Mere õhtust,
Soome!

7.30 merele, 9.30 helsingis.

10.30 merele, 12.30 helsingis.

6 x päevas

headel
aegadel
osta reis osta reis
 
Sõltumata sellest, kas Sinu sooviks on jõuda Helsingisse hommikul, päeval või õhtul, leiad kindlasti meie laevade väljumisaegade seast endale meelepärase. Kuus väljumist iga päev, vali lihtsalt sobivaim ja merele!
Vaata, mida teha laeval ja Helsingis hommikul, päeval või õhtul.

Mere hommikust, Soome!

Hommikune merereis

Hommikune merereis

Enne veel, kui astud Soome pinnale, on mõnus laeval kõht korralikult täis süüa. Buffet-restoranis pakume traditsioonilist ja kosutavat hommikusööki. Hinna sisse kuuluvad kohv, tee, mahlad, karastusjoogid ja piim.

vaata lähemalt
Hommikusöök Helsingis

Hommikusöök Helsingis

Helsingi üks mõnusamaid hommikusöögikohvikuid Cafetoria asub Töölö linnajaos aadressil Runeberginkatu 31. Siia kogunetakse tipptasemel valmistatud kohvijooke rüüpama kõikjalt linnast.

vaata lähemalt
Suplus päeva alustuseks

Suplus päeva alustuseks

Allas Sea Pool on aastaringselt ja varahommikust hilisõhtuni avatud terviseparadiis Helsingi südames. Siin saad välibasseinides ujuda, saunamõnusid nautida, trenni teha ja keha kinnitada.

vaata lähemalt

Mere päevast, Soome!

Pärastlõuna laeval

Pärastlõuna laeval

Veel enne, kui jõuad üle lahe Helsingisse, ootavad Sind üllatavalt meeldivad hinnad ja suur kaubavalik laevapoodides. Siit leiad nii kosmeetikat, rõivaid, toidukaupa, maiustusi, suveniire ja palju muud põnevat.

vaata lähemalt
Lõunasöök Helsingis

Lõunasöök Helsingis

Yes Yes Yes asub Iso Roobertinkatu jalakäijate tänaval, mis on moodsate restoranide, baaride, kontorite ja poodide keskus. See on ühtaegu nii baar kui ka restoran, kuhu võib tulla lihtsalt kergele snäkile või ka pikemale söömaajale.

vaata lähemalt
Mõnus muuseumipäev

Mõnus muuseumipäev

Sea Life on Helsingi üks tuntuim muuseum, kus saab tutvuda ookeanide kuulsamate ja vähemtuntud asukatega, kellest populaarseimad on haikalad ja raid. Meremaailmas Sea Life on kokku üle 50 akvaariumi, kus elutseb 1500 isendit.

vaata lähemalt

Mere õhtust, Soome!

Õhtune laevasõit

Õhtune laevasõit

Pole midagi rahustavamat kui vaadelda laevatekilt või kohvikuaknast sügishämaruses mänglevat võimast Läänemerd ja aina liginevat tuhandete tulukestega ehitud põhjanaabrite pealinna siluetti.

vaata lähemalt
Õhtu pubis

Õhtu pubis

Panema on õlletuba Helsinginkatul, kus võid valida 18 erineva vaadiõlle ning veel enamate pudeliõllede vahel. Omapärane on aga see, et süüa seal ei pakuta. Külastajad võivad tulla oma toiduga või tellida söögi otse pubisse.

vaata lähemalt
Täiuslik ööklubi

Täiuslik ööklubi

25 Euroopa tippklubi hulka nimetatud Kaiku on suurepärane koht, kus nautida elektroonilise muusika live-kontserte. Siin saad kuulata nii rahvusvaheliselt tunnustatud artiste kui avastada läbilööki ootavaid Soome bände.

vaata lähemalt
 
 

Mere tulemast,
Soome!

osta reis osta reis
Club One logo

Registreeri piletiostul alati oma Club One'i kaart, sest klubiliige reisib soodsamalt.
Club One’iga liitumine on tasuta ja soodustused hakkavad kehtima kohe.

Liitu klubiga