Läti

See on roheline maa suurte metsade ja puutumatu loodusega. See on maa liivaste mererandadega, mis asuvad kiviviske kaugusel iidse ajaloo ja kultuuritraditsioonidega linnadest, mis on rikka arhitektuuri ja põnevate vaatamisväärsustega. Läti on maa rahuliku elurütmiga maapiirkondadega, kaasaegsete linnadega ja tagasihoidlike, kuid külalislahkete inimeste ning turvalise keskkonnaga.

Riia

Riia asub Daugava jõe ääres ning Tallinnast ligi 300 kilomeetri kaugusel lõunas. Riias on kaunis vanalinn, mille tähtsaimateks vaatamisväärsusteks võib pidada ajaloolist Toomkatedraali, Peetri kirikut, mis on pärit 1209. aastast, ning Jakobi kirikut, mis on pärit 1226. aastast.

Vabaduse monument on samuti üks Riia tuntumaid vaatamisväärsusi. Monument püstitati 1935. aastal ning autoriks on tuntud Läti arhitekt Karlis Zale.

Riiasse minnes tasuks külastada ka Riia vabaõhumuuseumi, mis asub keskusest 10 kilomeetri kaugusel kauni Erzeni järve ääres. Vabaõhumuuseum on rajatud 100-hektarilisele maa-alale ning pakub huvitavat ülevaadet 200 aasta tagusest elus Lätis.