KRUIIS
STOCKHOLMI
al17€* /REISIJA

RÕÕMUSPÜHA

ÜKS KRUIIS – 40 TUNDI JÕULURÕÕMU

Broneeri kruiis Broneeri kruiis * Eeldusel, et kajutis on 4 reisijat

Pühadeaeg - kibekiired päevad täis šoppamist, teisalt pikad tunnid rahu ja vaikust. Kõige selle kõrvale kuluks ära üks lõõgastav merereis. Mõnus pühademelu, võrratud jõulumaitsed, üllatusrohked pardapoed ja loomulikult lõputult pühadeseiklusi pakkuv Stockholm - 40 tundi jõulurõõmu!

 

40 tundi jõulumelu

Pika merereisi muudavad meeleolukaks ning pühad rõõmsaks suurepärane meelelahutusprogramm ja imelised artistid.

40 tundi jõulumaitseid

Jõuludega käivad ikka kaasas hõrgud pühaderoad ja -maitsed. Kruiisil ja Stockholmis neist puudu juba ei tule.

 

40 tundi jõulušopinguks

Jõulud on kinkimise aeg. Pardapoodidest ja Stockholmist leiab kindlasti mitmeid põnevaid kingiideid.

40 tundi pühadeseiklusi

Pühadeaegne Stockholm on täis seiklusi ja ohtralt avastamisrõõmu.

 

LET'SPARTY

vaata kava

PUHAS RÕÕM

HEAST MUUSIKAST

 

apelsin

DJ MÄRT RANNAMÄE

17.-18.11 Victoria I

Broneeri kruiis Broneeri kruiis
 

anne veski

DJ MÄRT RANNAMÄE

24.-25.11 Baltic Queen

Broneeri kruiis Broneeri kruiis
 

dj sven arusoo

01.-02.12 Victoria I

Broneeri kruiis Broneeri kruiis
 

DJ Andres Aljaste

08.-09.12 Baltic Queen

Broneeri kruiis Broneeri kruiis
 

MEELEOLUKAS AASTAVAHETUSE ERIKRUIIS

piduliku õhtusöögi
ja live-esinejatega meelelahutusprogrammiga

al 108 €/reisija

vaata lähemalt

PUHAS RÕÕM

MAITSVAST TOIDUST

 
JÕULUMAITSED
Tallinki laeval

Pühade ajal leiab Tallinki laevade söögikohtadest mitmeid erimenüüsid ja jõuluroogi. Nii Victoria I kui ka Baltic Queeni pardal on kohvikuid-baare-restorane seinast seina!

vaata lähemalt
Modernne restoran Nosh & Chow

Norrlandsgatanis asuv mahukas modernne restoran rikkaliku menüüga, kust leiab nii Aasia-stiilis roogi kui maitseid ka mitmelt poolt mujalt maailmast.

vaata lähemalt
Östermalmi
toiduhall

Esmaspäevast laupäevani avatud mõnusa atmosfääriga toiduhall, mis on avatud juba aastast 1888. Siit leiab rohkelt delisid ja turukioskeid, kust müüakse juustu, marineeritud heeringat, mett jpm.

vaata lähemalt
 
Kohvik-galerii Snickarbacken 7

Tõeline pärl! Snickarbacken 7 ühendab endas hubase kohviku, kunstigalerii ja kaupluse, mis üllatab vintage-riiete, muusika, raamatute, ajakirjade ja palju muuga.

vaata lähemalt
Pagarikoda
Bröd & Salt

Kohalik pagaripoodide kett, kus kõik valmib algusest lõpuni käsitsi. Lisaks värskele leivale, kuklitele ja küpsistele ootavad Sind seal ka värsked salatid, võileivad ning wrapid.

vaata lähemalt
Sally Voltaire & Systrar

Ennast toiduspaaks nimetav Voltaire pakub kaasaegset taimetoitu ning kala ja mereande. Restoran asub Åhléns City kaubanduskeskuses ning on parim pärast pikemat ostlemist.

vaata lähemalt
 

PUHAS RÕÕM

Mõnusast šopingust

 
Tallinki laeval

Soodsate hindade ja ainulaadse valikuga pardapoed aitavad täita iga jõuluvana kingikotti. Kingitusi leiab kõigile, pisipõnnist vanaonuni.

vaata lähemalt
Jõuluturg vanalinnas

Õigete Stockholmi jõuludega käib kindlasti kaasas jõuluturg Stockholmi vanalinnas Stortorgeti väljakul. Täpsema ülevaate jõuluturust leiab Tallinki blogist.

vaata lähemalt
Bruno Galleria

Minikeskus moesõpradele, mis koondab endas kaheksat rõivapoodi nagu H&M, Acne, Filippa K jt, Aasia restorani, kohvikut ja klubisid.

vaata lähemalt
 
SoFo

South of Folkungatan ehk SoFo meeldib nii vintage-rõivaste kui ka trendika sisustuse austajaile. Kauplused asuvad piirkonna peal laiali, nii et küsi endale SoFo kaart.

vaata lähemalt
Gallerian

Gallerian Stockholmi kesklinna esimene ja suurim kaubanduskeskus, mis mahutab ühe katuse alla enam kui 80 poodi, kohvikut ja restorani.

vaata lähemalt
Lakritsroten

Stiilne poekene, kuhu on kogutud kokku lagritsat kõikjalt maailmast. Tasub külastada, kui otsid eksootilist kinki või suveniiri.

vaata lähemalt
 

PUHAS RÕÕM

UUTEST SEIKLUSTEST

 
populaarne
Vasa muuseum

Vasa muuseumis eksponeeritakse ainukest tänapäevani säilinud 17. sajandi laeva. Tegemist on unikaalse kunstiväärtuse ja ühe maailma populaarseima turismisihtmärgiga.

vaata lähemalt
Põhjamaade
muuseum

500 aastat värvikat ajalugu. See on Rootsi kõige suurem kultuuriajaloo muuseum, kus saad tutvuda põhjamaise moe, tekstiili ja ehetega, kodude ja mööbli, fotode ja mänguasjade, rahvakunsti ja käsitööga.

vaata lähemalt
Fotomuuseum
Fotografiska

Suurejooneline fotomuuseum, kus eksponeeritakse maailmakuulsate ja lootustandvate fotograafide töid ning mis on avatud iga päev kella 23ni. Ülakorrusel asuvast kohvikust avanevad suurepärased vaated linnale.

vaata lähemalt
 
Kunstinäitus
Stockholmi metroos

Stockholmi metroo on väidetavalt maailma pikim kunstinäitus – 110 kilomeetrit. 100-st peatusest üle 90 on kaunistatud skulptuuride, mosaiikide, maalide ja installatsioonidega.

vaata lähemalt
Skyview gondli
imelised vaated

Ericssoni halli katusele viiva sõidu haripunktis avaneb igal külastajal võimalus näha Põhjamaade Veneetsiat 130 meetri kõrguselt. Mõlemad gondlid alustavad sõitu iga 10 minuti tagant.

Vaata lähemalt
Hulganisti tasuta
muuseume

Väga paljude Stockholmi muuseumide püsiekspositsioonid on külastajatele tasuta. Täpsema ülevaate erinevatest väljapanekutest leiab Tallinki blogist.

Vaata lähemalt