Erikruiis
Stockholmi

al 25€

/reisija*

OctoberEST

19. Oktoober
Pardal Metsatöll,
head maitsed ja käsitööõlu
Broneeri kruiis Broneeri kruiis

* Eeldusel, et kajutis on 4 reisijat.

Vaid kahel korral oktoobris väljuv erikruiis OctoberEST on uutmoodi tänavafestival otse laeva pardal, kus saab degusteerida erinevate pruulikodade käsitööjooke, proovida mõnusaid toite ning nautida Singer Vingeri ja Metsatöllu esinemisi.

ELURÕÕM MUUSIKAST

 
Let's Party
05.–06.10 Victoria I

SINGER VINGER

DJ ERKKI SARAPUU

Astu pardale ja naudi oktoobri algul erikruiisi festivalimelu koos Singer Vingeri ja DJ Erkki Sarapuuga. Laula kaasa tuntud lugusid ja avasta endas tantsulõvi kontserdil, mida tuleb vähemalt kord elus kogeda.

Broneeri kruiis Broneeri kruiis
OctoberEST
19.–20.10 Victoria I

METSATÖLL

DJ MÄRT RANNAMÄE

Oktoobri lõpus ootame kruiisile kõiki rokkima Metsatöllu tuntud hittide ja DJ Märt Rannamäe palade saatel. Ole sa rokilõvi või armastad niisama heade lugude saatel tantsida – erikruiisi pardal leidub muusikat kõigile.

Broneeri kruiis Broneeri kruiis

ELURÕÕM MAITSETEST

 
Let's Party

KÄSITÖÖJOOGID

Õllefestivalist inspireeritud kruiisil saab proovida A. Le Coqi, Hopsteri, Põhjala, Pühaste, Purtse ja Servaali põnevaid uusi maitseid.

Lisaks toimetab baaris Liviko külalisbaarmen Taavi Tenso, kes tutvustab soovijatele džinni ja džinnikokteilide maailma.

OctoberEST

HÕRGUD ERIMENÜÜD

Kruiisi pardal ahvatlevad mitmed erimenüüd, sealhulgas ka tippkokk Peeter Piheli menüü Nordic. Lisaks jagab erikruiisil õllesoovitusi sommeljee Kristjan Peäske.

Piheli menüü joogipaketiga eelmüügist 85 €
+ A-kajuti soodustus!
Grill House’i menüü joogipaketiga eelmüügist 50 €

Vaata lähemalt ja broneeri ette

ELURÕÕM ELAMUSTEST

 
Victoria I showprogramm

JOOKIDE DEGUSTATSIOONID

Astu festivalimelu keskele ja naudi elurõõmu uutest maitsest. Erikruiisil saavad soovijad tutvuda erinevate joogitootjate tegemistega ja proovida nende juba nii tuntud kui ka uusi maitseid, millest osad on müügil vaid erikruiisi ajal.

Baltic Queen showprogramm

KOOLITUSED

Kas pigem kadakamaitseline või hoopis roosiline? Tutvu põneva džinnimaailmaga Liviko baarmeni Taavi Tenso džinnikoolitusel. Lisaks toimub pardal ka A. Le Coqi õllemeister Lauri Lippingu õllekoolitus ja pimedegustatsioon.

Liviko džinnikoolitus 5 €
A. Le Coqi õllekoolitus 5 €

Kohtade arv on piiratud, broneeri ette
Victoria I lasteprogramm

VIKTORIINID

Mis vahe on IPA-l ja APA-l ja kas need on samas mis Kriek? Arvad, et tead õllest ja õllekultuurist kõike ja oled valmis seda tõestama? Siis tule ja pane kruiisilaeva pubis oma teadmised proovile õlleteemalises viktoriinis.

Baltic Queen lasteprogramm

KEHAMAALINGUD

Mis oleks festival ilma kehamaalinguteta? Käivita oma kujutlusvõime ja lase Paintbar Shopi kunstnikel luua endale sädelev näomaaling või UV värvidega kehamaaling või osta endale värvikomplekt.

TULE KRUIISILE ROKKIMA!

broneeri kruiis broneeri kruiis