Lähendab meid

Hümn on meil ühine. Keelgi sarnane.
Meri ja Tallink Shuttle lähendavad meid.
Mängi heliga
 
 
Sõit Tallinnast Helsingisse pole pelgalt distants punktist A punkti B. See on midagi palju emotsionaalsemat ja tähendusrikkamat. See on teekond külla naabrile ja heale sõbrale, ootusärevus ja elevus enne lõputuid elamusi ja avastusi. See on väike samm teineteisele ligemale.
 
Muuseumid Helsingis

Muuseumid
Helsingis

Sulle meeldib Kumu? Või ERM? Armastad käia Lennusadamas? Milline Sinu muuseumieelistus ka poleks, põhjanaabrite juurest leiad kindlasti midagi enda maitsele. Avasta kunsti, ajalugu, teadust jpm.

loe edasi
Restoranid Helsingis

Restoranid
Helsingis

Einestad tihti restoranis Juur? Eelistad NOA atmosfääri? Või maitsevad Sulle Ö road? Kindlasti leiad ka Helsingist midagi just endale. Tule naudi taevalikke maitseid võrratus keskkonnas.

loe edasi
Lastega Helsingis

Lastega
Helsingis

Tallinna Loomaaias alles käisite? Lottemaal ka juba korduvalt lõbutsetud? Võta lapsed kaasa ning tulge Helsingisse. Võid kindel olla, et leiad siit rohkelt uut ja huvitavat, mis pisikeste silmad särama paneb.

loe edasi

Muuseumid
Helsingis

Kiasma kunstimuuseum

Kiasma
kunstimuuseum

Nüüdiskunsti muuseum Kiasma pakub elamusi igale meelele. Muuseumi seinte vahele mahub nii Soome suurte nimede kui ka rahvusvaheliste kunstnike töid.

vaata lähemalt
Amos rex kunstimuuseum

Amos rex
kunstimuuseum

Amos Rex on kunstimuuseum, kus kohtuvad minevik, olevik ja tulevik. Siin koged nii uusimat eksperimentaalkunsti, modernismi kui ka iidsete kultuuride uhkust.

vaata lähemalt
Seurasaari vabaõhumuuseum

Seurasaari
vabaõhumuuseum

Seurasaari on idülliline muuseumisaar, mis on korraga rahvuspark, vabaõhumuuseum ja ka popp vaba aja veetmise, jalutamise ja piknikukoht.

vaata lähemalt
Vaata veel Helsingi muuseume

Restoranid
Helsingis

Juuri

Juuri

Restoranis Juuri usutakse, et traditsioone tuleks hoida, kuid ajakohastada. Tänu parimatele kohalikele koostisosadele on siin maitsed, mis ei kahvatu võrreldes teiste kultuuride kulinaarsete aaretega.

vaata lähemalt
Kuu

Kuu

Kuu on intiimne ja õdus restoran Töölö piirkonna südames. Siin on Prantsuse stiilis atmosfäär ja köök, mis ülistab toidu naturaalset maitset. Siinne veinivalik on koostatud vastavalt toitudele ning spetsiaalselt ise maale toodud.

vaata lähemalt
Kappeli

Kappeli

Kappeli restoran oli 19. sajandi lõpus ja 20. sajandi alguses luuletajate, kunstnike ja kirjanike populaarne kogunemiskoht. Restorani sündis 1840. aastal, mil Johan Daniel Jerngren lasi ehitada kabelit meenutava pagariäri.

vaata lähemalt
Vaata veel Helsingi restorane

Lastega
Helsingis

Korkeasaari loomaaed

Korkeasaari
loomaaed

Maalilisel kaljusaarel asuva ja 21 hektaril laiuva Korkeasaari loomaaia väravad on külalistele avatud juba 125 aastat. Kogu saar on loomaaed, kus tervitavad teid ahvid, kaamelid, karud, lõvid ja paljud teised toredad elukad.

vaata lähemalt
Sea Life meremuusem

Sea Life
meremuusem

Sea Life on Helsingi üks tuntuim ja enimkülastatuim muuseum, kus saab tutvuda ookeanide asukatega, kellest kõige populaarsemad on haikalad ja raid. Sea Life'is on kokku üle 30 akvaariumi ja üle 100 kalaliigi.

vaata lähemalt
Linnanmäki lõbustuspark

Linnanmäki
lõbustuspark

Põhjamaade suurima atraktsioonide valikuga Linnanmäki pakub elamusi nii väikestele kui ka suurtele. Proovi erinevaid karusselle ja mänge või harjuta hoopis suhkruvati keerutamist. Pisikesi rõõmustavad 9 tasuta atraktsiooni.

vaata lähemalt
Vaata, kuhu Helsingis veel lastega minna