Lapsega
argipäeval merereisile

Kruiis
Stockholmi

al  

kajut

Alla 6 a
buffet

Tasuta

Päevapilet
Helsingisse

al  

Reisija

Alla 12 a
lapsed

Tasuta
Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga.
Argipäeval on laevapiletid palju soodsamad, aga laeval ikka sama äge
programm ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.
 
Stockholmi kruiisile

Stockholmi kruiisile

Lastele on kruiis suur seiklus ja vanematele mõnus vaheldus. Laeval on lastele alati põnev meelelahutus ja Rootsi pealinnas Stockholmis jätkub tegevust nii suurtele kui ka väikestele reisijatele.

Vaata lähemalt
Päevaks helsingisse

Päevaks helsingisse

Helsingi on väikeseks puhkuseks just parasjagu lähedal – Tallink Shuttle’iga vaid kahe tunni kaugusel. Päevareisil saad kogeda lõputult uut ja põnevat ning veeta koos lapsega mõnusalt aega.

Vaata lähemalt

Stockholmi
kruiisile

Elamused laeval

 
LASTEGA KRUIISILE

LASTEGA KRUIISILE

Laevareis on põnev vaheldus – pardal ootavad mängutoad, lastemenüüga restoranid, saunakeskus ja spaa, elav muusika ja säravad etteasted, muusikaviktoriin, karaoke ning palju muud.

LEMMIKTOIDUD

LEMMIKTOIDUD

Merereis on lastele tõeline seiklus ja seda isegi laevarestoranides. Valikus on palju erinevaid toite ka kõige nõudlikumale maitsele ning vahvad Lotte või Muumi lastemenüüd. Alla 6-aastased söövad Rootsi lauas täiesti tasuta.

PÕNEVAD MÄNGUTOAD

PÕNEVAD MÄNGUTOAD

Laeva mängutuba on justkui omaette võlumaailm, kus saab meisterdada klotsilosse, joonistada ükssarvikuid, lasta liugu otse haidest kubisevasse pallimerre või elada kaasa armastatud multikakangelastele.

SUVINE MEELELAHUTUS

SUVINE MEELELAHUTUS

Sel suvel seilavad laevad Tallinki 30. sünnipäeva pidustuste lainetel. Legendaarsed artistid julgustavad vaatajaid suurelt unistama, südamest naerma ja kirglikult armastama.

NOORTE ERIPROGRAMM

NOORTE ERIPROGRAMM

Kooliealisi ootab pardal eriprogramm, kus saab tutvuda sõubaari lavatagusega, tantsida noortepeol ning proovida kätt Xboxi, PlayStationi ja puidumängude areenidel.

ŠOPING LAEVAL

ŠOPING
LAEVAL

Mänguasjadest ja kommidest riiete ja parfüümideni – laevapoodidest leiad laia valiku tooteid, mida maismaal ei müüda. Lisaks on merel šoppamine alati vähemalt 20% soodsam.

ELAMUSED BALTIC QUEENI PARDAL ELAMUSED VICTORIA I PARDAL

Elamused Stockholmis

 
JUNIBACKENI MUINASJUTUMAAILM

JUNIBACKENI MUINASJUTUMAAILM

Siin saad koos lapsega kogeda Astrid Lindgreni maagilist muinasjutuelu, avastada Pipi Pikksuka Segasummasuvilat ja veeta päeva täiesti teises maailmas.

Vaata lähemalt
TOM TITSI TEADUSKESKUS

TOM TITSI TEADUSKESKUS

Tom Titsi interaktiivses keskuses saad lapsega järele proovida kõiki teadusmaailma saladusi. Lapsi ja täiskasvanuid ootavad 600 eksponaati, mis ühtaegu hämmastavad ja harivad.

Vaata lähemalt
VABAÕHUMUUSEUM SKANSEN

VABAÕHUMUUSEUM SKANSEN

Skansenis asub lisaks vabaõhumuuseumile ka loomaaed, nukuteater, akvaarium, karussellid ja tsirkus, rääkimata väikestest poekestest ja hubastest kohvikutest.

Vaata lähemalt
LÕBUSTUSPARK GRÖNA LUND

LÕBUSTUSPARK GRÖNA LUND

Veeda päev Gröna Lundi lõbustuspargis. Kevadest sügiseni avatud Rootsi vanimas tivolis pargis saab lõbutseda 30 erineval atraktsioonil ja kui veab, nautida mõne tuntud artisti kontserti.

Vaata lähemalt
VIIKINGITE MUUSEUM

VIIKINGITE
MUUSEUM

Djurgårdeni saarel saad teada, kuidas elasid viikingid omal ajal. Unikaalne elamuskeskus Vikingaliv üllatab interaktiivsete väljapanekute ja retkega viikingite juurde aastasse 963.

Vaata lähemalt
STOCKHOLMI TEHNIKAMUUSEUM

STOCKHOLMI TEHNIKAMUUSEUM

Avasta lapsega üllatav tehnikamaailm, kus külastajaid ootavad erinevad mängud, virtuaalne näitus MegaMind ja võimalus astuda otse arvutimängu sisse näitusel Play Beyond Play.

Vaata lähemalt
Loe blogist lastega kruiisile minemisest lähemalt

Reisile
väikelapsega

 

Merereis Helsingisse või kruiis Stockholmi on tore vaheldus kogu perele – ka kõige pisematele. Oleme pardal läbi mõelnud kõik alates mähkmetest laevapoodides kuni beebitoidu soojendamiseni – nii jääb rohkem aega reisi nautimiseks.

