Seenioride erikruiis

Seenioride erikruiis Stockholmi

23. märtsil 2020 ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja erikülalised Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Meeleoluka merereisi ajal saad nautida rikkalikke maitseid laevarestoranides. Silmailu pakub tuntud muusikalide („Kaunitar ja koletis“, Mamma Mia!“ jt) teemaline sõuprogramm.

Kruiis üksikreisijale alates 50,25 €
Kruiis rühmareisijale alates 49,50 €

Kruiisi lõplik hind sõltub nõudlusest, kajutiklassist ning lisateenustest.

Boris Lehtlaan seenioride erikruiisil

Kruiisi hind sisaldab

  • ühte voodikohta aknata neljakohalises B-klassi kajutis,
  • ühte rikkalikku õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal.

Täiendavaid söögikordi pakume lisatasu eest.

NB! Vähemalt kümneliikmelise reisiseltskonna grupijuhile on kruiis ning kaks õhtu- ja hommikusööki tasuta. Grupijuht reisib samas kajutiklassis, mis ülejäänud rühmaliikmed. Kahekümneliikmelise rühma grupijuhid jagavad sama kajutit.

Kruiisi ostmiseks võta ühendust telefonil 612 8668 või e-posti aadressil grupid@tallink.ee.

Stockholmi ekskursioon Skanseni vabaõhumuuseumi külastusega

Huvilisi kutsume ekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidame bussiga läbi omanäoliste linnaosade. Vabaõhumuuseumis Skansen on enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärit vahemikust 14. sajand kuni aasta 1920. Mullu kevadel avati siin avarate akvaariumide ja põnevate väljapanekutega Läänemere elu ja ökosüsteemi uuriv teaduskeskus. Skansenis on ka loomaaed, kus on esindatud enam kui 70 loomaliiki.

Ekskursiooni hind on 25 €. NB! Kohtade arv on piiratud.