LAEVAGA
SUUSAREISILE

Tallink viib Sind Põhjamaade parimatesse suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik ning head majutus- ja meelelahutusvõimalused

Auto + B-kajut 4-le
Rootsi
al149€ /suund
Auto + reisija
Soome
al37€ /suund
3.–5. reisija
autos
tasuta

Ära unusta piletiostul registreerida ka oma Club One'i kaarti, sest klubiliige reisib alati parima hinnaga.

Suusareis Soome

 
Himose suusakeskus
Himose
suusakeskus

Helsingist 3 tunni kaugusel asuva Himose nõlvade valikus on nii algajatele mõeldud rohelisi kui ka järsemaid siniseid ja punaseid radu. Eriti kogenud suusaproffe rõõmustavad mustad nõlvad ja ekstreemspordipark.

Loe lähemalt
Levi suusakeskus
Levi
suusakeskus

Levi suusakeskus on hea näide sellest, et tõeliseks talveseikluseks ja korralikuks suusapuhkuseks ei pea tingimata lendama Alpidesse või Tatratesse – erakordse kogemuse saab ka siitsamast põhjanaabrite juurest

Loe lähemalt
7 soodsat suusakeskust Soomes
7 soodsat suusakeskust Soomes

Suusareisi planeerides mõeldakse esimese hooga ikka Austria või Prantsusmaa peale, mis on kõige populaarsemad suusasihtkohad Euroopas. Samas leidub taskukohaseid sihtkohti ka siinsamas lähedal Soomes.

Loe lähemalt
 

Suusareis Rootsi

 
Åre
Åre
suusakeskus

Skandinaavia suurim suusakeskus Åre on üks paljude eestlaste lemmikpaiku. Stockholmist 630 km asuvas keskuses on sadakond suusanõlva, millest pikim laskumine on 6500 m pikkune. Suusatajad kiidavad nii Åre nõlvu kui ka vilgast seltsielu.

Loe lähemalt
Sälen
Säleni
suusakeskus

Sälen on rootslaste perepuhkuse vaieldamatu soosik. Kokku on piirkonnas kuus väiksemat keskust, mis on omavahel ühendatud nelja suusatamispiirkonna kaudu. Asub Rootsi lõunaosas, 90 km Morast ja 70 km kaugusel Norra suusakeskusest Trysil.

Loe lähemalt
10 põhjust külastada Rootsit talvel
8 põhjust külastada talvel Rootsit

Kuigi võib arvata, et Rootsi on kõige ahvatlevam külastuseks just soojadel suvekuudel, lubame, et ka talvekuudel on kuninglik naaberriik väga ilus. Virmalised, uisuväljad, jäähotell ja palju muud – vaata neid 8 põhjust, miks külastada Rootsit talvel.

Loe lähemalt
 

Skandinaavia parimad suusakeskused

 

Põhjamaade populaarsetes suusakuurortides Soomes, Rootsis ja Norras saavad mõnusalt puhkust veeta ka need, kes ei taha kogu aega nõlvadel veeta. Saab minna näiteks mootorkelgusafarile või lumeräätsaretkele, sõita koerarakendiga või lõõgastuda spaas.

LIITU

TASUTA

Hakkas

huvitama?

Club One’i liikmena kruiisid alati soodsamalt. Pole veel liige?
Liitu tasuta siin ja hakka eeliseid kasutama kohe →