Superstar
Tallinn-Helsingi

Superstar

Superstariga jõuad Tallinnast Helsingisse mugavalt vaid 2 tunniga.

Kiirlaevaga Superstar möödub kahetunnine sõit Läänemerel märkamatult – vaid paar peatükki lemmikraamatust ja oledki teisel pool kallast. Kiire merereisi teevad mugavaks mitmed restoranid ja söögikohad, mängutuba pisematele reisijatele, konverentsiruumid kiire koosoleku või seminari pidamiseks, Business Lounge ning 1500 m2 kaubanduspinda, kus leidub eksklusiivseid ning vaid merel müüdavaid tooteid eriti soodsa hinnaga.

Helsingi on vaid laevasõidu kaugusel

Põnevad linnaosad ja arhitektuurikihistused, muuseumid ja kultuur ning riigi parimad ostuvõimalused on vaid mõned põhjused, miks kindlasti Helsingit külastada. Vaatamisväärsusi jagub igale maitsele. Vaata lähemalt »

 

Ostud laeval

Laevakaupluste müügipindala kokku on Supermarketi, Trend Shop ja Perfume Shop'is 1500 m². Sortiment on meie kauplustes rikkalik ja paljusid tooteid ei ole võimalik soetada maapealsest kaubandusest. Sind ootavad suure sortimendiga maailmakuulsad brändid Läänemere parimate hindadega. Tutvu laevakaupluste hetke pakkumistega ning koosta oma ostunimekiri »

Kauplused asuvad 6. tekil ja on avatud kogu reisi vältel! Tere tulemast!

 

Shuttle Buffet

Shuttle Buffet’s saab nautida nii traditsioonilist hommikusööki kui ka toekamat lõunat või õhtueinet. Lõunastel ja õhtustel väljumistel on Shuttle Buffet’s kaetud mitmekesine Rootsi laud. Buffet hinna sisse kuuluvad ka karastusjoogid, kohv, tee ning samuti õlu ja vein. Buffet asub laeva 8. tekil.

Restoran on suletud väljumisel Tallinnast ja Helsingist kell 22.30.

Vaata hinnakirja »

À la carte Fellini

Restoran Fellini mitmekülgsest à la carte menüüst ja asjalikust veinivalikust leiab head ja paremat ka kõige suurem gurmaan. Kindlasti tasub proovida ka Fellini ahvatlevaid magustoite. Restorani leiad laeva 8. tekilt.

Restoran on suletud väljumistel Tallinnast iga päev kell 07.30 ja 22.30. Helsingist väljudes on restoran suletud pühapäevast neljapäevani kell 07.30 ja iga päev kell 22.30.

Kiirtoit

Kiirema ja kergema kehakinnituse leiad laeva 9. tekilt. Hamburgeria Prestos on menüüs traditsiooniline burger, friikartulid ning külmad karastusjoogid. Hubases Pizza Roma restoranis leiavad endale aga meelepärase eine pitsasõbrad.

Sardinia

Sardinia kohvikus saad teha kiire eine – nautida kohvi ja teed ning võtta kõrvale mõnusa võileiva või ka suurema pala, sest kohvikus pakutakse ka sooja toitu. Magusasõpradel tasub kindlasti üle vaadata ka kohviku koogivalik!

Sardinia menüü »

Yo!

Yo! külmutatud jogurti kohvikust leiad mõnusa hommikusöögi, kiire vahepala või magustoidu. Kohviku valikus on külmutatud jogurt, Kreeka jogurt, koogid, mahlasmuutid ning Yo! kohvijoogid. YO kohviku leiad laeva 8. tekilt.

Da Vinci

Mitmel tasandil asuvas piazza-tüüpi baaris saad Läänemere ületada kiirelt ja mugavalt. Valgusküllases Da Vinci baaris pakutakse nii erinevaid jooke kui ka kergemaid suupisteid. Da Vinci baari leiad 8. tekilt, laeva ahtrist.

