Avasta teistmoodi Helsingi!

Kui olete Tallinki laevaga mugavalt Helsingisse jõudnud, ootab teid vaid lühikese trammisõidu kaugusel Helsingi kesklinnas tõeline metropol, millega saab hõlpsasti tutvuda ka jalgsi.

Helsingi on moodne ja urbanistlik umbes 600 000 elaniku kodupaik ja Soome kõige rahvusvahelisem reisisihtkoht. Põnevad linnaosad ja arhitektuuri-kihistused, muuseumid ja kultuur ning riigi parimad ostuvõimalused on vaid mõned põhjused, miks kindlasti Helsingit külastada.

2017. aastal tähistab Soome 100 aasta möödumist iseseisvusest. Pidustused algavad mahuka programmiga juba jaanuarist.

Loe lähemalt →

Elamused Helsingis

Helsingis jätkub vaatamisväärsusi igale maitsele. Vaata lähemalt →

Perega Helsingisse

Avasta Helsingi vaatamisväärsusi koos lastega. Vaata lähemalt →

Jõululinn Helsingi

Piduehtes Helsingis saab jõule tähistada väga mitmel viisil. Vaata lähemalt →

Sea Life on Helsingi üks tuntuim ja enimkülastatuim atraktsioon, kus saab väga lähedalt tutvuda ookeanide kuulsate aga ka vähemtuntud elukatega, millest ehk kõige populaarsemad on haikalad ja raid. Tere tulemast uurima ja imetlema!

Meremaailmas Sea Life on kokku üle 30 akvaariumi ja üle 100 kalaliigi. 
Loe lähemalt blogist →

Tivolitie 10, Helsingi 
Vaata asukohta kaardilt →

Piletid Tallinki eelmüügist ostes kuni 31.12.2017

 • täiskasvanu, 15–17-aastane laps 15 €
 • 3–14-aastane laps 10 €

Soodustus Club One'i kliendile 1.09.–31.12.2017

 • täiskasvanu, 15–17-aastane laps 10 €
 • 3–14-aastane laps 7,5 €

Tallinki voucher tuleb koheapel käepaela vastu vahetada.

Soome suurim lõbustuspark ja ostukeskus. Siin võite nautida tervistavaid wellness-hoolitsusi ja lõbutseda koos lastega veepargi liuteedel. Muljet avaldavad ka Metsik Jõgi, vettpurskavad geisrid, streampool ja hüppetorn ning spordibassein erinevateks veemängudeks.

Tasetie 8, Vantaa
Vaata asukohta kaardilt →

Piletid Tallinki eelmüügist ostes
Esmaspäev–neljapäev

 • täiskasvanu, 14–17-aastane laps 17 €
 • 3–13-aastane laps 10 €
 • alla 3-aastane laps tasuta
 • perepilet (2 täiskasvut ja 2 last vanuses 3–13-aastat) 49 €

Reede–pühapäev, 16–29.10 ja 25.–31.12.2017

 • täiskasvanu, 14–17-aastane laps 23 €
 • 3–13-aastane laps 14 €
 • alla 3-aastane laps tasuta
 • perepilet (2 täiskasvut ja 2 last vanuses 3–13-aastat) 64 €

Suur siseruumides asuv seikluspark pakub tegevust aasta läbi ja iga ilmaga. Proovi erinevaid tegevusi ja mänge. Saad hüpata batuutidel, tuhiseda alla liumägedest ja proovida oma oskusi ronimisseinal. Pane oma oskused proovile skatepargis või veeda aega mängude ruumis. Tallinki eelmüügist saab pileteid osta Espoos, Vantaas ja Turus asuvasse Superparki. 

Superpark Espoos: Kuitinmäentie 27, Espoo
Superpark Vantaas: Valimotie 13, Vantaa
Superpark Turus: Kongressikuja 1, Turu

Piletid Tallinki eelmüügist ostes 1.06.–31.12.2017

 • 1 päeva pilet 15 €
 • alla 4-aastane laps tasuta

Katajanokka sadama lähedale on püstitatud 40-meetrine vaateratas, mis on külastajatele avatud iga päev. Siit avaneb suurepärane vaade Helsingile. Vaaterattas on 30 kabiini. Tiiru võib peale teha ka VIP kabiinis.

