Pileti registreerimine sõidukiga reisijatele

Pileti registreerimiseks (check-in) on kolm võimalust: internetis, Tallinki äpis terminalis sõidukite check-in’is. Detailsemad juhised check-in'iks ja pardakaartide saamiseks leiad meie blogist.

Reisile minnes ära unusta kaasa võtta kehtivat reisidokumenti. Soovitame sadamasse saabuda aegsasti, piletite registreerimine sõidukiga reisijatele lõpeb internetis ja Tallinki äpis 45 minutit ning terminalis sõidukite check-in'is 30 minutit enne laeva väljumist. Ahvenamaale reisides lõpeb sõidukiga reisijatele piletite registreerimine 1,5 h enne reisi.

Loe lisaks:
Sõidugraafikud
Sadamad ja terminalid
Lisainfo sõidukiga reisijatele

 

Pea meeles
 

  • Sõidukiga reisijad (sõiduki juht ja temaga ühes broneeringus olevad kuni 9 reisijat) registreeritakse laevale autode check-in`is pileti, reisidokumendi ja sõiduki registreerimistunnistuse alusel.
  • Piletite registreerimisel (check-in'is) mõõdetakse sõidukite pikkust ja kõrgust. Juhul kui pileti registreerimisel sõiduki mõõdud ületavad broneeringus näidatud mõõtmed, on reisija kohustatud tasuma hinnavahe. Broneeritust suuremad sõidukid pääsevad laeva tingimusel, et autotekil on vabu kohti.
  • Pileti registreerimine avatakse sadama terminali sõidukite check-in'i kioskis 1,5 tundi ning internetis ja äpis 24 tundi enne laeva väljumist.
  • Ava pardakaart mobiilis varakult enne sadamasse jõudmist, et vältida ajakulu laevalepääsul ja võimalikke leviprobleeme sadama-alal.
  • Kui registreerisid piletid arvutis ja trükkisid pardakaardid välja, siis võta need kindlasti kaasa.
  • Sõidukitega reisijate registreerimine lõpeb internetis ja Tallinki äpis 45 minutit ning terminalis sõidukite check-in'is 30 minutit enne laeva väljumist. Hilisemaid saabujaid laevale ei registreerita, vabade kohtade olemasolul vahetatakse pilet ümber järgnevale reisile. Reisi muutusest tingitud hinnavahe tuleb tasuda reisijal.
  • Laeva saabumisel sihtkohta peab sõidukiga viivitamatult laevast lahkuma (ka öisel ajal).