Garden Stage Cruise

By Summerburst

 
 

Põhjamaade üks suuremaid tantsumuusika festivale Summerburst tuleb Stockholmi kruiisilaevale Baltic Queen – esitleme Summerbursti erikruiisi Garden Stage Cruise!

Skandinaavia kõige suuremad ja säravamad tantsumuusika tähed on Sinu ees 5. oktoobril Tallinnast väljuva Stockholmi kruiisi teisel õhtul 6. oktoobril ning 7. oktoobril väljuva kruiisi esimesel õhtul.

Garden Stage Cruise alates 21 € /reisija

 

 

 • Otto Knows

  Esinejanime Otto Knows taga on Otto Jettmann, kes alustas oma muusikukarjääri Stockholmi ööklubides. Üle 100 miljoni striimiga artist lõi esmalt läbi looga „Million Voices“ aastal 2012. Järgneval aastal tegi ta koos Britney Spearsiga viimase comeback hiti „Work Bitch“. Hitid nagu „Parachute“, „Can’t Stop Drinking About You“ ja „Next to Me“ on kinnitanud artisti unikaalset käekirja elektroonilises muusikas ja jätkuvat võimet teha nakatavaid hitte.

 • Adrian Lux

  Rootslane Adrian Lux avaldas oma debüütalbumi „Strawberry“ 2008. aastal. 2009. aastal järgnes albumile üliedukas „Can’t Sleep“. Adrian Luxi muusikat iseloomustavad õhulised kitarrimeloodiad ja süntesaatorid. Tema muusika lüürika keskendub sageli rahutusele hinges ja armastuse igatsusele. Adrian Luxi teised suuremad hitid on „Teenage Crime“ ja „All Aloud“.

 • Morten

  Taani päritolu MORTEN ehk Morten Breum tegutseb peamiselt Los Angeleses. Tema muusika võib paigutada progressiivse house-muusika ja dubstepi alla. Mitmeid MORTENi lugusid on remixinud sellised tantsumuusika hiiud nagu Avicii, Tiësto ja David Guetta.

 • Swanky Tunes

  Vene DJ-trio Swanky Tunesi liikmed on Vadim Špak, Dmitri Burõkin ja Stanislav Zaitsev. Nende hitid „Fix me“, „Far From Home“ ja „Out of Gravity“ on kõlanud festivalidel, mis tutvustamist ei vaja: Tomorrowland, Electric Zoo ja Sensation. Swanky Tunes on lavalaudu jaganud Swedish House Mafia ja Aviciiga. Nad on koostööd teinud ka Tiëstoga.

 • Sylvain Armand

  Stockholmis resideeruv Sylvain Armand on oma stiilsete settidega tuntust kogunud üle kogu maailma. Plaate on ta keerutanud juba alates 20. eluaastast. Ta on soojendanud Axwell Λ Ingrosso kontserti. Sylvain Armandi kõige värskem hitt „Right About Now“ ilmus juulis 2017.

 • VIGILAND

  Vähesed artistid on õitsenud nagu Vigiland. See duo koosneb Västervikist pärit Claes Remmened Personist ja Otto Petterssonist. Nende suur läbimurre jõudis 2014. aastal hitiga „UFO“. Hitid nagu „Addicted“ ja „Shots & Squats“ ronisid mitmete edetabelite tippu ja püsisid seal nädalaid..