Katajanokanlaituri 2, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Korkeasaarel asuvas Helsingi loomaaias paikneb ühel saarel kogu maailm - saate reisida tundrast vihmametsa ning mägedest Soome märgaladele. Loomaaia 150 loomaliiki ja peaaegu 1000 taimeliiki annab tunnistust looduse mitmekesisusest. Seesuguse liigirikkuse kaitsmiseks kasvatatakse loomaaias ohustatud liike ja osaletakse töös, mille eesmärgiks on kaitsta mitmete liikide elupaiku vabas looduses. Loe lähemalt blogist →

Mustikkamaanpolku 12, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Tropicario

Tropicario kutsub inimesi seiklema usside ja sisalike maailma. Saab näha maailma kõige mürgisemaid madusid ja mitmemeetrist kägistajat silmast silma. Tropicario on Põhjamaade kaasaegseim troopikamaja, mille elanikel on ruumikad terraariumid, mis vastavad võimalikult lähedaselt iga liigi looduslikele elutingimustele ja kus elavad peamiselt maod ja sisalikud. Lisaks on ekspositsioonis ka linde, kalu, sisalikke, kilpkonni ja ämblikke.

Sturenkatu 27, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Heureka on põnev kogupere näituse- ja tegevuskeskus Vantaas. Peaväljapanekul on üle 200 eksponaadi erinevatelt teadusaladelt. Seal on huvitavad ja õpetlikud näitused igas eas lastele nii sise- kui välisruumides, suveperioodil on avatud ka teaduspark "Galilei". Teatri "Verne" poolkerakujulises saalis näidatakse päeva jooksul 5-7 korda filme. Loe lähemalt blogist →

Kuninkaalantie 7, Vantaa
Vaata asukohta kaardilt →

Serenas on palju erinevaid veeliumägesid, koski, lainebasseine, saunasid. Põnevuseotsijaile meeldib kindlasti Musta Augu veeliumägi, kus valgus- ja heliefektid pakuvad täiesti ainulaadset elamust. Metsiku Voo
140 meetrile mahub nii vahutavaid koski kui ka rahulikke vooge. Suviti on avatud ka väliveepark, kuhu meelitavad liumäed, kaks pikka rõngasjõge ja populaarne Liaanitorn.

Tornimäentie 10, Espoo
Vaata asukohta kaardilt →

Kas hiidvesiroosi leht kannab meie kõige väiksemat aednikku? Kus saab ühe päevaga mitmel mandril ära käia? Kirevat elusate taimede kollektsiooni on võimalik imetleda ja nuusutada Kaisaniemi ja Kumpula botaanikaaias.

Unioninkatu 44, Kaisaniemi, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Soome looduskeskus Haltia on elamuslik näituste ja ürituste keskus Nuuksio rahvuspargi külje all. Haltias saad imetleda Soome kõige uhkemaid loodusobjekte ja kas või rebaseurgu roomata või ahvenatega kõrkjastikku sukelduda.

Nuuksiontie 84, Espoo
Vaata asukohta kaardilt →

Mäe otsas kõrguv uhke observatoorium on eelkõige kooliõpilastele mõeldud teaduskeskus, mis tutvustab kosmost ning astronoomia ajalugu ja tulevikku.

Kopernikuksentie 1, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Loodusteaduste muuseum

Kamppi kaubanduskeskuse lähedal asuv muuseum tutvustab loodust näituste „Soome loodus", „Elu tekkimise ajalugu" ja „Luud jutustavad" kaudu. Võimalus virtuaalselt sukelduda Läänemere põhja või imetleda luustikukollektsiooni ning võimsaid dinosauruseid. Loe lähemalt blogist →

Pohjoinen Rautatiekatu 13, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Unikaalses kvartalis asub umbes 200 disaini-, sisustus- ja antiigiäri ning rõiva- ja ehtepoodi, siin on galeriisid, muuseume ja restorane. Keskuseks on linnaosade ristumiskohas asuv Diana park, kust kvartal ulatub Kaartinkaupunki, Kamppi, Punavuori ja Ullanlinnani. Disainikvartali võrgustikku kuuluvad kauplused tunneb ära aknal näha oleva kleebise „Design District Helsinki” järgi. Disainikvartali territooriumil asub ka Disainimuuseum (Korkeavuorenkatu 23), mille näitused jutustavad sisustuskunsti arengust ja praegusest olukorrast Soomes.

