Seenioride erikruiis

5. septembril ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Lõbusa meeleolu laeval loovad sel korral kruiisijuht Inda Kõiva ning õhtu staarid Ivo Linna ja Anti Kammiste. Tallink on koostanud toreda reisikava ning Teie osaks jääb nautida puhkust, meelelahutusprogrammi ja rikkalikke maitseid restoranides.  

Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana.

  • 10-liikmelise rühma puhul on õhtusöögiga kruiisi hind ühele reisijale alates 49 € (lisanduvale grupijuhile on kruiis, õhtu- ja hommikusöögid TASUTA).
  • Ühes kajutis reisiva 4-liikmelise seltskonna puhul on kruiisi hind ühele reisijale alates 50,75 € (sisaldab õhtusööki).

 

Kruiisi broneerimine telefonil 669 6564 või e-posti aadressil grupid@tallink.ee.

PAADIEKSKURSIOON

Kauni Stockholmiga saate tutvuda paadiekskursioonil, mille käigus möödume Lidingö saarest, Stockholmi populaarsest piknikusaarest Fjäderholmarnast, kuninglikust Vasa sõjalaevast, kuningalossist ja teistest huvitavatest vaatamisväärsustest. Eesti keelt kõneleva giidiga paadiekskursioon algab sadamast Tallinki laeva kõrvalt kell 11.45 (Eesti aeg) ja kestab 2,5 h. Ekskursioon lõpeb kesklinnas, kus on võimalik omal käel jalutades vaadata kuningalossi ja ooperimaja ning ühiselt minnakse tellitud bussidega kesklinnast tagasi sadamasse.

Paadiekskursioon Stockholmis koos giidiga ühele inimesele hinnaga 28 €.
NB! Ekskursiooni kohtade arv on piiratud!

KRUIISI HIND SISALDAB

  • kohta aknata neljakohalises B-klassi kajutis*,
  • ühte rikkalikku buffet-õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal.

Lisatasu eest pakume täiendavaid söögikordi.
* Hind ühele reisijale kehtib eeldusel, et kajutis reisib 4 inimest.

Tutvu tingimustega →
 

Info ja broneerimine telefonil 669 6564 või e-posti aadressil grupid@tallink.ee.