LAEVAGA
SUUSAREISILE

Tallink viib sind populaarsetesse Põhjamaade suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik, head majutus- ja meelelahutusvõimalused

Autopakett Rootsi
B-kajutis
al81€* /reisija
Autopakett
Soome
al24€ /REISIJA
3.–5. reisija
autos
tasuta

* Edasi-tagasireisil, kui kajutis 4 reisijat

Suusareis Soome

 
Himose suusakeskus
Himose
suusakeskus

Helsingist 3 sõidutunni kaugusel asuv Himose nõlvade valikus on nii algajatele mõeldud rohelisi kui ka järsemaid siniseid ning punaseid radu. Eriti kogenud suusaproffidele on Himose suusakeskuses ka mustad nõlvad ja lumepark ekstreemspordi harrastajatele.

Loe lähemalt
Levi suusakeskus
Levi
suusakeskus

Levi suusakeskus on hea näide sellest, et tõeliseks talveseikluseks ja korralikuks suusapuhkuseks ei pea tingimata lendama Alpidesse või Tatratesse – erakordse kogemuse saab ka siitsamast põhjanaabrite juurest

Loe lähemalt
7 soodsat suusakeskust Soomes
7 soodsat suusakeskust Soomes

Suusa- või lumelauareisi planeerides mõeldakse esimese hooga ikka Austria, Prantsusmaa või Andorra peale, mis on kõige populaarsemad suusasihtkohad Euroopas. Samas leidub taskukohaseid suusasihtkohti ka siinsamas põhjanaabrite juures Soomes.

Loe lähemalt
 

Suusareis Rootsi

 
Åre
Åre
suusakeskus

Ka Skandinaavia suurim suusakeskus Åre on paljude eestlaste üks lemmikpaiku, kus käia igal aastal. Keskus asub Stockholmist 630 km kaugusel, seal on sadakond suusanõlva, pikim laskumine on 6500 m pikkune. Suusatajad kiidavad nii Åre nõlvu kui ka vilgast seltsielu.

Loe lähemalt
Sälen
Säleni
suusakeskus

Sälen on rootslaste perepuhkuse vaieldamatu soosik. Kokku on piirkonnas kuus väiksemat keskust, mis on omavahel ühendatud nelja suusatamispiirkonna kaudu. Asub Rootsi lõunaosas, 90 km Morast ja 70 km kaugusel Norra suusakeskusest Trysil.

Loe lähemalt
10 põhjust külastada Rootsit talvel
8 põhjust külastada talvel Rootsit

Kuigi võib arvata, et Rootsi on kõige ahvatlevam külastuseks just soojadel suvekuudel juunist augustini, lubame, et ka talvekuudel on kuninglik naaberriik väga ilus. Toome sinuni 8 põhjust, miks külastada Rootsit talvel.

Loe lähemalt
 

Skandinaavia parimad suusakeskused

 

Põhjamaade populaarsetes suusakuurortides Soomes, Rootsis ja Norras saavad mõnusalt puhkust veeta ka need, kes ei taha kogu aega nõlvadel veeta. Saab minna näiteks mootorkelgusafarile või lumeräätsaretkele, sõita koerarakendiga või lõõgastuda spaas.