Kruiis
Stockholmi

al

/kajut

/kajut

TÄNA ON
PUHKEPÄEV

Stockholmi kruiisil on puhkepäev
iga päev – esmaspäevast pühapäevani
Broneeri kruiis Broneeri kruiis
Alusta aastat väikese puhkusega Stockholmi kruiisil. Iga päev ootavad Sind pardal hea muusika, mõnusad maitsed ja aasta alguse allahindlused ning Stockholm pakub põnevaid elamusi igas vanuses külastajale.
 

ELAMUSED LAEVAL

 
Baltic Queeni showprogramm

BALTIC QUEENI SHOW-PROGRAMM

Veebruarist märtsini toovad tantsutrupi Showstoppers artistid lavale põnevast koreograafiast ja unustamatutest kostüümidest koosneva show, pakkudes vaatamisilu ja elamusi igas vanuses reisijale.

Vaata lähemalt
Victoria I showprogramm

VICTORIA I SHOW-PROGRAMM

Märtsini säravad Victoria I kruiisilaeva pardal Dance Factory artistid, kes äratavad ellu maailmakuulsad superstaarid. Ühel suunal kütavad meeli muusikaajaloo säravaimad diivad, teisel suunal aga meelelahutusmaailma härrasmehed.

Vaata lähemalt
TRAFFIC
22.–23.02 Victoria I

TRAFFIC

DJ Vaido Pannel

Veebruaris astub laeva pardal üles Eesti armastatud kollektiiv Traffic, et panna kõik reisijad ühes rütmis tantsima ja kaasa laulma. Lisaks Trafficule panevad jala mõnusalt tatsuma ka DJ Vaido Pannel ja teised diskorid.

VAATA KOGU KAVA
LENNA + JUSS HAASMA & TRIKSTER
22.–23.03 Victoria I

LENNA + JUSS HAASMA & TRIKSTER

DJ Andres Puusepp

Let’s Party peokruiisid kütavad edasi ka uuel aastal. Tule kruiisile ja tantsi Lenna Kuurmaa, Juss Haasma ja Triksteri lugude saatel või muutu tantsulõviks Eesti ja välismaiste diskorite muusika saatel.

VAATA KOGU KAVA

Elamused STOCKHOLMIS

 
VASA MUUSEUM

VASA MUUSEUM

Stockholmis olles külasta kindlasti Skandinaavia kõige külastatumat muuseumi, kus asub maailma ainus 17. sajandist säilinud laev ning kus jagub uudistamist nii väikestele kui suurtele külalistele.

VAATA LÄHEMALT
SKYVIEW

SKYVIEW

Saa teada, kuidas näeb välja Stockholm 130 meetri kõrguselt. 20 minutit kestva gondlisõiduga saad hea ülevaate Põhjamaade Veneetsiaks kutsutavast Stockholmist ja nautida ilusaid vaateid.

VAATA LÄHEMALT
Rohkem ideid tegevusteks Stockholmis leiad meie blogist

ŠOPING STOCKHOLMIS

 
HÖTORGSHALLEN

HÖTORGSHALLEN

Stockholmi kesklinnas asuv Hötorgshallen pakub põnevaid maitseid üle maailma – siin saad teha kiire lõunaeine või osta kodus proovimiseks ja lähedaste üllatamiseks midagi teistsugust.

VAATA LÄHEMALT
QUALITY OUTLET BARKARBY

QUALITY OUTLET BARKARBY

Kui kiirmoe- ja brändipoed on läbi käidud, siis suundu Quality Outlet Barkarby šopingulinnakusse, kus müüakse riidebrändide laojääke ja eelmiste hooaegade kaupu eriti heade hindadega.

VAATA LÄHEMALT
Vaata, milliseid põnevaid poode Stockholmis veel leidub
 

MAITSED Laeval

 
Krevetid, pasta või šokolaadikook? Luba endale puhkepäeval midagi erilist. Kruiisilaevade pardal leiad erinevaid restorane, mille valikust leiab endale meelepärase roa iga külaline.

MAITSED STOCKHOLMIS

 
PHIL’S BURGERS

PHIL’S BURGERS

See on tõeline ood burgeritele ja nende valmistamisele – Phil’s Burger on koht, kus kõik alates saiast kuni ketšupini on valminud käsitööna ja kus saavad kõhu täis isegi taimetoitlased.

VAATA LÄHEMALT
MEATBALLS FOR THE PEOPLE

MEATBALLS FOR THE PEOPLE

Rootsi ja lihapallid lihtsalt on kokku laulatatud. Tule proovi kuulsaid lihapalle Meatballs for the People restoranis, mis pakub ka salateid ja suppe kohapeal söömiseks või kaasa võtmiseks.

VAATA LÄHEMALT
 
Kruiisi broneerides registreeri ka oma Club One’i number, sest klubiliikmena reisid alati soodsamalt. Pole veel liige? Liikmeks saad registreeruda tasuta ja kiirelt ning soodustus hakkab kehtima kohe pärast liitumist. VAATA LÄHEMALT