.

Lõuna-kagu ringreis
   

Lõuna-kagu ringreis

4-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Lõuna- ja Kagu-Ojamaa huvitavaimatesse kohtadesse – talupoodi, kalurikülla, keskaegsetesse kirikutesse, kloostri varemetesse ja saarele põgenenud eestlaste mälestuspaika.

Keskaja nädal
   

Keskaja nädal

2.–9. augustini annab Ojamaa tänapäev võimu üle keskajale. Festivaliks tuleb kokku narre ja talupoegi, rüütleid ja neitsisid, munki ja muusikuid

Mariehamn
Läänemere helkivaim pärl

Tallinna-Mariehamni kaart

Tallinn-Mariehamn-Tallinn

19. juuli 2020
Al 119 € reisija
Club One’ile al 114 € reisija
ajakava hinnakiri osta kruiis

Ekskursioonid ja Transfeerid

 
Ahvenamaa ringreis
   

Ahvenamaa ringreis

3,5-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon tutvustab Ahvenamaa peamisi vaatamisväärsusi ja annab ülevaate kohalikust eluolust. Ekskursioon ei sisalda sissepääsu tasulistesse muuseumidesse.

Metsloomasafari
   

Metslooma-safari

3-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Käringsundi metsloomaparki. 45-minutilisel safaril on võimalik näha hirvi, metssigu, jaanalinde ja laamasid. Ekskursioon sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Õlletehas Stallhagen
   

Õlletehas Stallhagen

2,5-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Stallhageni õlletehasesse. Külastuse käigus tutvustatakse õlle valmistamise protsessi ja pruulimise traditsioone ning pärast toimub pubis õlledegustatsioon. Ekskursioonil osalejad peavad olema vähemalt 18-aastased.

Purjelaev Pommern ja meremuuseum
   

Purjelaev Pommern ja meremuuseum

Ühispiletiga saab külastada ainsat algsel kujul säilinud neljamastilist puidust kaubalaeva Pommerni ning Ahvenamaa Meremuuseumi, kus põimuvad isiklikud lood, vanad fotod ja merepõhjast leitud haruldased esemed..

Mariehamni sadam – Eckerö
   

Mariehamni sadam – Eckerö

Transfeer viib Mariehamnist 35 kilomeetri kaugusele Eckerösse ja annab võimaluse külastada iseseisvalt kohti, mis piirkonnas huvi pakuvad. Pärastlõunal jääb piisavalt aega ka Mariehamniga tutvumiseks. Bussis ei ole eestikeelset giidi.

Mariehamni sadam – Kastelholm
   

Mariehamni sadam – Kastelholm

Transfeer viib Mariehamnist 30 kilomeetri kaugusele Kastelholmi kindluslossi ja annab võimaluse külastada iseseisvalt kohti, mis piirkonnas huvi pakuvad. Pärastlõunal jääb piisavalt aega ka Mariehamniga tutvumiseks. Bussis ei ole eestikeelset giidi.

Elamused Laeval

Söök ja jook
   

Söök ja jook

Erikruiisi hinna sisse kuulub kaks hommikusööki ja üks õhtusöök. Vali juba reisi ostes endale einestamise katteaeg soovitud restorani.

Hommikusöök Helsingis
   

Kajutid

Kruiisilaeval leiad igale maitsele midagi – mugavatest perekajutitest luksusliku sviidini. Erikajutid on allergikutele ja liikumispuudega reisijatele.

Meelelahutus
   

Meelelahutus

Pubis paitavad Su kõrvu trubaduurid, sõubaaris esineb tantsuansambel ja ööklubis saad jalga keerutada kuni hommikuni.

Ostud laeval
   

Ostud laeval

Neljas poes on nii maiustusi, disaini- ja moetooteid, suveniire, luksuslikku kosmeetikat tuntud brändidelt kui ka mänguasju pere noorematele.

Saunakeskus
   

Saunakeskus

Naudi sauna-, mullivanni- ja massaažimõnusid, et saaksid reipana õhtut jätkata kas restoranis einestades või sõubaaris pidutsedes.

Lastele
   

Lastele

Mängutoas ootavad kõige väiksemaid ronimissein, pallimeri ja toatäis lelusid. Suuremad lapsed leiavad tegevust suvekeskuses.

Kohtumiseni
pardal!

Club One logo

Club One’i liikmena reisid alati soodsamalt. Liitumine on tasuta
ja soodustused hakkavad kehtima kohe.

Loe lähemalt