Dolce Vita

Kolmel tasandil laiuvas Dolce Vita baaris laeva vööriosas leidub nii erinevaid jooke kui mõnusat meelelahutust. Laupäeviti ja pühapäeviti muutub baar tantsupõrandaks programmiga Shuttle Live, mida juhib Soome raadio DJ. Lisaks pakub meelelahutust PAF-i bingo, mille jackpot'i suurus on 500 eurot. Bingopilet maksab 4 eurot ning pileti saad osta otse DJ-lt.

Sole Bar

Sole Bar töötab suviti, kui ilm lubab.

Ostud laeval

Laevakaupluste müügipindala kokku on Supermarketi, Trend Shop ja Perfume Shop'is 1500 m². Sortiment on meie kauplustes rikkalik ja paljusid tooteid ei ole võimalik soetada maapealsest kaubandusest. Sind ootavad suure sortimendiga maailmakuulsad brändid Läänemere parimate hindadega. Tutvu laevakaupluste hetke pakkumistega ning koosta oma ostunimekiri »

Kauplused asuvad 6. tekil ja on avatud kogu reisi vältel! Tere tulemast!

Supermarket

Supermarketist leiad laia kaubavaliku eriti soodsate hindadega. Siin saad osta soodsalt nii erinevaid alkohoolseid jooke, tubakatooteid aga ka maiustusi, suveniire, mänguasju ning kingitusi. Laeval on šoppamine soodsam ning mitmeid laevas müügilolevad tooteid ei olegi võimalik osta maal.

Trend Shop

Trend Shopi kaupluses on lai valik aksessuaare, ehted, kotte, prille ja kellasid tuntud brändidelt nagu Hugo Boss, Guess, Lacoste, Tommy Hilfiger, Rotary, Swarovski, Pilgrim, Ray-Ban, Michael Kors ja teised. Lisaks leiad siit ka mänguasju, elektroonikat ning kingitusi ja Tallinki suveniire.

Perfume Shop

Parfüümikauplus lööb silme eest kirjuks! Kaupluses leidub parfümeeria-, kosmeetika- ja ihuhooldustooteid nii naistele kui meestele ning stiilseid ehteid ja aksessuaare. Eriline tootevalik eriliste hindadega täieneb pidevalt ja nii leiad igalt reisilt alati midagi uut.

Lastele

Läänemere väikestele reisijatele mõeldud laste mängutoas saavad ka kõige pisemad külalised merereisi lõbusalt mööda saata. Suur valik vahvaid mänguasju ning mugavad istumiskohad vanematele tagavad, et ükski merereis ei mööduks igavalt. Laste mängutoa ja laste mänguautomaadid leiad laeva 8. tekilt.

Star

Star klassi pilet on tekipilet, mille puhul saad vabalt valida endale koha, kus reisi mööda saadad. Tee kiire eine restoranis, kinnita keha kiirsöögikohas või võta hoopis aeg maha baaris. Istekohti leiad samuti laeva infoleti ja kaupluste lähedal. Suvel ilusa ilmaga tasub kindlasti välistekil päikest võtta!

Star Comfort

Reisiklassis Star Comfort leiad rohkem mugavust ja privaatsust. Siin saad Wi-Fi vahendusel teha segamatult tööd, vaadata telerit, lugeda ajalehte või einestada. Pileti hinna sisse kuulub valik suupisteid ja mittealkohoolseid jooke. 80-kohalise Star Comfort reisiklassi leiad laeva ahtrist 8. tekilt.

Pileti Comfort Class'i saab lunastada 20 € lisatasu eest.

Business Lounge

Business Lounge sobib nõudlikumale ärireisijale. Lounge'is saad reisi ajal töötada või lõõgastuda. Hinna sisse kuulub laia valikuga Rootsi laud ja mittealkohoolsed ning alkohoolsed joogid. Ajaviiteks saad lugeda nii eesti- kui ka soomekeelseid ajalehti ja ajakirju.

