Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Trubaduur : Aivars Birzmalis → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Countryside → Romantika Starlight Palace
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Lasteprogramm : Circus Workshop → Romantika Lotte Village 19:00
DJ : Dree → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Mängujuht : Liga Ozola → Romantika Lotte Village 17:00 - 23:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Elina Varpa Nikolajeva → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Linda Škila → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Romantika Romantika
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Trubaduur : David Robert Stewart → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Fun & Cool → Romantika Starlight Palace 20:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Romantika Lotte Village 19:00
DJ : Dree → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Paf Bingo → Romantika Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Elina Varpa Nikolajeva → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Linda Škila → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Viktor Wallskog → Romantika Romantika
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Trubaduur : David Robert Stewart → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Fun & Cool → Romantika Starlight Palace 20:00
DJ : Dree → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Elina Varpa Nikolajeva → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Linda Škila → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Romantika Romantika
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Trubaduur : David Robert Stewart → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Fun & Cool → Romantika Starlight Palace 20:00
DJ : Sly → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Paf Bingo → Romantika Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Daiga Laizane → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Krists Neilands → Romantika Romantika
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Trubaduur : David Robert Stewart → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Fun & Cool → Romantika Starlight Palace 20:00
DJ : Sly → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Daiga Laizane → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Krists Neilands → Romantika Romantika
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Trubaduur : David Robert Stewart → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Fun & Cool → Romantika Starlight Palace 20:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Romantika Lotte Village 19:00
DJ : Sly → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Romantika Romantika 09:30 - 11:30
17:00 - 23:00
Mängujuht : Liga Ozola → Romantika Lotte Village 17:00 - 23:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Paf Bingo → Romantika Starlight Palace 20:00
Kruiisijuht : Daiga Laizane → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Anders Fryestam → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Krists Neilands → Romantika Romantika
Show : Asian Circus → Romantika Starlight Palace 21:15
23:30
Duo : Traveling Duo → Romantika Romantika Lounge 18:15
Trubaduur : David Robert Stewart → Romantika Sea Pub 17:00
Ansambel : Fun & Cool → Romantika Starlight Palace 20:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Romantika Lotte Village 19:00
DJ : Sly → Romantika Space Disco 23:00 - 05:00
Noorte Programm : Big Wooden Games → Romantika Romantika 09:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Mängujuht : Liga Ozola → Romantika Lotte Village 17:00 - 23:00
Celebrations → Romantika Starlight Palace 21:00
City Info → Romantika Starlight Palace 20:45
Grand Opening → Romantika Starlight Palace 21:00
Karaoke → Romantika Sea Pub 23:30
Music Game → Romantika Sea Pub 21:30
Lottery → Romantika Starlight Palace 22:30
Kruiisijuht : Daiga Laizane → Romantika Romantika
Abikruiisijuht : Krists Neilands → Romantika Romantika
Rootsi õhtujuht : Ida Tobiasson → Romantika Romantika