Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Trubaduur : Ivar Kannelmäe → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Let's Party : Andres Puusepp → Victoria I Starlight Cabaret 01:00
Let's Party : Lenna ja Juss Haasma & Trikster → Victoria I Starlight Cabaret 00:30
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Trubaduur : Ivar Kannelmäe → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Victoria I Starlight Cabaret 19:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Let's Party : Andres Puusepp → Victoria I Starlight Cabaret 01:00
Let's Party : Lenna ja Juss Haasma & Trikster → Victoria I Starlight Cabaret 00:30
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Trubaduur : Ivar Kannelmäe → Victoria I Sea Pub 17:15
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Victoria I Starlight Cabaret 19:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Lasteprogramm : Circus Workshop → Victoria I Starlight Cabaret 19:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Micke Wikner → Victoria I Victoria I
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
Mängujuht : Helme Anton → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Kaisa Tambek → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Let's Party : Peter Henriksson → Victoria I Sea Pub 19:45
Let's Party : Simon Jay → Victoria I Starlight Cabaret 01:00
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
Lasteprogramm : Circus Workshop → Victoria I Starlight Cabaret 19:00
DJ : Paul-Peeter Maasoo → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Mängujuht : Kaisa Tambek → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Let's Party : Peter Henriksson → Victoria I Sea Pub 19:45
Let's Party : Simon Jay → Victoria I Starlight Cabaret 01:00
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
Lasteprogramm : Circus Workshop → Victoria I Starlight Cabaret 19:00
Mängujuht : Kaisa Tambek → Victoria I Children's Playroom 09:00 - 10:00
17:00 - 23:00
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Angelica Häggström → Victoria I Victoria I
Show : TAO → Victoria I Starlight Cabaret 22:00
00:00
Ansambel : Power Station → Victoria I Starlight Cabaret 21:15
Duo : Zhanna Ismagilova Duo → Victoria I Piano Bar 18:15
Trubaduur : Priit Pihlap → Victoria I Sea Pub 17:15
Lasteprogramm : Circus Workshop → Victoria I Starlight Cabaret 19:00
Mängujuht : Kaisa Tambek → Victoria I Children's Playroom 10:00 - 11:00
17:00 - 23:00
DJ : Ray Kuusmaa → Victoria I Aluminium Disco 00:00 - 05:00
Celebrations → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
City Info → Victoria I Starlight Cabaret 20:45
Grand Opening → Victoria I Starlight Cabaret 21:00
Karaoke → Victoria I Sea Pub 00:00 - 02:00
Lottery → Victoria I Starlight Cabaret 23:00
Music Game → Victoria I Sea Pub 21:30
Kruiisijuht : Hele Kabral → Victoria I Victoria I
Rootsi õhtujuht : Christer Bergman → Victoria I Victoria I