Päevareis
Helsingisse

al 19€

/reisija

PILET PÜHADESSE

Veeda mõnus talvepäev Soomes

Broneeri reis Broneeri reis
Pühade tähistamiseks ei pea kannatlikult jõuluõhtut ootama. Võta aeg maha ja sõida talvisele minipuhkusele Helsingisse. Mõnule jõulumaitseist tulvil kohvikutes või restoranides, täida jõuluvana kingikotti lugematutes kauplustes või naudi pühademelu jõuluehtes muinasjutulinnas. Piletid pühadesse ootavad Sind ja Su lähedasi.
 
PILET MAITSEELAMUSTESSE

PILET HEADESSE MAITSETESSE

Mis oleks pühad ilma tassikese glögi ja pisikese piparkoogita või siis uhke jõuluroata? Helsingis on igal nurgal nii õdusaid kohvikuid kui ka idüllilisi restorane, kus tõeline jõuluromantika õitsele puhkeb.

LOE EDASI
PILET KINGITUSTESSE

PILET KINGITUSTESSE

Pole tähtis, kas soovid premeerida aastalõpu puhul iseend või otsid jõulukingitusi sõpradele-sugulastele. Helsingis leidub paeluvaid kauplusi ja kaubamajasid ohtralt ning seinast seina.

LOE EDASI
PILET LASTE SÜDAMESSE

PILET LASTE SÜDAMESSE

Lõpuks on käes aeg, mil saab rohkem aega pühenduda oma perele ja lastele. Miks mitte veeta üheskoos imeline talvepuhkus?! Helsingi on tõeline jõululinn, kus löövad särama iga lapse silmad!

LOE EDASI

PILETMAITSE-ELAMUSTESSE

RESTORAN SUNN

RESTORAN
SUNN

Helsingi keskmes asuva restorani 2. korruse aknast avaneb linnale imeline vaade. Naudi seda ja tunnustust kogunud brantši mistahes nädalapäeval, sest Sunn on avatud iga päev ka pühade ajal.

Vaata lähemalt
BRASSERIE KÄMP

BRASSERIE
KÄMP

Enam kui 100 aastat tegutsenud Brasserie Kämp on tõeline klassika. Hommikusöök, lõuna, õhtusöök, pealelõunane tee või brantš, toit on siin alati maitsev ning atmosfäär ajalooline ja väärikas.

Vaata lähemalt
KARL FAZERI KOHVIK

KARL FAZERI KOHVIK

1891. aastal avatud Karl Fazeri kohvi- ja koogipoest on välja kasvanud moodne kohvik. Argipäevadel saab siin nautida hommikusööki ja lõunat ning nädalavahetustel brantši. 

Vaata lähemalt

PILETKINGITUSTESSE

HELSINGI JÕULUTURUD

HELSINGI JÕULUTURUD

Helsingis on pühadeaegu avatud viis võluvat ja omanäolist jõuluturgu. Kõigilt neilt leiad erilisi meeneid ja kingitusi nii endale, perele kui ka sõpradele alates traditsioonilistest jõulumaiustest kuni Soome disainini.

Vaata lähemalt
ALEKSANTERINKATU JÕULUTÄNAV

ALEKSANTERINKATU JÕULUTÄNAV

Aleksanterinkatu jõulutänav on tõeline Helsingi pühade tuiksoon. See on üks siinne tuntumaid ostutänavaid ja jõuluostlejate meelispaik, kus poodide vaateaknad võistlevad omavahel, et meelitada ligi kliente.

Vaata lähemalt
STOCKMANNI KAUBAMAJA

STOCKMANNI KAUBAMAJA

Legendaarne Stockmann Helsingis on midagi palju enamat kui ostuparadiis. Kaubamaja jõulu-vaateakna avamine on igal aastal oodatud sündmus ning aknailu imetlemiseks tulevad kohalikud lastega pered spetsiaalselt linna.

Vaata lähemalt
Vaata, kus Helsingis veel šopata

PILETLASTE SÜDAMESSE

HELSINGI UISUVÄLJAK

HELSINGI UISUVÄLJAK

Novembri lõpust on Helsingi raudteejaama ümbruses kuulda taas naeru ja kilkeid, sest siis avatakse siin uisuväljak. Tutvu kireva metropolieluga uiskudel, naudi mõnusaid talvejooke väljaku kohvikus, kuula muusikat ja veeda aega perega.

Vaata lähemalt
SEURASAARI JÕULURADA

SEURASAARI JÕULURADA

16. detsembril peetav jõulueelne üritus lastele ja peredele hoiab elus vanu jõulutraditsioone. Millest on jõulurada tehtud? Eks ikka lauludest ja juttudest, päkapikkudest ja metsloomadest ning maagiast, rõõmust ja jõulurahust.

Vaata lähemalt
LUUTSINAPÄEV SENAATINTORIL

LUUTSINAPÄEV SENAATINTORIL

Luutsinapäeval, 13. detsembril kroonitakse noor neiu püha Luciaks, kes toob läbi küünalde süütamise pimedusse valguse. Pärast seda algab rongkäik läbi Aleksanterinkatu Kauppatorile, kus saab näha ka päkapikke, hobuseid ja muud põnevat.

Vaata lähemalt
Vaata, mida huvitavat veel Helsingis teha Lapsed reisivad Helsingisse TASUTA. Loe lähemalt

KINGI SÕBRALEMÕNUS TALVEPÄEVHELSINGIS

LIITU

TASUTA

PILETPÜHADESSE

BRONEERI JÕULUPUHKUS SIIN Broneeri reis
Registreeri piletiostul alati oma Club One'i kaart, sest klubiliige reisib soodsamalt. Club One’iga liitumine on tasuta ja kiire ning soodustused hakkavad kehtima koheselt.
Loe lähemalt →