JÕULUPIDU PARDAL

Õige pea saad vahetada pintsaku, lipsu ja triiksärgi kulla, karra ja litrite vastu. Jõulupeol keset kaunist Läänemerd saad kolleegidega nautida hõrke roogi ja suurepärast meelelahutusprogrammi. Rõõmsaid elamusi pakume ka lastega peredele.

Miks korraldada oma sündmus merel?

 
 
See on lihtne

Meie kogemustepagasis on palju üritusi. Toetame Sind ideede genereerimisest kuni reisile minekuni.

 
Hoiad kulud kontrolli all

Majutuse, ruumide rendi ja toitlustusega võib kokku tulla päris kenake summa. Meil on kõik teenused sama katuse all.

 
See on mitmekesine

Konverents, ajurünnak või tublimate tänuritus – laevas on sobivaid ruume iga sündmuse jaoks. Meie restoranid pakatavad rikkalikust valikust ja meelelahutusprogramm on rahvusvaheline.

 
Ühendad meeldiva kasulikuga

Kuigi juba puhas mereõhk paneb mõtted jooksma, on sageli merel korraldatud meeskonnaürituse parim osa väljaspool koosolekuruumi veedetud ühine aeg.

 
See on meeldejääv

Juba laeva astudes tabab inimesi eriline tunne, mis püsib reisi lõpuni. Kõik on koos ja osalevad ühistegemistes, viies koju kauneid mälestusi.

Peolauast esinejateni

 

Peoruum

Laeval on privaatseks koosolemiseks, tublide tunnustamiseks ja pühade tähistamiseks ruume igas suuruses ja tujus seltskonnale. Kui peo ametlik osa on läbi, ootab sõubaaris, pianobaaris või pubis rahvusvaheline meelelahutusprogramm.

Peolaud

Suurema seltskonnaga sööma minnes võib juhtuda, et valikute tegemine venib pikale. Seetõttu soovitame õhtu- ja hommikusöögid buffet-restoranis ette tellida. Tutvu ka à la carte-restoranide rühmamenüüdega, kus iga käigu juures on veinisoovitus.

Esineja

Igal õhtul astuvad armastatud hittidega lavale duod, triod, trubaduurid ja ansamblid. Kui Sinu eelarve lubab, võib meelt lahutada ka Smilers, 2 Quick Start, Rock Hotel, Traffic, Justament, Apelsin või mõni teine Sinu lemmikute hulka kuuluv bänd.

Õhtujuht

Et pidu kulgeks mööda kokkulepitud rada, on vaja ühte kindla käega kaptenit. Või isegi kahte kaptenit. Kedagi, kes viib Sinu kalli meeskonna läbi pingelise, kuid tujuküllase peoõhtu.

Lisateenused

Konverentsikeskuse ruumides on mõnus atmosfäär ja tipptasemel tehnika. Soovi korral saad tellida kõike vajalikku alates multimeediaekraanidest kuni lilleseadete ja dekoratsioonideni.

Pidu sihtkohas

Jääküla ja koerakelgusõit Helsingis või Segway slaalom Stockholmis? Kui soovid lisaks teha midagi huvitavat ka sihtkohas, siis anna meile sellest teada ning leiame koos sobiva sündmuse.

Töötubadest sõudeni

 

Team challenge

Al 5 € osaleja

Rühm jagatakse väikesteks tiimideks, kes võtavad meelelahutuslikke ja nutikaid ülesandeid lahendades mõõtu. Ühel tiimil on aega kuni 15 minutit, et ülesanded lahendada. Kes on kiireim?

Kokteilikoolitus

Al 17 € osaleja

Kogenud baarman tutvustab klassikalisi kokteile ja jagab kokteilimaailma hästihoitud saladusi. Kõigil osalistel on võimalik ka ise kokteili segamisel kätt proovida. Koolitus kestab üks tund.

Veini ABC

Al 20 € osaleja

Kuidas lugeda veinietiketti? Millised on tuntuimad viinamarjasordid, veiniriigid ja veinipiirkonnad? Siin saad selgeks põhitõed ja degusteerimiseks pakume viite veini. Koolitus kestab üks tund.

Vahuveini klassika

Al 20 € osaleja

Kuidas tekib veini sisse mull ja millised on tuntuimad vahuveinid? Ringkäik ajaloost tänapäevani koos viie vahuveini degusteerimisega. Koolitus kestab üks tund.

TIPP 5 VEINI

Al 20 € osaleja

Tutvustame ja degusteerime viite Tallinki reisijate läbi aegade populaarseimat veini: rosé'd, valget ja punast veini ning kahte vahuveini. Koolitus kestab üks tund.

Loovtöötoad

Al 40 €

Pane koos tiimiga näpuosavus ja loovus proovile: valmista šokolaadi- ja martsipanitrühvleid, lõhnakotikesi või vedelast lämmastikust jäätist. Töötubade kestus on üks tund.

Mullisõu

Al 200 €

Pisut pöörases sõus kerkivad Sinu silme all hiiglaslikud mullid ja sähvivad valgusefektid ning oled tunnistajaks trikkidele nagu „Inimene seebimullis“. Mullisõu kestab 40 minutit.

