Iga nädal kulutame
2 tundi
lihtsalt ootamisele

Tallink aga viib Sind
sama ajaga
Tallinnast Helsingisse

Päevareis Helsingisse

AL24
6 x päevas
Iga
ilmaga
osta reis osta reis
Aasta algus on hea aeg pisikeseks puhkuseks. Kaks tundi laevasõitu ja juba oledki Helsingis. Saa osa lugematutest pühadejärgsetest allahindlustest, naudi lastega muinasjutulise linna võlusid või veeda mõnus linnapuhkus koos parimate sõpradega.

Šoppa Soomes
ja laeval

 
Kauplused laeval

Šoppa pardakauplustes

Enne veel, kui jõuad Helsingisse, ootab Sind Läänemere suurim allahindlus Super Sale. Kuni 29. veebruarini on pardakauplustes palju soodsaid pakkumisi, kus säästad tavahindadest kuni kuni 50%.

vaata lähemalt
Šoppa Tammistos

Šoppa Tammisto vabrikupoodides

Tammistost leiad tuntud kaubamärkide vabrikupoode ja outlet-poode, mis Sind oma kaubavaliku ja hindadega lausa pahviks löövad. Sadamast viib Tammistosse ostlema ligikaudu pooletunnine autosõit.

vaata lähemalt
Hietalahdeni kaubahall ja turg

Hietalahdeni kaubahall ja turg

Hietalahdeni turuplatsile jõuad sadamast reipa veerandtunnise jalutuskäiguga. Turuplatsilt ja kaubahallist leiad suure valiku toidu-, käsitöö- ja second-hand-tooteid ning mitu mõnusat kohvikut.

vaata lähemalt

Lastega
Helsingis

 
Helsingi uisuväljak

Uisuväljak Helsingi südames

Märtsi lõpuni on Helsingi raudteejaama ümbruses kuulda naeru ja kilkeid, sest siin on avatud uisuväljak. Tutvu kireva metropolieluga uiskudel, naudi mõnusaid talvejooke väljaku kohvikus, kuula muusikat ja veeda aega koos perega.

vaata lähemalt
Korkeasaari loomaaed

Korkeasaari loomaaed

Maalilisel kaljusaarel paikneva Korkeasaari väravad on külalistele avatud aastaringselt. See on üks vanimaid loomaaedu terves maailmas – põhjapõdrad, lumeleopardid, tiigrid ja teised toredad elukad vallutasid saare juba aastal 1889.

vaata lähemalt
Meremuuseum Sea Life

Meremuuseum
Sea Life

Helsingi üks populaarsemaid ja enimkülastatud muuseume Sea Life viib rännakule troopilistesse vetesse. Siin elab üle 1500 erineva isendi – raidest meritähtedeni. Õpetlik ja põnev seiklus veealuses maailmas lummab nii suuri kui väikeseid.

vaata lähemalt

Linnapuhkus
sõpradega

 
Restoran Sea Horse

Restoran Sea Horse

Legendaarne restoran Sea Horse avas uksed juba aastal 1934. Siinses õdusas miljöös tunned end kui trendikas ajarändur. Proovi kindlasti külmutatud jõhvikaid kuuma karamellikastmega – see viib keele alla!

vaata lähemalt
Pubi Panema

Pubi Panema

Panema on omapärane õlletuba Helsinginkatul, kus saad mekkida nii vaadi- kui pudeliõlut. Muuseas, Panemas süüa ei pakuta: võid uksest sisse astuda oma toiduga või tellida söögi otse pubisse.

vaata lähemalt
Kaiku ööklubi

Ööklubi Kaiku

25 Euroopa tippklubi hulka nimetatud Kaiku on suurepärane koht, kus saad nautida elektroonilist live-muusikat. Siin võid kohata rahvusvaheliselt tuntud artiste või avastada uusi ja läbilööki ootavaid Soome artiste.

vaata lähemalt
 
 

Päevaks
Helsingisse

osta reis osta reis
Club One logo

Club One’i liikmena reisid alati soodsamalt. Liitumine on tasuta
ja soodustused hakkavad kehtima kohe.

Loe lähemalt