Piletikindlustus

Elus võib ikka ootamatusi ette tulla. Seepärast oleme koostöös If Kindlustusega loonud piletikindlustuse, mis on mõeldud pileti tühistamiseks ettenägematute asjaolude korral enne reisi. Nii on Sul reisipileteid soetades alati kindlam tunne.

Kindlustusjuhtumi korral hüvitame If Kindlustusega Sulle laevapileti maksumuse kuni 250 € ulatuses ühe kindlustatu kohta.

Broneeri reis koos piletikindlustusega siin →

Kindlustusjuhtumite näited, mida katab piletikindlustus

  • Kindlustatu või temaga kaasareisiv pereliige haigestub ootamatult või saab kehavigastusi ja ei saa seetõttu laevareisile minna.
  • Kindlustatu, tema abikaasa või elukaaslane vajab vältimatut arstiabi seoses raseduse esimesel 28 nädalal tekkinud komplikatsioonidega.
  • Kindlustatu asukohamaa välisministeerium on andnud hoiatuse laevareisi sihtkohamaale sõitmisest hoidumiseks.
  • Kindlustatu kodu sai ootamatult ja äkiliselt kahjustada ja kindlustatu kohalolek on hädavajalik.
  • Kindlustatu reisidokumendid varastati viimase 48 tunni jooksul enne Tallinki laevareisi algust ning sellest on politseile teatatud.
  • Kui sadamasse saabuva Tallinki ühe reisi hilinemise tõttu ei jõua kindlustatu Tallinki järgmisele laevale (kehtib Tallinki laevade jätkureiside korral).
  • 24 tunni jooksul enne laevareisi algust toimub Piletil märgitud sõidukiga liiklusõnnetus või see sõiduk muutub liikluses osalemiseks kõlbmatuks ja sõidukit ei saa viia enne reisi sõidukorda.

 

Loe lähemalt piletikindlustuse tingimusi →

Kindlustuskaitsega seotud isikuandmete vastutavaks töötlejaks on kindlustusandja If P&C Insurance AS. Palun tutvu isikuandmete töötlemise põhimõtetega aadressil www.if.ee/isikuandmed.

Piletikindlustuse lepingu sõlmimine

Piletikindlustuse saad sõlmida mugavalt broneerimissüsteemis laevapiletite ostmise käigus.

Broneeri reis koos piletikindlustusega siin →

Kahjust teatamine

Kahjujuhtumi korral laadi alla kahjunõude PDF-vorm ning saada see digiallkirjastatult aadressile claims@tallink.ee.

Laadi alla kahjunõude vorm →