Tallink x Lottemaa

Lotte kutsub kõiki häid sõpru merereisile Helsingisse ja Stockholmi!
Pakkumine kehtib Helsingi päevapiletile ja autopiletile ning kruiisile Stockholmi.

Helsingisse

 
Lapsed reisivad tasuta

Lapsed reisivad tasuta

Tallinkil on lastega reisijatele mitmeid soodustusi. Kuni 5-aastased lapsed reisivad täiesti tasuta. Alla 12-aastased lapsed reisivad tasuta Soome koos täiskasvanuga, kes on ostnud laevapileti Helsingisse ja tagasi. Kuni 17-aastastele on piletid poole hinnaga.

Vaata lähemalt
Et nälg ei näpistaks

Et nälg ei näpistaks

Seiklustele on toredam vastu minna, kui kõht on korralikult täis. Buffet-restoranis saab nautida nii traditsioonilist hommikusööki kui ka toekamat lõunat või õhtueinet. Kuni 5-aastased söövad Rootsi lauas tasuta, kuni 17-aastastele kehtivad soodushinnad.

Vaata lähemalt
Elamused Helsingis

Elamused Helsingis

Osta mugavalt koos laevapiletiga sissepääsupiletid Soome populaarseimasse lõbustusparki Linnanmäki, imelisse meremaailma Sea Life, spaa- ja veeparki Flamingo ning Turus, Espoos ja Vantaas asuvatesse siseseiklusparkidesse Superpark.

Vaata lähemalt

 

 

Stockholmi

 
Laste suvekeskus

Laste suvekeskus

Suvel ootab pardal väikeseid reisiselle suur lastekeskus, kus saab ronida, klotsidega ehitada, joonistada ning Lotte ja mängujuhtidega rõõmsalt aega veeta. Kooliealistele on laua- ja videomängude areenid, ekskursioonid ja noortedisko.

Vaata lähemalt
Šoping laeval

Šoping laeval

Mänguasjadest ja kommidest riiete ja parfüümideni – laevapoodidest leiad laia valiku tooteid, mida maismaal ei müüda. Kauplustes on saadaval ka hädavajalikud tooted beebiga reisijatele. Lisaks on merel šoppamine alati vähemalt 20% soodsam.

Vaata lähemalt
Suvine Stockholm

Suvine Stockholm

Kuninglikus Stockholmis ei hakka kunagi igav. Lastega peresid ootavad teaduskeskus Tom Tits Experiment, Rootsi vanim tivoli Gröna Lund, Junibackeni muinasjutumaailm, interaktiivsed muuseumid ja palju muud huvitavat.

Vaata lähemalt

Tingimused

 
  • Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 31.08.2019.
  • Reisi ostmisel kasuta sooduskoodi LOTTE.
  • Pakkumise alusel saadavate kohtade arv igale väljumisele on limiteeritud. Kui soovitud väljumisele on reisimiseks ettenähtud kohad välja müüdud, vali uus reisikuupäev.
  • Pakkumine ei laiene juba ostetud reisidele.
  • Pakkumise alusel vormistatud reisi saad muuta vastavalt Tallinki reisitingimustele.
  • Pakkumise kehtivusaega ei saa muuta.
  • Pakkumist ei ole lubatud rahaliselt käidelda.
  • Reisi saad osta Tallinki koduleheltwww.tallink.ee, müügiesindustest või kõnekeskuse telefonil 17 808 (85 eurosenti/kõne + operaatoritasu).
  • Tallinki reisitingimused www.tallink.ee.