  • Kruiisilaeva kajutisse saad kuni 2-aastastele lastele lisatasuta tellida kokkupandava reisivoodi, väikelaste ööpoti ja voodipiirded. Pardal on kajutid allergikule.
  • Liinilaeva pardal on mitu mähkimislauda ja vabade kajutite olemasolul saad imetada ka kajutis.
  • Lapsevankri saad jätta pakihoidu.
  • Beebitoidu soojendamisel saad abi paluda lähimast restoranist või kohvikust.
  • Kauplustes on saadaval kõik vajalik mähkmetest mänguasjadeni.

Päevaks
Helsingisse

Elamused laeval

 
MÕNUS MEREREIS

MÕNUS MEREREIS

Reis Helsingisse on mõnus ja soodne vaheldus – alla 12-aastased lapsed sõidavad tasuta, sama päeva edasi-tagasireis on kuni 45% soodsam ja autoga minnes on 3.–5. reisija tasuta.

LAEVARESTORANID

LAEVARESTORANID

Kiirlaeva menüüde valikust leiab endale lemmiku nii suur kui ka väike reisija. Lisaks kehtivad buffet’s lastele soodushinnad – alla 6-aastased söövad tasuta ja 6–17-aastased soodushinnaga.

PÕNEVAD MÄNGUTOAD

PÕNEVAD MÄNGUTOAD

Väiksemaid reisijaid ootavad laeval mängutoad, kus saab mängida ja liugu lasta. Vanematele lastele pakuvad aga meelelahutust laste mänguautomaadid, videomängud ja õhuhoki.

ŠOPING LAEVAL

ŠOPING LAEVAL

Laevakauplustes on lai valik mänguasju, riideid ja aksessuaare, maiustusi ning muud põnevat, mida maismaalt ei leia. Tee šoping merel ja säästa alati maahindadelt 20%.

ELAMUSED STARI PARDAL ELAMUSED MEGASTARI PARDAL

Elamused Helsingis

 
LOODUSMUUSEUM LUOMUS

LOODUSMUUSEUM LUOMUS

Luomus tutvustab loodust harivate näituste kaudu. Uju virtuaalses Läänemeres või tutvu muuseumi suurima elanikuga – võimsa giganotosaurusega.

Vaata lähemalt
KORKEASAARI LOOMAAED

KORKEASAARI LOOMAAED

Korkeasaarel asuvas Helsingi loomaaias paikneb ühel saarel justkui terve maailm – reisi tundrast otse vihmametsa ja mägedest Soome märgaladele.

Vaata lähemalt
MEREMUUSEUM SEA LIFE

MEREMUUSEUM SEA LIFE

Sea Life on Helsingi üks tuntuim atraktsioon – siin saad sukelduda ookeani sügavustesse ja tutvuda lähemalt kuulsate elukate nagu haikalade ja raidega.

Vaata lähemalt
LINNANMÄKI LÕBUSTUSPARK

LINNANMÄKI LÕBUSTUSPARK

Soome populaarseimas lõbustuspargis Linnanmäki on üle 40 erineva atraktsiooni, kino, mitmed restoranid ja kohvikud. Kõige pisemaid ootavad 9 tasuta atraktsiooni.

Vaata lähemalt
SUOMENLINNA KINDLUS

SUOMENLINNA KINDLUS

Avasta toreda praamisõidu kaugusel asuv merekindlus, mis pakub oma muuseumide, ürituste, restoranide ja kohvikutega meeldejäävaid elamusi igal aastaajal.

Vaata lähemalt
HEUREKA TEADUSKESKUS

HEUREKA TEADUSKESKUS

Heureka teaduskeskuses jagub põnevat avastamist kõikidele teadusefännidele. Avasta lõpmatu universumi saladused, tee vingeid teaduskatseid või uudista maailma läbi kinoekraani.

Vaata lähemalt
Loe blogist, mida põnevat veel lastega Helsingis ette võtta

Helsingisse
autoga

 

Autoga üle lahe reisijale on meil varuks mitmed soodustused ja mugavusteenused.

  • 3.–5. reisija sõidavad tagaistmel kaasa tasuta.
  • Priority Car teenusega pääseb laevale ja laevalt maale esimeste seas.
  • Kiirlaeval Megastar muudab parkimise mugavaks garaaž, millelt pääseb otse 7. teki kauplusteni.
  • D-terminali Targal Rajal ei pea pileteid ega dokumente näitama.

Perereiside
näidispaketid

 
Perereisid Rootsi

Perereisid Rootsi

Puhka sel suvel koos perega Rootsis. Pakume mugavat perepaketti Stockholmi lõbustusparki Gröna Lund ning koos ööbimisega pakette Põhjamaade suurimasse loomaaeda Kolmårdenisse.

Perereis Gröna Lundi
Perereis Kolmårdenisse
Perereisid Soome

Perereisid Soome

Sõida sel suvel perereisile Soome. Pakume perepakette populaarsesse Linnanmäki lõbustusparki Helsingis ning reisideks Turu linna Muumimaale ja vahvasse väliveeparki JukuPark.

Perereis Muumimaale
Perereis Linnanmäkile
Perereis Jukuparki
Perereis Turusse

LIITU

TASUTA

Merereis
ootab

Registreeri piletiostul Club One'i kaart,
sest klubiliige reisib alati soodsamalt.
Loe lähemalt →