Kahe Tunniga Helsingisse

Soome ootab

Veeda mõnus talvepäev Soomes

Broneeri reis Broneeri reis
Võta aeg maha ja sõida talvisele minipuhkusele Soome. Saa osa lugematutest pühadejärgsetest allahindlustest, naudi lastega muinasjutulise Helsingi võlusid või mölla sõpradega mõnes põhjanaabrite uhkes suusakeskuses.
 
ŠOPPA HELSINGIS

ŠOPPA HELSINGIS

Aasta algus on šoppamiseks suurepärane, sest just siis leiab kõikjalt pühadejärgseid allahindlusi. Kaubamajad, butiigid, kaubanduskeskused – kõikjalt leiab lademetes uskumatult soodsaid hindasid ja häid pakkumisi.

LOE EDASI
LASTEGA HELSINGIS

LASTEGA HELSINGIS

Aasta algul on tore rõõmustada oma lapsi pisikese talvereisiga üle lahe. Siin on alati väga lahe – loomaaed, uisupark, muuseumid jpm. Helsingi on tõeline muinasjutulinn, kus löövad iga lapse silmad särama!

LOE EDASI
OMADEGA MÄEL

OMADEGA MÄEL

Paelub Sind mäesuusatamine või pakub rõõmu lumelauasõit, oled algaja või juba kogenum harrastaja, sõidunaudingut pakuvad Soome suusamäed igal juhul. Põhjanaabrite juures on üle saja erineva suusakeskuse.

LOE EDASI
Laineid lüües kevadele vastu

Laineid lüües kevadele vastu

Kas oled kevadeks valmis? Laevakauplustes puhuvad taas värsked moetuuled. Tee šoping merel ja säästa alati maahindadelt 20%.

Vaata lähemalt
STADIUM OUTLET

Spordiriided
STADIUM OUTLETist

Spordiriiete ja -varustuse häid diile leiad kohalike seas armastatud Stadium outletist. Valikus on tuntud brändide uhiuued, aga ka eelmiste hooaegade kollektsioonid.

Vaata lähemalt
HIETALAHDENI KAUBAHALL JA TURG

HIETALAHDENI KAUBAHALL JA TURG

Kõige lähem turg Tallinki laevade kodule Helsingis. Siit leiad leiad suure valiku toidu-, käsitöö- ja second-hand-tooteid ning mitu mõnusat kohvikut.

Vaata lähemalt
Vaata, kus veel Helsingis šopata

LASTEGA HELSINGIS

HELSINGI UISUVÄLJAK

HELSINGI UISUVÄLJAK

Märtsi lõpuni on Helsingi raudteejaama ümbruses kuulda naeru ja kilkeid, sest siin on avatud uisuväljak. Tutvu kireva metropolieluga uiskudel, naudi mõnusaid talvejooke väljaku kohvikus, kuula muusikat ja veeda aega koos perega.

Vaata lähemalt
KORKEASAARI LOOMAAED

KORKEASAARI LOOMAAED

Maalilisel kaljusaarel asuva ja 22 hektaril laiuva Korkeasaari loomaaia väravad on külalistele avatud aastaringselt juba 125 aastat. Tervet saart hõlmavas loomaaias tervitavad teid ahvid, kaamelid, karud, lõvid ja paljud teised toredad elukad.

Vaata lähemalt
SEA LIFE MEREMUUSEM

SEA LIFE MEREMUUSEM

Sea Life on Helsingi üks tuntuim ja enimkülastatuim muuseum, kus saab väga lähedalt tutvuda ookeanide kuulsamate ja vähemtuntud asukatega, kellest kõige populaarsemad on haikalad ja raid. Meremaailmas Sea Life on kokku üle 30 akvaariumi.

Vaata lähemalt
Vaata, kuhu Helsingis veel lastega minna

OMADEGA MÄEL

LEVI

LEVI

Soome kõige suurem suusakeskus asub Lapimaal Levil. Siin on kokku 43 rada, 2 lumeparki ja 27 suusalifti. Mõnusalt pikad laskumised ja järsemad kurvid pakuvad elamusi kogenud sõitjatele ning laugemad ja rahulikumad nõlvad algajatele. Hinnad on Levil sõbralikud.

Vaata lähemalt
YLLÄS

YLLÄS

Samuti Lapimaal paiknev Ylläs üllatab oma rahuliku tempoga. Kui suuremates keskustes peab tõstuki järjekorras kannatust varuma, siis siinsel 63 rajal ja 29 tõstukil jagub ruumi kõigile. Ylläsel on pikimad ja järsemad suusanõlvad, ka Soome kõige pikem, kolmekilomeetrine Jättipitkä nõlv.

Vaata lähemalt
HIMOS

HIMOS

Helsingist 220 km kaugusel Himosel asub kaks suusakeskust – Länsi-Himos ja Pohjois-Himos. Siinsed nõlvad sobivad hästi ka esmase kogemuse hankimiseks. Peale mäe- ja murdmaasuusatamise võib minna mootorkelgu- ja ATV-safarile, proovida jäärajasõitu ning palju muudki.

Vaata lähemalt
Vaata, kus veel Soomes talvemõnusid nautida

LIITU

TASUTA

PÄEVAKSHELSINGISSE

BRONEERI TALVEPUHKUS SIIN Broneeri reis
Registreeri piletiostul alati oma Club One'i kaart, sest klubiliige reisib soodsamalt. Club One’iga liitumine on tasuta ja kiire ning soodustused hakkavad kehtima koheselt.
Loe lähemalt →