Kruiis
Stockholmi

al 25€

/reisija*

SuveRõõm

Üks kruiis Stockholmi –
40 tundi puhast rõõmu
Broneeri kruiis Broneeri kruiis

* Eeldusel, et kajutis on 4 reisijat

EV100 Showprogramm

 
Sel suvel on Läänemerel pidu! Eesti tähistab tänavu 100. sünnipäeva ja nii on ka Tallinki laevade show-programm inspireeritud just parimatest Eesti lugudest.
Paus argipäevast

Baltic Queen

Baltic Queeni pardal esinevad Dance Factory artistid. Kesköö-show’s saab kuulda nii uuemaid kui ka vanemaid Eesti hitte. Mini-show’d on lõbusad eestiteemalised etendused, millesse on põimitud ka Eesti folki.

Vaata lähemalt
Paus argipäevast

Victoria I

Victoria I pardal astuvad üles Showstoppersi artistid. Oma programmis tutvustavad nad Eestit kui põhjamaist riiki, mille laulud, tantsud ja huumor pakuvad mõnusat äratundmisruumi igaühele.

Vaata lähemalt

Lastele Laeval

 
Põgenemistoad

PÕGENEMISTOAD

Escape Room avab suvel Tallinki Rootsi kruiisilaevadel põgenemistoad. Lastele ja teismelistele mõeldud tubades saab panna proovile meeskonnatööoskuse, loogilise mõtlemise ja sportliku vastupidavuse.

Seikle müstilises kuubikumaailmas või gladiaatorite võitlusareenil!

Vaata lähemalt
Lotte ja lasteala

LOTTE JA LASTEALA

Baltic Queeni pardal on avatud Lottemaa, kus ootavad mängumaja, pallimeri, lauajalgpall, XBOX, näomaalingud ja mängud, mida veavad lõbusad juhendajad.

Victoria I pardal on avatud suvekeskus ronimisatraktsioonide ja teiste vahvate mänguasjadega. Tantsu ja tralli ning lõbusaid mänge veavad andekad mängujuhid.

Vaata lähemalt
Tänavateater

TÄNAVATEATER

Tallinki Rootsi kruiisilaevade pardal tervitavad Sind kogu suve vägagi värvikad meeskonnaliikmed – miimid, tulnukad, loomad või portjeed.

Hispaania tänavateatri Insolits näitlejate seltsis muutub Sinu merereis ebamaiseks seikluseks, mis pakub rõõmu ja üllatusi igas olukorras ja igal hetkel.

Vaata lähemalt
 

Maitsed Laeval

 
Tallinki laevade pardal on söögikohti igale maitsele – valik on Sinu!

Perega Stockholmis

 
Jalutuskäik vihmametsas

JALUTUSKÄIK
VIHMAMETSAS

Aquaria veemaailmas õnnestub heita pilk kõikvõimalikele ujuvatele olenditele alates tillukestest troopilistest kalakestest kuni teravahambuliste haideni. Saate kõndida mööda laudrada eksootiliste taimede vahel, aeg-ajalt müristab, lööb välku ja sajab sooja vihma.

Vaata lähemalt
Astrid Lindgreni muinasjutumaailm

ASTRID LINDGRENI MUINASJUTUMAAILM

Juturong viib teid Junibackeni elamusterohkele reisile läbi Astrid Lindgreni maagilise muinasjutumaailma. Siin saad osa mängulistest näitustest ja astuda sisse rikkaliku valikuga lasteraamatute kauplusesse või einestada suurepärase vaatega restoranis.

Vaata lähemalt
Lõbustuspark Gröna Lund

LÕBUSTUSPARK
GRÖNA LUND

Gröna Lund on Rootsi vanim tivoli, tervele perele meelelahutust pakkuv suur lõbustuspark. Tivoli garanteerib päeva täis kilkeid ning meeleolukat ja põnevat olemist! Siin on maailma suurim vabalangemise torn, unikaalsed Ameerika mäed ning ka väiksematele lastele mõeldud atraktsioonid.

Vaata lähemalt
Rohkem ideid leiad meie blogist

Seikle Stockholmis

 
Tasuta muuseumid

TASUTA MUUSEUMID

Põhjust minna Stockholmi linnapuhkusele on nüüd veelgi enam. Seda seetõttu, et nüüd saab Rootsi populaarsemaid muuseume külastada tasuta. Põnevaid aardeid eri ajastutest tasub vaatama minna ka koos perega.

Vaata lähemalt
Fotografiska

FOTOGRAFISKA

Suurejooneline fotomuuseum, kus eksponeeritakse maailmakuulsate ja lootustandvate fotograafide töid ning mis on avatud iga päev kella 23ni. Ülakorrusel asuvast kohvikust avanevad suurepärased vaated linnale.

Vaata lähemalt
ABBA muuseum

ABBA MUUSEUM

ABBA The Museum’is saad kokku miksida Rootsi kuulsaima bändi lugusid ja osaleda konkursil, et pääseda bändi 5. liikmeks. Muuseumis on lava, kus saad ABBA avataridega laval kõvasti ja valesti „Mamma Miat“ laulda.

Vaata lähemalt
Rohkem ideid leiad meie blogist

Maitsed Stockholmis

 
Modernne restoran Nosh & Chow

Restoran Nosh & Chow

Norrlandsgatanis asuv mahukas modernne restoran rikkaliku menüüga, kust leiab nii Aasia-stiilis roogi kui ka maitseid mitmelt poolt mujalt maailmast.

Vaata lähemalt
Pagarikoda Bröd & Salt

Pagarikoda
Bröd & Salt

Kohalik pagaripoodide kett, kus kõik valmib algusest lõpuni käsitsi. Lisaks värskele leivale, kuklitele ja küpsistele ootavad Sind seal ka  salatid, võileivad ning wrap'id.

Vaata lähemalt
Kohvik-galerii Snickbacken 7

KOHVIK-GALERII
SNICKBACKEN 7

Snickbacken 7 ühendab endas hubase kohviku, kunstigalerii ja kaupluse, mis üllatab vingate-riiete, muusika, raamatute, ajakirjade ja palju muuga.

Vaata lähemalt

ŠOPPA Stockholmis

 
Mall of Scandinavia

Mall of Scandinavia

Kõige suurem uue põlvkonna ostukeskus Stockholmis. Siit leiad nii moodi, sporditooteid kui ka tehnikat ning maitseelamusi.

Vaata lähemalt
Bruno Galleria

Minikeskus Bruno Galleria

Minikeskus moesõpradele, kus asuvad peale H&Mi veel ka sellised popid rõivapoed, mida Eestis veel polegi: Acne, Filippa K jt. 

Vaata lähemalt
SoFo

SoFo
piirkond

South of Folkungatan ehk SoFo meeldib nii vintage'i kui ka trendika sisustuse austajaile. Poed asuvad SoFos laiali – küsi endale kaart.

Vaata lähemalt
Rohkem ideid leiad meie blogist