Kaartinkaupunki, Kamppi, Punavuori ja Ullanlinna piirkond, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Kaasaegse kunsti muuseum Kiasma on aktiivne visuaalse kunsti keskus ja kohtumispaik, mis toidab mõtteid, jagab informatsiooni ja loob kogemusi. Kõrgete standardite ja mitmekülgse rahvusvahelise repertuaariga laiendab ning süvendab Kiasma kaasaegse kunsti mõistmist.

Mannerheiminaukio 2, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

HAMis ehk Helsingi Kunstimuuseumis on nii palju kunsti, et kõik ei mahugi ühe katuse alla – lisaks püsinäitusele saab erinevaid teoseid näha ka linnatänavatel, sest paljud skulptuurid on viidud õue.

Eteläinen Rautatiekatu 8, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Sinebrychoffi kunstimuuseumi kollektsioonidesse kuuluvad Soome kõige väärtuslikumad ja rahvusvahelises ulatuses tähtsaimad Euroopa vanade meistrite maalid. Muuseumi kogud on moodustunud peamiselt annetatud kollektsioonidest. Muuseumi südamikuks on Paul ja Fanny Sinebrychoffi ainulaadne kodumiljöö, mida eksponeeritakse pidevalt muuseumi teisel korrusel.

Bulevardi 40, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Nokia vana kaablitehas on inspireeriv ja loominguline külastuskoht. Kaablitehases tegutsevad näiteks Soome Fotomuuseum, Hotelli- ja Restoranimuuseum, Teatrimuuseum, restoran Hima & Sali ning mitmed galeriid, tantsuteatrid jne. Tehase ruumides korraldatakse ka messe, pidusid, tantsu- ja teatrietendusi, näitusi, kontserte ja muid üritusi.

Tallberginkatu 1, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Uspenski katedraal ehitati ajavahemikul 1862–1868. Selle arhitektiks on Aleksei Gornostajev ja eeskujuks on võetud Moskva lähistel asuv 16. sajandi kirik. Katedraal avaldab muljet oma tumepunaste telliskividest müüridega ja rohekaskuldsete kuplitega. Kokku on kirikul 13 kuplit, mis sümboliseerivad Kristust ja 12 apostlit.

Kanavakatu 1, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Templiväljaku kirik on Soome üks populaarsemaid vaatamisväärsusi ja Helsingi moodsa arhitektuuri hinnatumaid ehitisi. Kirik on raiutud kaljusse ja hea akustika tõttu kasutusel ka kontserdipaigana.

Lutherinkatu 3, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Suur valge Toomkirik Senati väljaku ääres on Helsingi üks tunnusmärke. Arhitekt C. L. Engeli projekteeritud uusklassitsistlik kirik ehitati 1852. aastal. Oma apostlikujude ja laia trepi tõttu on Toomkirik arvatavasti Soome enimpildistatud ja tuntuim hoone.

Unioninkatu 29, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Uusklassitsistlik Senativäljak koos Turuväljakuga on Helsingi süda. Siin domineerivad C. L. Engeli projekteeritud toomkirik, presidendiloss ja ülikooli peahoone. Läheduses asuvad Rahvusraamatukogu, Sofiankatu tänavmuuseum, Esplanaadi park ja Turuväljak. Suve ajal on Turuväljak elu täis. Siin võite osta aed- ja puuvilju, suveniire ja palju muud. Kai ääres tegutsevad ka kalakaupmehed.

Suomenlinna rajati 18. sajandil ja see kuulub maailma suurimate merekindluste hulka. UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud ajalooline kindlus pakub elamust kõigile. Suve ajal on saar idülliline koht, kus saab pidada piknikku, päevitada ja meres ujuda. Laevad Suomenlinna väljuvad Kauppatorilt.

Sibeliuse pargis on maailmakuulsale Soome heliloojale Jean Sibeliusele (1865-1957) pühendatud monument, mille autoriks on Eila Hiltunen. Helsingi üks tuntumaid mälestusmärke on valmistatud terasest, ta meenutab orelivilet ja küljel on helilooja büst. Monument on 8,5 m kõrge, 10,5 m lai ja 6,5 m sügav. See on ehitatud üle 600 torust ja kaalub 24 tonni.

Sibeliuse Park, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Olümpiastaadioni torn

Üks Helsingi tuntumaid maamärke on Olümpiastaadion, mille ajaloo tähelepanuväärseimaks sündmuseks olid XV olümpiamängud 1952. aastal. Staadioni torni kõrgus on 72 meetrit ja sealt avaneb vaimustav vaade tervele Helsingile.

