KRUIIS
STOCKHOLMI

al 

B-kajut
kuni 4 reisijale

Head
kruiisi

osta reis osta reis
Club One logo

Kampaaniasoodustus lisandub tasemesoodustusele.

Head reisikaaslased, head artistid, head toidud ja head hinnad – just see on tõeliselt hea reisi saladus. Sügisene Stockholmi kruiis pakub kõike seda ja rohkematki. Uuri lähemalt, kuidas veeta Tallinkiga 40 tundi head aega.
 

HEAD KRUIISI

Sügisesed tervitused kruiisipardalt! Sind ootavad säravad artistid ja kaasahaaravad etteasted, tuju teevad rõõmsaks ka restoranide uued hõrgutavad toidud ja head hinnad laevakauplustes.

vaata lähemalt

HEAD PÄEVA STOCKHOLMIS

Ühe päevaga jõuad Stockholmis teha rohkem, kui arvata oskad. Oleme koostanud mugava näidispäeva: külastada jõuad nii vaatamisväärsusi, omapäraseid söögikohti kui ka moodi täis poode.

vaata lähemalt

HEAD
LAEVAREISI

Head tegevused lastele

 

MEELELAHUTUS BALTIC QUEENIL

Väikestele reisisellidele on Baltic Queeni parda mängutoas kuhjaga lõbusaid trallimist. Külla tuleb ka Lotte, kes leiutab koos lastega uusi mänge ja seiklusi. Koolivaheajal toimuvad robootika töötoad ja Lotte interaktiivsed sõud, teismelistele organiseerib tegevusi ja näomaalinguid noorte õhtujuht. Neoonvärvides sädelevaid tantsulõvisid ootab seejärel Silent Disco.

vaata lähemalt

MEELELAHUTUS VICTORIA I PARDAL

Lisaks noorte õhtujuhile ja Silent Discole toimuvad koolivaheajal Victoria I pardal Fulcrum Circuse akrobaatika- ja tsirkuse õpitoad, kuhu on oodatud igas vanuses trikitajad. 7. teki lastetoa kõrval saab robootikaringi juhendaja abiga meisterdada ja programmerida roboteid ning osaleda magusate auhindadega võistlustel. Põnne ootab igal kruiisil pallimerega mängutuba.

vaata lähemalt

Head pidu

 
Baltic Queeni showprogramm

BALTIC QUEENI
SÕUPROGRAMM

Agentuur Showstoppers toob vaatajate ette Tallinki 30. sünnipäevale pühendatud sõuprogrammi, mis julgustab vaatajaid suurelt unistama, kartmatult tegutsema, südamest naerma ja kirglikult armastama.

vaata lähemalt
Victoria I showprogramm

VICTORIA I
SÕUPROGRAMM

Ukraina agentuuri Action Street’i etteaste on unikaalne kombinatsioon tsirkusest, breiktantsust ja hämmastavatest akrobaatikatrikkidest, millele lisavad viimase lihvi moodsad videolahendused.

vaata lähemalt

PIDUDESARI
LET’S PARTY

Tallinki legendaarne pidudesari Let’s Party on tagasi! Lavale astuvad armastatud artistid ja bändid: Karl-Erik Taukar, Ivo Linna, Anne Veski, Smilers, Terminaator, Singer Vinger, The Tuberkuloited ja Apelsin.

vaata lähemalt

Head isu

 

BALTIC QUEENI RESTORANID

Mõnus kodune toit või hoopis vürtsikas Aasia köök? Kruiisilaeval leiab restoranide menüüdest endale meelepärase roa nii nuudli-, pasta- kui burgerisõber.

vaata lähemalt

VICTORIA I RESTORANID

Laevapardal saad ise otsustada, millal ja mille järele parasjagu isu on. Restoranide ja kohvikute valikus on nii kiireid ja lihtsaid kehakinnitusi kui ka gurmeepalasid.

vaata lähemalt

HEAD HINNAD LAEVAPARDAL

 

ŠOPING BALTIC QUEENIL

Reisilt saabudes on ikka armas midagi külakostiks viia või hoopis iseeend millegi uuega rõõmustada. Laevapoodides on hea hinnaga maiustused, kosmeetika, riided ja suveniirid.

vaata lähemalt

ŠOPING VICTORIA I PARDAL

Enne Stockholmi jõudmist või juba koju tagasi sõites tee tiir peale ka laevapoodides – ehk leiad siit omale uue lemmiklõhna või lapsele vahva mänguasja.

vaata lähemalt

Head päeva
STOCKHOLMIS

Kuningaloss

Stockholmi kuningaloss on külastajatele avatud pea aastaringselt. Keskpäeval saad lossi ees kaasa elada pidulikule vahtkonnavahetusele, see on tõeliselt uhke vaatepilt.

vaata lähemalt

Lõunasöök

Stockholm on täis õdusaid kohti, kus lõunatada. Üheks selliseks on Meatballs for the People: käivad jutud, et just siit saab Rootsi kõige maitsvamaid ja autentsemaid lihapalle.

vaata lähemalt

Jalutuskäik SoFo linnaosas

Stockholmi trendikaim piirkond on võitnud kohalike südamed omanäoliste poodide, kohvikute ja muuseumitega. See on paik, kust võid leida ainulaadseid riideesemeid või kinkida endale tassikese kvaliteetset käsitöökohvi.

vaata lähemalt

Fotografiska

Päeva teeb täiuslikuks muuseumikülastus. Fotografiska, mille üks filiaal avati just ka Tallinnas, võlub maailmatasemel fotonäitustega. Lisaks asub siin ka üks Stockholmi parimaid restorane.

vaata lähemalt

LIITU

TASUTA

Head reisi

osta reis osta reis
Registreeri piletiostul alati oma Club One'i kaart, sest klubiliige reisib soodsamalt. Lisa ka pereliikmed oma kaardile ja kogu boonuspunkte, mida saad kasutada reisimiseks, ostudeks Tallinki e-poes ja Tallinki hotellides toa taseme tõstmiseks.
Loe lähemalt