Kruiis
Stockholmi

al 

B-kajut
kuni 4 reisijale

Lähedastega lähedaseks

Leia pühadel aega, et olla koos
osta reis osta reis
Club One logo

Kampaaniasoodustus lisandub tasemesoodustusele.

Kas tead, millest Sinu ema unistab? Või kuidas Su lapsel tööl läheb? Aga mis värvi on Su isa silmad ja millist muusikat Su poeg armastab? Millal viimati rääkisid kõige kallimale, mis on Su südamel? Leia pühadel aega ja saa lähedastega lähedasteks.
Stockholmi kruiisil, 40 tundi koos.

Räägi emaga salajuttu

 
Sädelevad show’d

Sädelevad show’d

Kas Su emale meeldivad Hollywoodi kuldajastust pärit filmid või eelistab ta kuuma lõunamaist teleromantikat? Baltic Queenil jutustavad Dance Factory tantsijad kesköö-show’s kurikuulsa pidutseja Jay Gatsby seiklusliku loo. Victoria I-l esineb Foresight Dance Theatre, kelle kaasakiskuvad show’d pakatavad kirglikest lauludest, energilistest tantsudest, huumorist ja videoefektidest.

vaata lähemalt
Unustamatu aastavahetus

Unustamatu aastavahetus

Millal Sa viimati südamest naersid ja hommikuni tantsisid? 30. ja 31. detsembril seilavad kuningliku Stockholmi suunas aastavahetuse erikruiisid, kaasas suurejooneline meelahutusprogramm, pidulik toidulaud ja rõõmus reisiseltskond. Samm üks – Paintbarist sädelev peomeik, samm kaks – selfi jõuluvanaga, samm kolm – käsikäes peole!

vaata lähemalt
 
Päris jõulumuinasjutt

Päris jõulumuinasjutt

See polegi tähtis, kas Sinu võsukesed veel päkapikkudesse ja jõulumehesse usuvad, kingituse üle on neil ju alati hea meel. Ja pane nüüd tähele. Detsembrikuus saavad vanemad ja jõuluvana teha salajase pakti: õhtul pardakauplusest välja valitud kingitused jõuavad hommikul Sinu lapseni.

vaata lähemalt
Kiri jõulumehelt

Kiri jõulumehelt

Lastealal on oma töö- ja mängutoa lahti löönud lustlikud päkapikud. Siin valmivad kuuseehted, pühadekaardid ja lumehelbekesed ning üheskoos võetakse ette toredaid mänge. Laste kirju ootab jõuluvana postkast ning iga tirtsu ja põnnini jõuab habemega mehe pildiga ümbrikus vastus.

vaata lähemalt

Naudi isaga
ühist aega pidulauas

 
À la carte

À la carte

Kas oskad une pealt öelda, mis on Sinu isa lemmiktoit? Kui see on võis praetud kohafilee või suitsusiig, siis tasub koos gurmeerestoranis istet võtta ja nautida Saare maitsetest inspireeritud hõrgutisi. Pole kalasõber? Grill House’i restoranides saad papat poputada veise küljesteigi või vasikamaksaga à la Anglaise.

vaata lähemalt
Buffet

Buffet

Rootsi lauas saad mekkida nii Eesti kui naaberriikide traditsioonilisi pühadetoite. Üllata end Soome rosolje ehk rosolli’ga, Janssoni kiusatuse ehk Rootsi kartuli-kiluvormiga või maiusta riisipudingu, suussulava jääšokolaadi või käbitordiga. Võid kindel olla, et isegi kõikenäinud vanaisa leiab siit uue lemmikroa.

vaata lähemalt
Lastele

Lastele

Just nüüd on parim aeg tutvustada tagasihoidlikuma isuga Fortnite’i mängijale pohlamoosi ja verivorsti võitluste võlumaailma. Laevas ei pea muretsema, kui delikatessid kaubaks ei lähe. Laste seas hinnatud road on alati truult platsis ning alla 6-aastastele on einestamine Rootsi lauas niikuinii tasuta.

vaata lähemalt

Kõik soovid täituvad pardal

 
Kinkimise rõõm

Kinkimise rõõm

Kas Sa tead, mis on Sinu ema lemmiklõhn? On see eksootiliselt idamaine või värskusest pakatav nagu küps mandariin? Jõulukingituste valimine on tegelikult lihtne, kui Sa oma lähedaste eelistusi tunned. Nii leiad selle õige kingi ja õige parfüümi ka pardakauplusest, kus valik võtab esialgu silme ees kirjuks.

vaata lähemalt
Saamise rõõm

Saamise rõõm

Millisest kingist Sinu laps sel aastal unistab? Tõsi, elusaid ükssarvikuid või Marsile lendavaid roboteid laeval ei ole. Aga popimad lelud, vingeimad klotsikomplektid, kiireimad autod ja nunnud kaisukad on täiesti saadaval. Ja loomulikult leidub ohtralt suuri kommipakke, millest jagub maiustusi ka hajameelse naabri laste sussidesse.

vaata lähemalt

Talvine Stockholm kutsub külla

 
Tuledesäras linn

Tuledesäras linn

Euroopa üks suuremaid valgusprojekte #Stockholmsjul saab sel aastal avalöögi 16. novembril, mil enam kui neljakümnel Stockholmi tänaval ja väljakul süüdatakse miljon tulukest.

Vaata lähemalt
Fika – õdus kohvipaus

Fika – õdus kohvipaus

Fika pole pelgalt kofeiini manustamine. See on ütlemata mõnus põhjus pere, sõprade või kolleegidega hubases kohvikus kokku saada, et hetkeks argised mured unustada.

Vaata lähemalt
Mahukas šopingugiid

Mahukas šopingugiid

Kas Sinu reisikaaslased on disainifännid, vintage-aarde jahtijad või pigem turuvarblased? Põhjamaade moemeka on populaarne šopingusihtkoht igale maitsele ja soovile.

Vaata lähemalt
Perega veedetud aeg

Perega veedetud aeg

Stockholm on justkui lastele ehitatud linn. Siin on tohutu hulk vaatamisväärsusi, näituseid, töötubasid ja vahvaid programme, mis on loodud spetsiaalselt pere noorimatele.

Vaata lähemalt

hakkas
huvitama?

 

osta reis osta reis
Club One logo

Club One’i liikmena reisid alati soodsamalt. Liitumine on tasuta
ja soodustused hakkavad kehtima kohe.

vaata lähemalt