Riia–Stockholm

Parim lõõgastus merereisil on nautida loksuvatel lainetel kehamassaaži, lasta turgutada meeldivate kreemide ja maskidega oma nägu või lubada hellitada oma käsi ja jalgu.

Broneerimine laeva saunakompleksis 9. tekil.

Näohooldused

Hoolduste kestvused on orienteeruvad!

Hooldus Kestvus Hind
 
Kiire, üliniisutav näohooldus koos massaažiga Näonaha puhastamine, toniseerimine, massaaž.
Sügavniisutav fiibermask, silmakreem ja näokreem.
25 min 35 €
Hooaja hooldus Parabeenivaba hooaja hapniku hooldus pakub heaolu ja lõõgastust ning täidab naha vajadusi vastavalt aastaajale. Kaks korda aastas vahelduseks tavahooldustele töötab Sothys välja hooajalise hoolduse lähtudes aastaaegadest. Sügisel on nahk väsinud ning jumetu ning siis sisaldab hooldus tõeliselt kookonlikke aineid, mis toidavad ja siluvad nahka, rikastavad nahka hapniku ja mineraalidega. Kevadel vajab nahk pakasest tingituna rohkem niisutust, hapnikuga rikastamist ja vitamiine, siis lähtub hooldus sellest. Kiire hooajaline hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele – nahk on lõõgastunud ja värske. Müügil ka tooted koduseks hoolduseks! 45 min 50 €
Tundliku ja punetava naha näohooldus spa termaalveega Sothys taasavastab allikate raviva toime luues SPA Termaalveega professionaalse näohoolduse tundlikule nahale. Hoolduses kasutatakse ülimalt õrnasid tekstuure, arvestades kõikvõimalikku naha tundlikkust. 50 min 50 €
 

Kehahooldused

Hoolduste kestvused on orienteeruvad!

Hooldus Kestvus Hind
 
Selja koorimine

Puhastav ja lõõgastav selja koorimine.

15 min 12 €
Selja koorimine koos massaažiga

Hooldus algab selja koorimisega, millele järgneb lõõgastav massaaž.

25 min 30 €
Seljamassaaž 25 min 25 €
Jalamassaaž 25 min 25 €
Magneesiumiõiliga seljamassaaž 25 min 27 €
Magneesiumiõiliga jalamassaaž 25 min 27 €
Magneesiumivann jalgadele + parafiinihooldus kätele 25 min 30 €
Keha koorimine

Puhastav ja lõõgastav kehakoorimine.

25 min 29 €
Klassikaline kehamassaaž 55 min 47 €
Aroomimassaaž 55 min 47 €
"Lõõgastus Läänemere lainetes"
Lõõgastav massaaž Läänemere lainetes, aitavad Sul taastada kogu keha energia. Hellitava aroomimassaaži ajal lõõgastuvad pinges lihased, taastub naha sära ja ilu. Eriline pea- ja näomassaaž, pühib näolt kõik väsimusekortsud. Pärast lõõgastavat massaažirituaali Läänemere lainetes on Sinu keha ja vaim tõeliselt puhanud.
55 min. 49,00€
Magneesiumiõliga kehamassaaž
Miks eelistada magneesiumiõliga kehamassaaži? Paljudel inimestest esineb magneesiumipuudus, mis omakorda põhjustab väsimust, jalakrampe, unehäireid, peavalusid, kõrget vererõhku. Magneesiumipuudus on mitmete tõsisemate terviseprobleemide põhjustajaks. On teaduslikult tõestatud, et läbi naha imendub magneesium kuni 10 korda kiiremini. Lisaks muudab magneesium naha meeldivalt pehmeks ja siidiseks. Magneesiumiõli aitab lõdvestada lihaseid, mis muudab massaaži veelgi efektiivsemaks.
55 min 49 €
Salendav kehahooldus + tasuta näohooldus

Täiuslik salendav kehahooldus, mis ravib kõiki tselluliidi tüüpe. Eksklusiivne kehahooldusprogramm on efektiivne ning samas lõõgastav. Hooldus algab salendava ja kooriva mähisega – 20 min. Kooriv kreem eemaldatakse duši all. Seejäral kantakse kehale intensiivsete võtetega problemaatilistesse piirkondadesse rasvarakke vähendav seerum. Sellele järgneb salendava massaažiemulsiooniga salendav massaaž. Hoolduse lõpus kantakse kehale salendav aktivaator ja 24 h kreem.

90 min 75 €
Hanakasumi

Taastav ja toitev keharituaal on inspireeritud Jaapani traditsioonidest. Hoolitsuse alguses kantakse kogu kehale kirsiõie-riisi puudri koorija, mis eemaldatakse pehmete koorivate rätikutega. Shea või Aasia essentsidega teostatakse jala- ja kogukeha massaaž.

90 min 70 €

Käte ja jalgade hooldused

Hoolduste kestvused on orienteeruvad!

Hooldus Kestvus Hind
 
Maniküür kätele
Puhastav, niisutav ja hooldav küüne- ja kätehooldus.
25 min. 20,00€
Parafiinihooldus kätele
Koorimine, mask, massaž, parafiin kätele.
25 min 15 €

Hooldus väsinud jalgadele
Koorimine, lõõgastav massaaž. Mask väsinud ja turses jalgadele, mis parandab vereringet ja alandab turseid.
Hooldus ei sisalda pediküüri.

45 min 37 €
Parafiinihooldus jalgadele

Koorimine, mask, lõõgastav massaaž, jahutav parafiin.

25 min 18 €
Toksiinidest vabanemine + parafiinihooldus kätele.  

IONIC-DETOX jalavanni viiakse vees inimkehale sarnane energiaväli ja ioonidevoog, mis asuvad rakkude laengut taastama. Peale puhastuskuuri saab rakk uuesti jätkata oma funktsiooni. Mürkained viiakse kehast välja neerude ja naha kaudu. Pärast hooldust kaovad unetus, peavalud, ainevahetushäired.

25 min 30 €