•  

PÄEVAPILET SOOME KOOS
ELAMUSEGA KUNI 10 € SOODSAMALT

Säästa aega ja raha! Osta korraga Helsingi päevapilet ning põnev elamus Soomes kogu perele.

Broneeri siin » Broneeri siin »

Elamused Helsingis ja Turus

MEREMAAILM SEA LIFE

Sea Life on Helsingi üks tuntuim ja enimkülastatuim atraktsioon, kus saab väga lähedalt tutvuda ookeanide kuulsate aga ka vähemtuntud elukatega, millest ehk kõige populaarsemad on haikalad ja raid. Meremaailmas Sea Life on kokku üle 30 akvaariumi ja üle 100 kalaliigi.

Loe lähemalt »

LINNANMÄKI LÕBUSTUSPARK

Linnanmäkil on Põhjamaade suurim atraktsioonide valik. Seal leidub karusselle ja atraktsioone nii päris väikestele lastele kui ka suurematele. Närvikõdi armastavate külastajate rõõmuks on püsti pandud Kingi torn, mis saavutab vabalangemise kiiruseks kuni 23 m/s.

Loe lähemalt »

SUPERPARK

Suur siseruumides asuv seikluspark pakub tegevust aasta läbi ja iga ilmaga. Seikluspargis saab hüpata batuutidel, tuhiseda alla liumägedest ja proovida oma oskusi ronimisseinal. Pane oma oskused proovile skate-pargis või veeda aega mängude ruumis. Superpark asub Espoos, Vantaas ja Turus.

Loe lähemalt »

FLAMINGO SPA JA VEEPARK

Soome suurim lõbustuspark ja ostukeskus. Siin võite nautida tervistavaid wellness-hoolitsusi ja lõbutseda koos lastega veepargi liuteedel. Muljet avaldavad ka Metsik Jõgi, vettpurskavad geisrid, streampool ja hüppetorn ning spordibassein erinevateks veemängudeks.

Loe lähemalt »

Hop On Hop Off linnaekskursioon Helsingis

Ekskursioon tutvustab populaarsemaid linna vaatamisväärsusi Strömma rohelise bussiga, millesse võid siseneda ja väljuda nii palju kui soovid (pilet kehtib 24 h).

Loe lähemalt »

MUUMIMAA

Muumimaa on Tove Janssoni lugudel põhinev teemapark. Muumide kodusaarel ootab muinasjutt, kuhu on võimalik sisse astuda ning kohata muumilugude tegelasi – Muumitrolli, väikest My'd, Nuuskmõmmikut ja näha raamatutest tuttavaid paiku.

Loe lähemalt »

VÄSKI SEIKLUSSAAR

Muumimaa kõrval asuv Väski seiklussaar on loodud kooliealistele lastele. Seal on seklusrada, millel saab proovile panna nii füüsilised kui vaimsed oskused, on võimalik ronida, hüpata, kulda sõeluda, proovida vibu laskmist, külastada koduloomi, vaadata teatrietendusi ja palju muud. Lisaks leiab ka piraadisadama ja kaluriküla.

Loe lähemalt »

JUKUPARK

JukuPargis on 16 vahvat liumäge, millest saab alla lasta niisama või erinevatel rõngastel ja mattidel. Külastajaid ootavad suured basseinid, mitmed saunad ning avarad terrassid päevitamiseks. Nälga saab kustutada grill-restoranis, kohvikutes või terrassidel.

Loe lähemalt »

JUKUPARK JA SUPERPARK TURKU

JukuPargis on 16 vahvat liumäge, millest saab alla lasta niisama või erinevatel rõngastel ja mattidel. Superpark Turku pakub igas vanuses lastele tegevust aasta läbi ja iga ilmaga. Ühispiletiga on Jukupargi ja Superpargi külastus veelgi soodsam.

Loe lähemalt (Jukupark)  »
Loe lähemalt (Superpark Turku)  »

Soodsalt autoga Soome

Sõida Soome autopaketiga – maksad autos ainult kahe eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti TASUTA!

Lapsed reisivad tasuta!

Alla 12-aastased lapsed sõidavad Soome TASUTA, kui broneeringus on vähemalt üks maksev täiskasvanu.