Uus

blogis

Tallinki blogi

Loe reisimise, meie laevadel toimuvate uuenduste ning ürituste, toidukohtade ja tegevuste kohta meie sihtkohtades Soomes, Rootsis ja mujal. Loe lähemalt → 

Pileti muutmis-ja tühistamiskaitse

Osta laevapiletile muutmis- ja tühistamiskaitse, et ettenägematute asjaolude korral saaksid muretult reisi leppetrahvita muuta või tühistada.
Vaata lähemalt →

Soodsad seeriapiletid

Kui sõidad tihti Helsingi vahet, siis tasub osta fikseeritud hinnaga seeriapiletid, mis võimaldavad 10 soodsat ühesuunareisi kõikidel väljumistel. Vaata lähemalt →

Super Sale: Läänemere suurim ostufestival

Laevakauplustes ootavad Sind külluslik kaubavalik ja maailmakuulsad brändid kuni 50% soodsamate hindadega.
Vaata lähemalt →

Telli kajutiüllatus veebist või äpist

Lisa oma merereisile killuke kelmikust ja telli kajutisse tujutõstev üllatus. Valikus on lilled, puuviljad, šokolaad ja joogid.
Loe lähemalt →

Lastele tasuta

Lapsed reisivad Soome tasuta

Alla 12-aastased lapsed reisivad tasuta Soome koos täiskasvanuga, kes on ostnud laevapileti Helsingisse ja tagasi. Loe lähemalt →

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

OSTLE TALLINKI E-POES

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi, mida on võimalik saata ka kaunilt pakituna. Tee oma ostud kiirelt ja mugavalt.

Tule tööle

Tule ja omanda töökogemus rahvusvahelises ning Eesti ühes mainekamais ettevõttes. Stabiilne töö, karjäärivõimalused ning sõbralik meeskond – ootame Sindki!