Tallinki blogi

Loe reisimise, meie laevadel toimuvate uuenduste ning ürituste, toidukohtade ja tegevuste kohta meie sihtkohtades Soomes, Rootsis ja mujal. Loe lähemalt → 

Aastavahetuse erikruiis

Tähista maagilise aastanumbri 2020 saabumist särava kruiisiga Stockholmi. Sind ootab suurejooneline meelelahutus, pidulik toidulaud ja rõõmus reisiseltskond.

Vaata lähemalt →

Soodsad seeriapiletid

Kui sõidad tihti Helsingi vahet, siis tasub osta fikseeritud hinnaga seeriapiletid, mis võimaldavad 10 soodsat ühesuunareisi kõikidel väljumistel. Vaata lähemalt →

Merel säästad 20%

Kõik soovid täituvad pardal

Luba jõulusoovidel täituda meie laevakauplustes – siit leiad laia valiku tooteid, millest Sina ja Su lähedased on ammu unistanud.
Vaata pakkumisi →

Laadi alla

Tallinki ja Club One’i äpp Sinu mobiilis

Värske rakendusega on reisiks oluline info alati Sinu käeulatuses – seda isegi ilma internetiühenduseta!
Loe lähemalt →

Lastele tasuta

Lapsed reisivad Soome tasuta

Alla 12-aastased lapsed reisivad tasuta Soome koos täiskasvanuga, kes on ostnud laevapileti Helsingisse ja tagasi. Loe lähemalt →

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

OSTLE TALLINKI E-POES

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi, mida on võimalik saata ka kaunilt pakituna. Tee oma ostud kiirelt ja mugavalt.

Tule tööle

Tule ja omanda töökogemus rahvusvahelises ning Eesti ühes mainekamais ettevõttes. Stabiilne töö, karjäärivõimalused ning sõbralik meeskond – ootame Sindki!