Salongis on Wi-Fi Premium. Lounge'i klientidele pakume tasuta ligipääsu Baltimaade suurima uudisteagentuuri Baltic News Service (BNS) uudistekeskkonnale.

Autoga reisival Business Lounge'i kliendil sisaldub hinnas ka Priority Car teenus, mis tähendab, et autoga reisija saab laevast välja sõita esimeste seas.

110-kohalise Business Lounge’i leiad laeva keskosast 6. tekilt.

Business Lounge'i lisatasu on 65 €/reisija.

Kajutid

Oma kahetunnise merereisi saad soovi korral mööda saata ka mugavalt kajutis puhates või tööd tehes. Reisijakajuteid on laeval kokku 185, millest 93 on aknata ja 92 aknaga ning mis mahutavad kuni 4 reisijat. Kõikides kajutites on olemas WC ja dušš.

Erikajutid

Liikumispuudega reisijad saavad merereisi mööda saata aknaga 10 m² kajutis, mis mahutab kuni 4 reisijat ning on varustatud liikumispuudega reisija vajadusi silmas pidades. Kajut asub lifti lähedal laeva vööris 6. tekil.

Lemmikloomaga reisivad külalised saavad Läänemerd ületada selleks mõeldud erikajutites. Laeval on lemmikloomadega reisivatele inimestele 2 A-klassi ja 3 B-klassi kajutit ning kajutid asuvad laeva 7. tekil.

Konverentsiruumid

Kiirlaeval Superstar leiad viis mugavat ja eri suurusega konverentsiruumi. Diplomaadi stiilis 12-kohalised ruumid sobivad väiksemate koosolekute pidamiseks. Broneerimisaeg on 2 tundi ehk kogu reisi kestus.

Konverentsiruumid asuvad 6. tekil laeva keskosas, 7. tekil laeva ahtris ja 8. tekil Comfort Classi ruumides. 6. tekil asuva ruumi kasutamise hind on 100 €/2 tundi, 7. tekil paikneva ruumi kasutamise hind on 90 €/2 tundi. 8. tekil asuv ruum on osa Comfort Classist ja sobib kasutamiseks kuni 32-liikmelisele seltskonnale. Ruumi kasutamise hind on 180 €/2 tundi.

Kogu infot reisi ja laeva kohta leiad infoletist 6. tekil.

Pagasihoid asub samuti 6. tekil ja pagasihoiu hind on 2 € inimese kohta (kuni 2 kotti + ostud + üleriided). 7. tekil asuvad suuremad kapid asjade hoidmiseks. Suure kapi kasutamise hind on 4 € ning väikese kapi kasutamise hind 2 €.

Lemmikloomade ülevedu on lubatud spetsiaalsetes laeva lemmikloomapuurides või lemmikloomakajutites. Puurid asuvad 9. tekil lemmikloomade paigutamiseks ettenähtud ruumis. Laeva informatsioonist saab küsida puuri jaoks luku, mille tagatis on 10 €. Lemmikloomi tohib vedada ka autos ilma eraldi tasuta. NB! Pääs autotekile on reisi ajal keelatud!

Laeval ei pakuta ratastooli laenutamise võimalust. Laevale sõiduks ja sealt väljumiseks on võimalik kasutada terminalis olevaid ratastoole. Ratastoolide arv on limiteeritud ning seetõttu soovitame tasuta teenuse broneerida.

Suitsetamine on laevas lubatud ainult välistekil.

Tehnilised näitajad

Ehitusaasta: 2008
Valmistaja: Fincantieri, Ancona, Itaalia
Reisijakohti: 2080
Kajuteid: 186
Kajutikohti: 732
Tekke: 10
Laeva pikkus: 177 m
Laeva laius: 27,6 m
Kiirus: 27,5 sõlme
Autokohti: 1930 liinimeetrit
Jääklass: 1A Super
Mootori võimsus: 50 400 kW