TULE AUTOGA KRUIISILE JA TEE SOODSAID OSTE

Enam ei pea raskeid ostukotte kandma autotekile, sest meie teeme selle töö Sinu eest! Tule Car Shopping ostukruiisile ja vormista tellimus mugavalt laevas. Lisaks teenid kõikide ostude eest Club One'i boonuspunkte.

Soovime meeldivaid oste!

CRUISE CAR SHOPPING

Victoria ja Baltic Queen

Kasuta Cruise Car Shopping ostuteenust Victoria ja Baltic Queeni pardal spetsiaalse ostunimekirja alusel. Tellitavaid kaupu müüakse kastidega. Kõik kaubad tarnitakse autotekile laeva sihtsadamasse jõudmisel, järgmisel päeval pärast tellimuse tegemist. Täpsema info saamiseks võtke ühendust kaupluse juhatajaga laeva pardal.

NB! Teenus kehtib üksnes tellimusblanketil märgitud toodetele. Väikseim tellitav kogus on neli kasti.

Kuidas tellida:

 • Prindi ettetellimisleht
 • Märgi oma lemmiktooted ja soovitud kogused
 • Järgi tax-free kogustele kehtivaid tollireegleid. Vaata tollireegleid siit »
 • Tasu ostude eest Tax Free kaupluse kassas pardal enne poe sulgemist samal õhtul
 • Kaubad tuuakse Sinu auto juurde tellimuse esitamisele järgneva päeva hommikul

Prindi ettetellimisleht

Ees ootab pulmapidu, tähtpäev või mõni muu pidulik sündmus? Kui kavatsed osta suuremas koguses kaupa, on mõistlik minna reisile autoga.

SHUTTLE CAR SHOPPING

Star ja Megastar

Viis tundi kestva Shuttle Car Shopping ostukruiisi käigus teed kõik sisseostud kiirelt, säästes aega ja vaeva. Minnes Eestisse saad ostud sooritada mugavalt Shuttle Car Shopping tellimisteenuse abil. Eeldusel, et tagasireis toimub sama Shuttle laevaga.

Toimi nii:

 • Broneeri Shuttle Car Shopping ostukruiis ja autokoht. Reisi saad broneerida kas meie online-broneerimissüsteemis või telefoni teel meie müügiteenindusest. Reisi hind sisaldab päevakruiisi piletit ja autokohta.
 • Vormista tellimus laeval. Võta laeva infopunktist või prindi Shuttle Car Shopping tellimisleht. Täida tellimisleht ja tagasta see laeva infopunkti hiljemalt 30 minutit enne laeva saabumist Tallinna sadamasse. Kui Sul on kehtiv Club One'i kliendikaart, siis esita see ja teenid ostu eest boonuspunkte!
 • Sõida laevast välja ja suundu sadama territooriumil asuvasse Shuttle Car Shopping punkti. Võta tellitud kaup vastu. Tagasisõitva laeva väljumiseni on aega umbes tund. Pärast kaupade kättesaamist sõida otse Shuttle laevale pääsemise järjekorda laevale pääsu ootama. Pea meeles, et sadama territooriumilt lahkuda ei tohi.

Prindi ettetellimisleht

CRUISE CAR SHOPPING

Silja Europa

Tule 22-tunnisele ostukruiisile Helsingist Tallinnasse ja võta auto kaasa. Soodsaid oste saad sooritada lisaks laeva poodidele ka Silja Europa Car Shopping tellimiskeskusest. Sinu auto on kogu kruiisi aja parklas ja Sul on umbes neli tundi aega maal olla. Väldi ostude tassimist – me toimetame tellitud tooted otse autotekile!

Toimi nii:

 • Broneeri koht Silja Europa 22-tunnisele kruiisile ja parkimiskoht sõiduautole kas meie online-broneerimissüsteemist või telefoni teel meie müügiteenindusest. Reisi hind sisaldab kajutit ja auto parkimiskohta. Parkimiskoha hind moodustab terve paketi hinnast 30 €.
 • Vormista tellimus laeval. Võta laeva infopunktist või prindi Silja Europa  Car Shopping tellimisleht. Täida tellimisleht ja tagasta see minnes enne kella 21.30 laeva supermarketisse. Tasu tellimuse eest esimeses kassas ning kui Sul on kehtiv Club One'i kliendikaart, siis esita see ja teenid ostu eest boonuspunkte!
 • Tule järgmisel hommikul kell 8.30. Sinu poolt makstud tooted viiakse Sinu auto juurde, et saaksid need autosse panna. Vihje! Ka laeva poest ostetud kauba võid kohe autosse viia. Silja Europa sõiduplaane näed siin »
 

Prindi ettetellimisleht

MEGASTAR SHOPPING CRUISE

Soovime Sinu ostlemist lihtsustada käesoleva tellimisvormi abil. Selle abil saad Helsingi–Tallinna liinil reisides tellida soodsa hinnaga kaupu, kui Sinu auto on pargitud Megastari garaaži.

Toimi nii:

 • Täida tellimisvorm ja tagasta see laeva Pre-Orderi punkti Travellers Superstore'i 7. tekil hiljemalt 30 minutit enne laeva saabumist Tallinna sadamasse.
 • Makstes esita oma kehtiv Club One'i kaart, nii teenid ostudelt boonuspunkte.
 • Sisseostudelt saad 30 € soodustust, kui ostude kogusumma on vähemalt 400 €.
 • Kauba kättesaamine toimub laeva 7. tekil asuvas garaaži väljastuspunktis 30 minutit pärast laeva väljumist Tallinnast.
 • Pärast kauba koguste kontrollimist toimetatakse kaubad teie autoni.
 • Kauba vastuvõtmisel kontrollige selle õigsust! Hilisemaid kaebusi ei aktsepteerita!

Pea meeles, et Tallinnas ei saa laevalt autoga välja sõita! Seda tehes peab ostma uue tagasisõidupileti.

Prindi ettetellimisleht

LISAINFO REISIJATELE
Tolliinfo reisijatele leiad siit →
Lisainfo autoga reisijatele leiad siit →