KOOLIVAHEAJAL KRUIISILE!

Värvikirev pallimeri, lõbus mänguhoog ja siiras naer – kevadkoolivaheaegadel leidub laevas lastele põnevat tegevust küllaga!

KRUIIS
STOCKHOLMI
al18 €

/reisija*

* Eeldusel, et kajutis 4 reisijat

KRUIIS STOCKHOLMI

Tegevused lastele kruiisilaevadel

Victoria I 10.2.–1.5.17

Baltic Queen 11.2.–31.5.17

 

Koolivaheaegadel vallutavad lapsed diskoala, kus mängujuhid korraldavad erinevaid mänge ja võistlusi, teevad kauneid näomaalinguid ja valmistavad värvilisi õhupalliloomi. Lõbusaks ajaveetmiseks pakume ka lauamänge ja mängukonsooli Xbox. Lisaks on lapsi laevas rõõmustamas koeratüdruk Lotte.

 

LET'S PARTY NÄDALAVAHETUSED

Reedestel väljumistel muutub Stockholmi kruiisilaeva show-baar Läänemere kuumimaks ööklubiks, mis laiub läbi kahe korruse ja kuhu mahub rohkem kui 1000 pidutsejat! Pidulisi rõõmustavad Karl-Erik Taukar, Traffic ja veel paljud teised artistid.

TUTANHAMONI NÄITUS

Club One’i kliendile teisipäeval ja reedel kliendikaardiga 25 SEK soodustust tavapileti hinnast. Kehtib kuni 26.03.2017.

Unikaalne, hariv ja meelelahutuslik Tutanhamoni näitus tutvustab külastajatele ühte väga hästi säilinud ja hauarüüstajatest puutumata hauda ning sellest leitud aardeid. Näitus hõlmab 3500 ruutmeetrit, sealhulgas rekonstrueeritud hauda ja üle 1000 hauast leitud aarde.

ABBA THE MUSEUMI KÜLASTUS

Club One'i kliendile kuni 31.03 täiskasvanu pilet muuseumi online-eelmüügist sooduskoodiga MM2017 –20%.

Muuseumist leiad kõike, mis seostub ABBA muusika ja liikmetega. Siin on kostüümid, kuldplaadid, originaalesemed turneedelt, lindistusstuudio ja palju muud. Muuseum on väga interaktiivne – saad olla bändi viiendaks liikmeks, proovida erinevaid kostüüme, laulda, tantsida ja miksida nende lugusid.

Rootsi Riiklik loodusajaloo muuseum

TASUTA

Muuseumis on hetkel 10 erinevat väljapanekut, millest uusim on fossiilide ja evolutsiooni kohta. Lisaks on väljapanekud kliimast, Rootsi loodusest, inimese arengust ja kehast, elust vees, maavaradest ja paljust muust. Lisaks on muuseumis maailma suurima ekraaniga IMAX kino, mille külastus on lisatasu eest.

Tehnikamuuseum

 
Club One'i kaardiga –20% kohapeal

Tehnikamuuseumis avastad, kuidas asjad tegelikult toimivad! See on huvitav ja põnev avastusretk tööstuse algusaegadest tuleviku suurepäraste visioonideni. Muuseumis saab lisatasu eest vaadata 4D-filme. Muuseumi uusim osa on Mega Mind avastuskeskus.

Tom Tits eksperiment

 
Club One'i kaardiga –15% kohapeal

Veeda päev täis põnevust teaduskeskuses Tom Tits Eksperiment, mis pakub elamusi igas vanuses inimestele. 600 erineva eksperimendi seast leiavad nii lapsed kui ka täiskasvanud lähtuvalt oma huvidest midagi võimetekohast proovimiseks ja õppimiseks.