Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Kyösti Mäkimattila & Varjokuva → Silja Serenade Starlight 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Kyösti Mäkimattila & Varjokuva → Silja Serenade Starlight 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Showtime : Tony Vincent: God Save the Queen → Silja Serenade Starlight 21:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:45
21:45
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Finlanders → Silja Serenade Starlight 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 23:30
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Finlanders → Silja Serenade Starlight 20:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade New York Club & Lounge 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Täht-esineja : Lukas Leon → Silja Serenade Starlight 21:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Täht-esineja : Chisu → Silja Serenade Starlight 21:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 22:30
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Täht-esineja : Aleksanteri Hakaniemi → Silja Serenade Starlight 21:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 22:30
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Täht-esineja : Benjamin → Silja Serenade Starlight 21:00
Täht-esineja : Tuure Boelius → Silja Serenade Starlight 21:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 22:30
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Fair Play → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Pauly Zarb → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Teemakruiis : Skidit Risteily → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Marcos Ayala Tango Company: Tango in the Shadows → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Marcos Ayala Tango Company - Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Marcos Ayala Tango Company - Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Troy Anderson & Wonderful trio → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : Valdes → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : GM Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : Duo Rose → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00