Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Lasteprogramm : Kids Activity → Victoria I Summer Centre 09:00 - 10:30
17:00 - 23:00
Noorte Programm : Xbox & Playstation Arena → Victoria I Xbox & PlayStation Arena 09:00 - 11:00
18:00 - 23:00
Noorte Programm : Teens host → Victoria I Aluminium Disco 18:00 - 23:30
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Kappel Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Kappel Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Kappel Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Kappel Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Fun & Cool → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Kappel Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Kappel Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Laila Varkki → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Laila Varkki → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Folke Gustafsson → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Folke Gustafsson → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Andrew Rhodes → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Folke Gustafsson → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Folke Gustafsson → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Folke Gustafsson → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Folke Gustafsson → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Let's Party : Silent Disco: DJ Brumo, DJ Kotsar, DJ Sarapuu → Victoria I Starlight 01:00
01:00
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Let's Party : Silent Disco: DJ Brumo, DJ Kotsar, DJ Sarapuu → Victoria I Starlight 01:00
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Duo : Naissoo Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Mängujuht : Ulvi Raamat → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Ansambel : Groove Factory → Victoria I Starlight 21:15
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Saluveer Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Saluveer Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Gravity Band → Victoria I Starlight 21:15
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Saluveer Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Gravity Band → Victoria I Starlight 21:15
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Anna Björklund → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Ancient Legends → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Intergalactic Fiesta → Victoria I Starlight
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Saluveer Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Gravity Band → Victoria I Starlight 21:15
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Showtime : Action Street - Paralel Dimension → Victoria I Starlight 22:00
Showtime : Action Street - Time Inversion → Victoria I Starlight 00:00
Trubaduur : Kieran Eldridge → Victoria I Sea Pub 17:15
Duo : Saluveer Duo → Victoria I Piano Bar 18:30
Ansambel : Gravity Band → Victoria I Starlight 21:15
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight 23:00
City Presentation → Victoria I Starlight 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Timur Kutštov → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I