Tervitustega Soomest

Autoga
Helsingisse

3.-5. reisija TASUTA

alla

12-aastased Tasuta
osta reis osta reis
Club One logo

Kampaaniasoodustus lisandub tasemesoodustusele.

Nagu Eesti ei ole pelgalt Tallinn, pole ka Soome kaugeltki ainult Helsingi. Siin on avastamist küllaga. Põnevaid linnu, muinasjutulisi maastikke, imearmsaid saarekesi ja maalilisi järvi leidub kõikjal. Ning mõelda vaid – see on meile nii lähedal! Tule sõpradega või tule perega, seiklusi ja uusi elamusi jagub igasse reisipäeva.

Pardal

Kauplused

Täienda oma garderoobi ja iluarsenali maailmakuulsate brändidega või üllata oma lähedasi väikese kingitusega. Pardal šopates säästad alati 20% maahindadest.

vaata lähemalt

Söögikohad

Soovid võtta tassikese auravat kohvi, vajad kiiret ja tervislikku ampsu või eelistad mitmekäigulist einet õdusas restoranis? Toidukohti leidub laevadel igale maitsele.

vaata lähemalt

Lastele

Tallinki laevadel on mõeldud nii päris pisikestele lastele kui ka teismelistele. Merereis möödub hoogsalt ja lõbusalt lastekeskuses trallides või erinevate laua- ja videomängude seltsis.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot laevalt

Nuuksio

Põhjapõtrade park

Seitse Lapimaalt Lõuna-Soomesse elama asunud põhjapõtra ootavad Sind endale külla. Koge põhjamaist eksootikat – paita põdrakesi ja puhu nendega paar sõna juttu.

vaata lähemalt

Loodusrajad

Värske õhk, metsarohelus, muinasjutulised järved – Nuuksio loodusrajad on eemal hektilisest linnamelust, ent ometigi mõnusalt Helsingi külje all.

vaata lähemalt

Fiskari küla

Maailmakuulsad Fiskarsi käärid on just siit pärit. Fiskari küla kätkeb endas muidugi palju enamat, olles tuntud oma arhitektuuri, käsitöö ja kultuurisündmuste poolest.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot Nuuksiost

Kimito saar

Elamys
Ämmi

End looduselamuste koduna reklaamiv Elamys Ämmi on ideaalne pelgupaik, kust leiad lisaks majutusele, matkadele, teemaüritustele ja kursustele ka eheda kodutoidu ja sõbraliku pererahva.

vaata lähemalt

Bengtskäri
majakas

Bengtskäri majakamuuseum asub Hanko poolsaare lähedal Bengtskäri laiul. Põhjamaade kõrgeim tuletorn on laevadele koduteed näidanud üle 110 aasta.

vaata lähemalt

Vikingite
küla

Astu ajamasinasse ja sukeldu müstilisse viikingite maailma. Õpi tundma iidsete sõdalaste eluolu ja kombeid, uudista ohvrialtareid ja uhkeid laevu. Või jää kauemaks ning ela ise kui ehtne viiking.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot Kimito saarelt

Hämeenlinna

Kantola
Seinamaalingud

Kantola hiiglaslikud seinamaalingud on kahtlemata Põhjamaade suurejooneliseimad. Need 50-meetrised taiesed on loonud vanadele viljatornidele 2017. aastal Austraalia kunstnik Guido van Helten.

vaata lähemalt

Häme
linnus

Keskaegne Häme linnus asub Hämeenlinnas Vanajavesi järve kaldal. 700-aastases linnuses tegutseb muuseum, kuid kompleks on olnud kasutuses ka Rootsi sõjaväe kindluse, vangla ja viljalaona.

vaata lähemalt

Hämeenlinna
vanglamuuseum

Häme linnuse ligidal asub kunagine vangla, kuhu esimesena Soomes ehitati süüdimõistetutele kongid. Nüüd asub võimsas hoones muuseum, mis heidab pilgu vangide elule läbi mitme aastakümne.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot Hämeenlinnast

Tampere

Finlaysoni
puuvillavabrik

1829. aastal asutatud Finlaysoni puuvillavabriku hoonetest ja aladest on tänaseks kujunenud keskus, mis kihab ajaloost, innovatsioonist ja kunstist. Siin leidub ärisid, kultuuriasutusi, kohvikuid ja palju muud huvitavat.

vaata lähemalt

Tampere
muumimuuseum

Maailma ainsas muumimuuseumis rulluvad lahti ehedad ja innovaatilised väljapanekud kuulsaimatest trollidest. Iga muumisõber saab siin vastuse mistahes muumimaailma puudutavale küsimusele.

vaata lähemalt

Näsinneula
vaatetorn

Põhjamaade kõrgeim ehk 168-meetrine Näsinneula vaatetorn asub Särkanniemi lõbustuspargis. Sõida Soome kiireima liftiga 124 meetri kõrgusele ja naudi suurepärast vaadet pöörlevas restoranis.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot Tamperest

Mikkeli

Olavinlinna
kindlus

Kolme torniga Olavinlinna on põhjapoolseim ja kõige paremini säilinud keskaegne linnus. Igal suvel toimub siin Savonlinna ooperifestival, mis toob romantiliste müüride vahele klassikatalendid ja andunud publiku üle kogu maailma.

vaata lähemalt

Kenkävero
aed

Kenkävero uhkete mõisahoonete ja vapustava miljöö rüpes tegutsevad restoran, pagariäri, lummav disainipood ja jõuluvana suvekodu. Siinne aed on aga tõeline lillemeri, kust leiad muu hulgas üle saja pojengisordi ning sadu teisi lilli ja taimi.

vaata lähemalt

Astuvansalmi
Kaljumaalingud

Jäta linnakära seljataha ja tule Astuvansalmi loodusrajale, mis on ennekõike kuulus iidsete kaljujoonistuste poolest. Yövesi järve kallastel paiknevad 70 maalingut ulatuvad kuni 11,8 meetri kõrgusele veepinnast, vanimad neist on loodud lausa 5000 aastat tagasi.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot Mikkelist

Porvoo

Askola
Katlad

Askola katlad on paarkümmend graniiti tekkinud sügavat auku Porvoo lähistel. Soomlased kutsuvad jääajast pärit süvikuid hiiglaste võikirnudeks, sest vanasti usuti, et augud uuristasid maasse suured maagilised olendid sellal, kui inimesed ei näinud.

vaata lähemalt

Noarki
mudelimaailm

Hämmastavalt tõetruult loodud minimaailm viib Sind mudelrongidega reisile Soome ja maailma tuntuimatesse paikadesse. Muu hulgas teevad rongid ajarännaku 1940ndate Porvoo ja Loviisa linnadesse. Minimaailma saad uudistada ka õhtuses tuledesäras.

vaata lähemalt

Porvoo
vanalinn

Punaste majakestega Porvoo vanalinn kauni jõe kallastel on ehe näide Soome imelisest idüllist. 18. sajandist pärit puitarhitektuuri pärle külastab igal aastal üle 1,6 miljoni turisti ning maaliline linnake on Soome üks enim pildistatuid paiku.

vaata lähemalt
Vaata tervitusvideot Porvoost

LIITU

TASUTA

 
 

Autoga
Soome

osta reis osta reis
Registreeri piletiostul oma Club One'i kaart, sest klubiliige reisib alati soodsamalt. Club One’iga liitumine on tasuta.
Loe lähemalt