Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 00:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 00:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 00:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 00:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Illansuu → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 00:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Illansuu → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 00:00
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Illansuu → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Illansuu → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Drawing competition → Silja Serenade Silja Land
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Duo : Traveling Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Lasteprogramm : Meet Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight 20:30 - 21:00
23:00 - 23:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Mr Hyde → Silja Serenade Starlight 21:00
23:30
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Colouring contest → Silja Serenade Silja Land 15:30
Lasteprogramm : Family Quiz → Silja Serenade Starlight 17:15
Lasteprogramm : Harry the Seal's bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:15
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Lasteprogramm : Disco with Harry the Seal → Silja Serenade Starlight 19:45
Lasteprogramm : Harry the Seal wishes a good night → Silja Serenade Silja Land 21:15
Lasteprogramm : Program for Youngsters → Silja Serenade Conference Center 19:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight
Lasteprogramm : Morning activities with Harry the Seal → Silja Serenade Conference Center 09:45
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 09:00
Lasteprogramm : Surprise program → Silja Serenade Silja Land 18:00
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Lasteprogramm : Prize-giving for the drawing contest and walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 08:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Duo : Mangulsons Duo → Silja Serenade Promenade
Trubaduur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Vitnija Veinberga → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Elina Varpa Nikolajeva → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Antti Lipponen → Silja Serenade Sea Pub
Ansambel : Booster → Silja Serenade Starlight
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
No service
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Ansambel : Blaster → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Ansambel : Blaster → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Ansambel : Blaster → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Andris Engers → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Ansambel : Blaster → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Tenho Olavi → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Kristina Šumelova → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Ansambel : Blaster → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Sanna K → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Kristina Šumelova → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Ansambel : Blaster → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : Sanna K → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Kristina Šumelova → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Teemakruiis : Skidit Risteily → Silja Serenade Starlight
Showtime : Scandic Tunes → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Mängujuht : Sanita Babre → Silja Serenade Silja Land
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade
Õhtujuht : Kristina Šumelova → Silja Serenade Silja Serenade
Eriprogramm : Hack On Deck → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Rock Summer → Silja Serenade Starlight
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub
Lasteprogramm : Walkaround quiz → Silja Serenade Silja Land 16:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:30 - 23:00
Kruiisijuht : Tiina Tähtinen → Silja Serenade Silja Serenade