Paavo Nurmen tie 1, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Spordimuuseum hoiab, uurib ja esitleb Soome spordiajalugu võistlusspordist harrastusliikumiseni. Muuseumis vahelduvad tänapäeva tipptehnoloogia võimalused vanade mälestustega. Püsinäitus tutvustab tähtsamaid sündmusi ja selliseid spordilegende nagu Paavo Nurmi, Hannes Kolehmainen ja Mika Häkkinen. Muuseumi vanim eksponaat on Viitasaarist leitud vana suusk, mis pärineb 5. sajandist eKr.

Paavo Nurmen tie 1, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Turuväljaku ja Senativäljaku vahel asetsevad turukvartalid on pärit 18. sajandist, kuid arhitekt C. L. Engel sobitas need renoveerimise käigus Senativäljakuga ühtseks tervikuks. Kuni 20. sajandi algusaastateni oli siin kauplemise ja seltskonnaelu keskus. Tänapäeval täidab turukvartaleid aktiivne linnakultuur mitmesuguste ürituste, disainiäride, restoranide ja kohvikute kujul.

Turuväljaku ja Senativäljaku vaheline ala, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Helsingi bussiekskursioonil saad ülevaate tuntud vaatamisväärsustest. Marsruut kulgeb ümber Helsingi kesklinna ja teele jäävad Sibeliuse monument, Senati väljak, Lasipalatsi, Olümpiastaadion, Finlandia maja, Templiväljaku kirik ja mitmed teised huvipunktid ning populaarsemad ostukeskused. Busse võib vahetada nii palju kui soovid ja jõuad.
Loe ekskursiooni kohta lisaks →

Piletid Tallinki eelmüügist ostes 05.05.–23.09.2017

 • täiskasvanu 27 €
 • 6–15-aastane laps 13 €
 • kuni 5-aastane laps tasuta

Soodustus Club One'i kliendile 05.05.–23.09.2017

 • täiskasvanu 25,5 €
 • 6–15-aastane laps 12,5 €
 • kuni 5-aastane laps tasuta

Strömma Finlandi korraldatav Helsinki Panorama Sightseeing Audio Tour on heliefektidega elavdatud ja 8 keeles pakutav kuuldemänguline ekskursioon, kus tutvustatakse Helsingi kõige olulisemaid vaatamisväärsusi (väljumine Esplanaadi pargist, Fabianinkatult). Ekskursiooni aitab hubasemaks muuta bussi „perenaine”. Suvehooajal korraldatakse ka Helsinki Panorama Sightseeing Guided Tour ekskursioone giidi juhtimisel rootsi ja inglise keeles (väljumine Olümpiaterminalist). Helsingi kaardi omanikele on ekskursioon tasuta.

Laevaekskursioon Helsingis

Strömma viib soovijad meeldejäävale laevareisile. Ekskursioonil kuulete Helsingi ajaloost, saate imetleda kaunist rannajoont ja tutvuga paljude suurepäraste vaatamisväärsustega. Näete Suomenlinna merekindlust, Helsingi loomaaeda Korkeasaaril, muljetavaldavat jäälõhkujate laevastikku ja Degerö kanalit.

Ekskursioonid toimuvad inglise, saksa, vene ja soome keeles. Kirjalik informatsioon rootsi, prantsuse, itaalia, hispaania, jaapani ja hiina keeles.

Ekskursiooni kestus 1,5 tundi, laevad väljuvad Kauppatori'lt.

Laevade väljumisajad
01.05.–19.05.2017 kell 10:30, 12:30, 14:30
20.05.–03.09.2017 kell 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30
04.09.–30.09.2017 kell 10:30, 12:30, 14:30

Stadin Ratikat korraldab suvel ekskursioone muuseumitrammiga, mis väljub Turuväljaku peatusest. 1919. aastast pärit avatud järelkäruga varustatud tramm sõidab ringi nädalalõppudel mai keskpaigast kuni augusti lõpuni.

Kaherattalisel avastad põhjanaabrite pealinna kordades kiiremini kui jalgsi. Ekskursioonid viivad kultuurikohtadesse, parkidesse aga ka saunaõhtutele ja disainipiirkonda.

