Koolivaheajal merereisile

Veeda perega seiklusrikas koolivaheaeg – põnevaid tegevusi jagub nii maal kui ka merel.

Stockholmi »

Helsingisse »

Tagasi-
suund –30%

Osta Helsingisse kaks suunda korraga

Plaanid Soome sõita? Tee nutikas valik ja osta korraga ka tagasisõidupilet – nii saad tagasisõidupileti 30% soodsamalt. Osta pilet »

Autoga Soome!

Autos maksad vaid 2 eest!

Tallinki autopaketiga maksad Soome sõites autos ainult 2 reisija piletite eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti tasuta. 
Loe lähemalt »

Kevadekuulutajad laevakauplustes

Uued moodsad päikeseprillid, kevadiselt värsked parfüümid ja suussulavad maiustused ootavad Sind Tallinki laevakauplustes! Vaata pakkumisi »

Esinejad laeval

Stockholmi kruiisil kuulutavad kevadet Kuuba rütmides meelelahutusprogramm ja parimad Eesti artistid! Loe lähemalt »

UUS!

Tallinki blogi

Loe lähemalt reisimise, meie laevadel toimuvate uuenduste ning ürituste, toidukohtade ja tegevuste kohta meie sihtkohtades Soomes, Rootsis ja mujal.
Loe lähemalt »

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi e-poes saab mugavalt ja kiiresti enne reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja kingituse lemmikule.

Tule tööle

Tule ja omanda töökogemus rahvusvahelises ning Eesti ühes mainekamais ettevõttes. Stabiilne töö, arengu- ja karjäärivõimalused ning sõbralik meeskond – ootame Sindki!