TULE AUTOGA KRUIISILE JA TEE SOODSAID OSTE

Enam ei pea raskeid ostukotte kandma autotekile, sest meie teeme selle töö Sinu eest! Tule Car Shopping ostukruiisile ja vormista tellimus mugavalt laevas. Lisaks teenid kõikide ostude eest Club One'i boonuspunkte.

Soovime meeldivaid oste!

CRUISE CAR SHOPPING

Victoria ja Baltic Queen

Kasuta Cruise Car Shopping ostuteenust Victoria ja Baltic Queeni pardal spetsiaalse ostunimekirja alusel. Tellitavaid kaupu müüakse kastidega. Kõik kaubad tarnitakse autotekile laeva sihtsadamasse jõudmisel, järgmisel päeval pärast tellimuse tegemist. Täpsema info saamiseks võtke ühendust kaupluse juhatajaga laeva pardal.

NB! Teenus kehtib üksnes tellimusblanketil märgitud toodetele. Väikseim tellitav kogus on neli kasti.

Kuidas tellida:

Ees ootab pulmapidu, tähtpäev või mõni muu pidulik sündmus? Kui kavatsed osta suuremas koguses kaupa, on mõistlik minna reisile autoga.

SHUTTLE CAR SHOPPING

Star ja Superstar

Viis tundi kestva Shuttle Car Shopping ostukruiisi käigus teed kõik sisseostud kiirelt, säästes aega ja vaeva. Minnes Eestisse saad ostud sooritada mugavalt Shuttle Car Shopping tellimisteenuse abil. Eeldusel, et tagasireis toimub sama Shuttle laevaga.

Toimi nii:

  • Broneeri Shuttle Car Shopping ostukruiis ja autokoht. Reisi saad broneerida kas meie online-broneerimissüsteemis või telefoni teel meie müügiteenindusest. Reisi hind sisaldab päevakruiisi piletit ja autokohta.
  • Vormista tellimus laeval. Võta laeva infopunktist või   PRINDI Shuttle Car Shopping tellimisleht. Täida tellimisleht ja tagasta see laeva infopunkti hiljemalt 30 minutit enne laeva saabumist Tallinna sadamasse. Kui Sul on kehtiv Club One'i kliendikaart, siis esita see ja teenid ostu eest boonuspunkte!
  • Sõida laevast välja ja suundu sadama territooriumil asuvasse Shuttle Car Shopping punkti. Võta tellitud kaup vastu. Tagasisõitva laeva väljumiseni on aega umbes tund. Pärast kaupade kättesaamist sõida otse Shuttle laevale pääsemise järjekorda laevale pääsu ootama. Pea meeles, et sadama territooriumilt lahkuda ei tohi.

CRUISE CAR SHOPPING

Silja Europa (Reisilaev Baltic Queen suundus Tallinna–Stockholmi liinile 13. detsembril)

Tule 22-tunnisele ostukruiisile Helsingist Tallinnasse ja võta auto kaasa. Soodsaid oste saad sooritada lisaks laeva poodidele ka Silja Europa Car Shopping tellimiskeskusest. Sinu auto on kogu kruiisi aja parklas ja Sul on umbes neli tundi aega maal olla. Väldi ostude tassimist – me toimetame tellitud tooted otse autotekile!

Toimi nii:

  • Broneeri koht Silja Europa 22-tunnisele kruiisile ja parkimiskoht sõiduautole kas meie online-broneerimissüsteemist või telefoni teel meie müügiteenindusest. Reisi hind sisaldab kajutit ja auto parkimiskohta. Parkimiskoha hind moodustab terve paketi hinnast 30 €.
  • Vormista tellimus laeval. Võta laeva infopunktist või  PRINDI Silja Europa  Car Shopping tellimisleht. Täida tellimisleht ja tagasta see minnes enne kella 21.30 laeva supermarketisse. Tasu tellimuse eest ning kui Sul on kehtiv Club One'i kliendikaart, siis esita see ja teenid ostu eest boonuspunkte!
  • Tule järgmisel hommikul kell 8.30. Sinu poolt makstud tooted viiakse Sinu auto juurde, et saaksid need autosse panna. Vihje! Ka laeva poest ostetud kauba võid kohe autosse viia. Silja Europa sõiduplaane näed siin »
 

LISAINFO REISIJATELE
Tolliinfo reisijatele leiad siit »
Lisainfo autoga reisijatele leiad siit »