Narinkka 3, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Sea Life on Helsingi üks tuntuim ja enimkülastatuim atraktsioon, kus saab väga lähedalt tutvuda ookeanide kuulsate aga ka vähemtuntud elukatega, millest ehk kõige populaarsemad on haikalad ja raid. Tere tulemast uurima ja imetlema!

Meremaailmas Sea Life on kokku üle 30 akvaariumi ja üle 100 kalaliigi. 
Loe lähemalt blogist →

Tivolitie 10, Helsingi 
Vaata asukohta kaardilt →

Piletid Tallinki eelmüügist ostes kuni 31.12.2017

 • täiskasvanu, 15–17-aastane laps 15 €
 • 3–14-aastane laps 10 €

Soodustus Club One'i kliendile 1.09.–31.12.2017

 • täiskasvanu, 15–17-aastane laps 10 €
 • 3–14-aastane laps 7,5 €

Tallinki voucher tuleb koheapel käepaela vastu vahetada.

Soome suurim lõbustuspark ja ostukeskus. Siin võite nautida tervistavaid wellness-hoolitsusi ja lõbutseda koos lastega veepargi liuteedel. Muljet avaldavad ka Metsik Jõgi, vettpurskavad geisrid, streampool ja hüppetorn ning spordibassein erinevateks veemängudeks.

Tasetie 8, Vantaa
Vaata asukohta kaardilt →

Piletid Tallinki eelmüügist ostes
Esmaspäev–neljapäev

 • täiskasvanu, 14–17-aastane laps 17 €
 • 3–13-aastane laps 10 €
 • alla 3-aastane laps tasuta
 • perepilet (2 täiskasvut ja 2 last vanuses 3–13-aastat) 49 €

Reede–pühapäev, 16–29.10 ja 25.–31.12.2017

 • täiskasvanu, 14–17-aastane laps 23 €
 • 3–13-aastane laps 14 €
 • alla 3-aastane laps tasuta
 • perepilet (2 täiskasvut ja 2 last vanuses 3–13-aastat) 64 €

Suur siseruumides asuv seikluspark pakub tegevust aasta läbi ja iga ilmaga. Proovi erinevaid tegevusi ja mänge. Saad hüpata batuutidel, tuhiseda alla liumägedest ja proovida oma oskusi ronimisseinal. Pane oma oskused proovile skatepargis või veeda aega mängude ruumis. Tallinki eelmüügist saab pileteid osta Espoos, Vantaas ja Turus asuvasse Superparki. 

Superpark Espoos: Kuitinmäentie 27, Espoo
Superpark Vantaas: Valimotie 13, Vantaa
Superpark Turus: Kongressikuja 1, Turu

Piletid Tallinki eelmüügist ostes 1.06.–31.12.2017

 • 1 päeva pilet 15 €
 • alla 4-aastane laps tasuta

Korkeasaarel asuvas Helsingi loomaaias paikneb ühel saarel kogu maailm - saate reisida tundrast vihmametsa ning mägedest Soome märgaladele. Loomaaia 150 loomaliiki ja peaaegu 1000 taimeliiki annab tunnistust looduse mitmekesisusest. Seesuguse liigirikkuse kaitsmiseks kasvatatakse loomaaias ohustatud liike ja osaletakse töös, mille eesmärgiks on kaitsta mitmete liikide elupaiku vabas looduses. Loe lähemalt blogist →

Mustikkamaanpolku 12, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Tropicario

Tropicario kutsub inimesi seiklema usside ja sisalike maailma. Saab näha maailma kõige mürgisemaid madusid ja mitmemeetrist kägistajat silmast silma. Tropicario on Põhjamaade kaasaegseim troopikamaja, mille elanikel on ruumikad terraariumid, mis vastavad võimalikult lähedaselt iga liigi looduslikele elutingimustele ja kus elavad peamiselt maod ja sisalikud. Lisaks on ekspositsioonis ka linde, kalu, sisalikke, kilpkonni ja ämblikke.

Sturenkatu 27, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Heureka on põnev kogupere näituse- ja tegevuskeskus Vantaas. Peaväljapanekul on üle 200 eksponaadi erinevatelt teadusaladelt. Seal on huvitavad ja õpetlikud näitused igas eas lastele nii sise- kui välisruumides, suveperioodil on avatud ka teaduspark "Galilei". Teatri "Verne" poolkerakujulises saalis näidatakse päeva jooksul 5-7 korda filme. Loe lähemalt blogist →

Kuninkaalantie 7, Vantaa
Vaata asukohta kaardilt →

Serenas on palju erinevaid veeliumägesid, koski, lainebasseine, saunasid. Põnevuseotsijaile meeldib kindlasti Musta Augu veeliumägi, kus valgus- ja heliefektid pakuvad täiesti ainulaadset elamust. Metsiku Voo
140 meetrile mahub nii vahutavaid koski kui ka rahulikke vooge. Suviti on avatud ka väliveepark, kuhu meelitavad liumäed, kaks pikka rõngasjõge ja populaarne Liaanitorn.

