•  

SOOME
TAGAISTMEL
TASUTA!

 

Mine Soome autoga,
sest autos on

 

3.–5.
reisija
tasuta

 

Pakkumine kehtib autopaketiga
edasi-tagasireisi ja päevapileti puhul,
kui reis algab Tallinnast.

 

Tahko suusakeskus

Tahko on tuntud mäe- ja murdmaasuusatamise ning muude taliharrastuste võimaluste mitmekülgsuse poolest. Valida on võimalik nii algajatele mõeldud harjutuskohtade kui ka võistlusradade vahel. Vaata lähemalt »

Levi suusakeskus

Soome suurimal ja populaarseimal suusakeskusel Levil on olemas kõik üheks korralikuks suusapuhkuseks – imeilus loodus, huskikoerad, põhjapõdrad ning erineva raskusega pikad suusanõlvad. Vaata lähemalt »

Himose suusakeskus

Eestlaste seas populaarne suusakuurort, mis sobib hästi ka esmase mäesuusatamise kogemuse hankimiseks. Sinna on Helsingist umbes samapalju sõita kui Tallinnast Otepääle. Vaata lähemalt »

Kruiis jäälõhkujal Sampo

Soome jäämurdja Sampo pakub ainulaadset kruiisi Botnia lahe kaldal. Reisi jooksul on võimalik osa saada arktilisest meresõidust ja loodusest, jää peal kõndimisest ning suplusest jääpankade vahel spetsiaalses termoülikonnas. Vaata lähemalt »

Lainio lumeküla ja -hotell

200 km kaugusel polaarjoonest asub Lainio lumeküla, mis koosneb hotellist, restoranist, kokteilibaarist ning põnevatest koridoridest, kus leidub palju silmatorkavaid ning suurepäraseid lume ja jää kunstiteoseid. Vaata lähemalt »

Husky ja põhjapõdra safarid

Husky või põhjapõdra safarid Lapimaal pakuvad palju põnevust ning elamuse, milles on ühendatud arktiline ja puutumata loodus ning tempokas sõit. Vaata lähemalt »