Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Tants merel : Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Trubaduur : Davitt Barry → Silja Serenade Sea Pub
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Teppo Tuomisto → Silja Serenade Sea Pub
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Tuomas Lehto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Tuomas Lehto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Charles Plogman & Rosette Silja Serenade Starlight 20:00
Ansambel : Passengers band → Silja Serenade Starlight
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Tuomas Lehto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Tants merel : Charles Plogman & Rosette Silja Serenade Starlight 20:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Tuomas Lehto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Tuomas Lehto → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Tuomas Lehto → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Tangokuninkaalliset 2019 - Johannes Vatjus & Pirita Niemenmaa → Silja Serenade Starlight 20:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Tants merel : Tangokuninkaalliset 2019 - Johannes Vatjus & Pirita Niemenmaa → Silja Serenade Starlight 20:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : DJ Tim → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Tants merel : Aki Samuli & Love → Silja Serenade Starlight 20:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Accent Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Bingo → Silja Serenade Silja Serenade 18:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Tants merel : Aki Samuli & Love → Silja Serenade Starlight 20:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Trubaduur : Terry Gray → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Serenade Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Teemakruiis : Skidit Risteily → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Serenade Starlight 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 21:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
Eriprogramm : Escape Game → Silja Serenade Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Serenade Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Serenade Starlight 20:45
Teemakruiis : Skidit Risteily → Silja Serenade Silja Serenade
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Serenade Silja Serenade 23:00
Džäss : Bogart Jazz → Silja Serenade Promenade 15:30
Pianist : George → Silja Serenade Promenade 20:00
Ansambel : Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00
Trubaduur : George Rigby → Silja Serenade Sea Pub 20:00
Õhuakrobaat : The Owl and the Pussycat → Silja Serenade Promenade 19:30
DJ : Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00