Tornimäentie 10, Espoo
Vaata asukohta kaardilt →

Loodusteaduste muuseum

Kamppi kaubanduskeskuse lähedal asuv muuseum tutvustab loodust näituste „Soome loodus", „Elu tekkimise ajalugu" ja „Luud jutustavad" kaudu. Võimalus virtuaalselt sukelduda Läänemere põhja või imetleda luustikukollektsiooni ning võimsaid dinosauruseid. Loe lähemalt blogist →

Pohjoinen Rautatiekatu 13, Helsingi
Vaata asukohta kaardilt →

Esitatud on hotellipaketi hind ühele inimesele arvestusega, et reisib kaks inimest. Hotellipakett sisaldab reisijapiletit suunal Tallinn–Helsingi, ühte ööd hotelli kaheinimesetoas, rikkalikku hommikusööki hotelli Rootsi lauas ja reisijapiletit suunal Helsingi–Tallinn.

Võimalus tellida lisaöid.

Hotellipakettide hinnad võivad ajas vastavalt nõudlusele muutuda.

Original Sokos Presidentti asub kesklinnas ja kõik tähtsamad ostukeskused, vaatamisväärsused ja poetänavad on lähedal. Hotellis on ööklubi. Hotellil on oma tasuline parkla, broneerimine ja maksmine kohapeal. Hommikusöök ja sauna kasutus hinnas.

Eteläinen Rautatiekatu 4, Helsingi
Hotell asub Helsingi kesklinnas Kamppi ostukeskuse lähedal.

Vaata lähemalt

AL 100 €

Heatasemeline Sokos hotell, mis sobib nii äri kui puhkusereisiks. Ostukeskused, ööelu, restoranid ja vaatamisväärsused on mõneminutilise jalutustee kaugusel. Hotellil on tasuline parkla. Hinnas hommikusöök ja sauna kasutus.

Asema-Aukio 2, Helsingi
Original Sokos Hotel Vaakuna Helsinki asub linna keskuses.

Vaata lähemalt

AL 100 €

Hotell on väga mugav peatuspaik neile, kes soovivad ööbida linna südames. Kauplused ja vaatamisväärsused on lähedal. Hotellil on tasuline parkla. Hinnas on hommikusöök ning jõusaali ja sauna kasutus.

Mikonkatu 23, Helsingi
Hotell asub kesklinnas raudteejaama lähedal.

Vaata lähemalt

AL 130 €

Kesklinnas asuv paljude kauplustega ostukeskus. Riided, vabaajakaubad, kodukaubad jne.

Mannerheimintie 14–20, Helsingi

Vaata lähemalt

Sokose kaubamaju on pea igas Soome linnas. Riided, ilutooted ja sisustuskaubad.

Mannerheimintie 9, Helsingi

Vaata lähemalt

Marimekko ei vaja tutvustamist– selle ajatud moerõivad ja sisustuskaubad on nii kuulsad. Esinduskauplus Pohjosesplanadi 33. Kauplus Kamppi ostukeskuses Urho Kekkosen katu 1. Tehasekauplus Herttoniemi tööstuspiirkonnas Kirvesmiehenkatu 7.

Vaata lähemalt

Kohalike väiketootjate toorainel põhinev menüü on inspireeritud loodusest ning vahetub vastavalt hooajale, tagades menüü aastaringse kõrge kvaliteedi.

Vironkatu 8, Helsingi

Vaata lähemalt

Vahemere köögi toitusid pakkuv restoran, kuhu on hea tulla tassikest kohvi jooma, pikemale õhtusöögile või värskes õhus terrassil kokteili nautida.

Bulevardi 6, Helsingi

Vaata lähemalt

Helsingi kesklinnas, keset disainikvartalit asuv kohvik kunstisõpradele. Lõõgastav ja vaba õhkkond.

Uudenmaankatu 9, Helsingi

Vaata lähemalt