Teaduse töötuba

Al 300 €

Jõuluteemalises teaduse töötoas viiakse nalja ja naeruga läbi efektseid teaduskatseid, kust ei puudu ka välk ja pauk. Julgemad saavad katsetes kaasa lüüa. Töötoa kestus on 40 minutit.

Mustkunstisõu

Al 700 €

Pidulikus mustkunstisõus näed nii valgeid tuvisid kui ka nunnusid jäneseid. Nende vahele mahub küllaga huumorit, muusikat, trikke ja võimsaid illusioone. Sõu kestab 45 minutit.

Unustamatud hetked

 
Indrek Sander

"Tallinki laeval sündmuse korraldamine on justkui reisile minek, isegi kui laev sadamast peo jooksul ei välju. See tekitab elevust nii väikestes kui ka suurtes pidulistes. Korraldasin laeval üle tuhande osalejaga jõulupeo lastele ja nende vanematele. Suur sõubaar oli ideaalne sündmuse põhiosa läbiviimiseks, sest kahelt korruselt nägid kõik mugavalt lavale. Korraldamise tegi mugavaks ka asjaolu, et kogu heli-, valgus- ja videotehnika oli kohapeal olemas ja lihtne kasutada.

Laevapeod teeb toredaks ka mitmekülgsus – erinevad tegevused saab paigutada mööda laeva laiali ja pidu saab olla ka liikumises. Lisaks saab palju teenuseid osta otse laevalt, ei pea kõike kaasa tooma.

Mina ja mu kliendid jäid väga rahule."

 
Indrek Sander

Kuusk OÜ produtsent

 
Meie asjatundlikud projektijuhid aitavad Sul korraldada jõulupeo, millest räägitakse veel kaua. Saada teele oma soovid ja meie organiseerime kõik Sinu eest.
Küsi pakkumist

Jõulupidu lastele

Peoruum

Kas teadsid, et laste jõulupidusid saab korraldada kruiisilaevadel Victoria I ja Baltic Queen nende viibimisel Tallinna sadamas kella 11.30–17.00. Olenevalt laste arvust toimub pidu kas sõubaaris, diskoklubis, konverentsiruumides või pallimerega mängutoas.

Peojuht

Lotte, Pipi või mõni muu tuntud tegelane, kes hoiab tuju üleval ning juhib nii suured kui väikesed osalejad osavalt läbi paeluva meelelahutusprogrammi. Lisaks saad üllatada pisikesi fänne nende lemmikartisti kontserdiga.

Näidiskava

Kas põhjapõdrad ikka oskavad lennata või sõidab jõuluvana koos päkapikkude ja kingikottidega Eestisse mööda mereteed? Sel jõulupeol toimub oodatud kohtumine just laevapardal.

Vaata lähemalt

Näomaalingud

Al 40 € tund

Veidike värvi ja fantaasiat ning peol lippavad ringi sädelevad liblikad, salapärased haldjad, hirmuäratavad piraadid ja kartmatud superkangelased.

Õhupallimeister

Al 75 € tund

Õhupallidest valmivad naljakad tegelased või armsad loomakesed ning igaüks saab koju minnes oma lemmiku kaasa võtta.

Liivapildid

Al 65 € tund

Liivapiltide tegemine on loov ja kaasahaarav meelelahutus lastele alates 3. eluaastast. Iga väike kunstnik saab pildi endale mälestuseks.

Loovtöötoad

Al 45 € tund

Töötubades saab meisterdada jõulukaarte, jõuluehteid ja imeilusaid ingleid, kaunistada piparkooke ning maalida pilte kividele ja pusledele.

Teadustöötuba

Al 150 € tund

Meeliköitvas töötoas valmib šokolaad ja huulepalsam ning üheskoos ehitatakse jõuluvanale saan, mis ei vaja elektrit ega kütust.

Mullisõu

Al 250 €

Lohed, torud, hiigelmullid – valgusefektidega sõu toob palju elevust ja igale lapsele kingituseks õhupallifiguuri. Sõu kestab 40 minutit.

Teadusetendus

Al 260 €

Suur teadustrall Kolme Põrsakesega, kus lapsed saavad kaasa teha põnevaid teaduskatseid vahva muinasjutu saatel. Etendus kestab 45 minutit.

Jõuluetendus

Al 500 €

Heino Seljamaa nukuteater räägib igavestest väärtustest: armastusest, headusest, abivalmidusest ja kaastundest. Etendus kestab 30 minutit.

Mustkunstisõu

Al 700 €

Lõbus mustkunstisõu üllatab lapsi valgete jäneste, vaimukate trikkide, vingete illusioone ja muusikaliste numbritega. Sõu kestab 45 minutit.

Sära silmades

Kõige suurem tänu peitub laste säravates silmades. Anna meile oma soovidest teada ja koos loome Sinu ettevõtte noorimatele liikmetele muinasjutulise jõulupeo.
küsi pakkumist