Kajutid

Meie laevadel on erineva hinnatasemega kajuteid igale maitsele

  • Executive Suite, Suite, Junior Suite, Commodore, De Luxe, pere ja A-klassi kajutites on aknad vaatega merele. Promenade’i klassi kajutites (laevadel Silja Symphony ja Silja Serenade) on aken vaatega laeva promenaadile.
  • Kõikides kajutites on olemas dušš ja WC.
  • Enamikul liinidel on olemas kajutid erivajadustega reisijatele, sh liikumispuudega, allergikutele või lemmikloomaga reisijatele.
  • Kajutisse on võimalik tellida (hiljemalt neli päeva enne väljasõitu) tervitus, nt vahuvein või magus üllatus. Tutvu võimalustega siin
  • Mõnedel liinidel võidakse kajutite koristamisega alustada juba enne sadamasse saabumist, et jääks piisavalt aega kajutite korrastamiseks enne järgmist reisi. Sellegipoolest on kajut reisija käsutuses terve reisi aja ja reisija võib oma isiklikud asjad jätta kajutisse.  Koristamise algusest teavitatakse teid eraldi.
  • Kõikides kajutites ja kajutite vahekäikudes on suitsetamine keelatud. Suitsetamine on lubatud ainult selleks spetsiaalselt ette nähtud kohtades.
 

Täpsem teave kajutite kohta

 

Lisavarustus lastega reisimiseks

Alla 2-aastastele lastele saab kajutisse tellida tasuta kokkupandava lisavoodi ja ööpoti (NB! V.a Staril ja Megastaril). Laevade Romantika, Victoria I, Baltic Queen, Serenade, Symphony, Galaxy ja Baltic Princess kajutitesse võimalik tellida voodipiirded.
Pane tähele, et lisavarustus tuleb tellida telefonitsi ja vähemalt 5 h enne reisi (Silja Serenade’i ja Silja Symphony puhul 24 h enne reisi). Hiljem saab vastava soovi edastada juba laeval infopunktis.
Pane tähele, et lisavoodeid ja ööpotte on laeval piiratud koguses ja seega ei saa me varustust igale soovijale garanteerida.

Lapsevankrite hoiustamine

Ohutuse ja turvalisuse reegleid silmas pidades ei ole lubatud hoida lapsevankrit kajutikoridorides (v.a laeval Isabelle). Kui soovite reisi vältel lapsevankriga laevas liikuda, siis ainus koht selle hoiustamiseks on kajut. 
Tallinna–Helsingi liinil võib kokkuleppel lapsevankrit hoida ka pakihoius, kuid siis tagatakse ligipääs lapsevankrile alles sadamasse jõudmisel.

Müügiosakond

Broneeringud 1–9 reisijale ja päringud         17808 (hind 85 senti/kõne + operaatoritasu)
Club One’i klientidele                                     clubone@tallink.ee