Alates 23
/reisija

ELAMUSI TÄIS MEREREIS SOOME

Merereis on alati elamusi täis. Täis uusi maitseid, säravat moodi ja üllatavaid hetki. Nii sihtkohta jõudes kui ka laeval. Võta pere või sõpradega ette merereis ja alusta puhkust Tallink Shuttle'iga juba teel talvisesse Helsingisse.

Tallink Shuttle'iga päevareis Helsingisse al 23 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 15
/reisija

SILJA EUROPAGA SOODSALT HELSINGISSE

Kruiisilaevaga Silja Europa sõidad Helsingisse eriti soodsalt. Laeval ootavad poed, restoranid ning mõnus saunakeskus. Lastega peredele on mõeldud avar lasteala. 

Silja Europaga Helsingisse al 15 €/reisija
Pakkumine kehtib kuni 31.12.2017.

Broneeri reis →

Alates 17
/reisija

RÕÕMUS PÜHA STOCKHOLMI KRUIISIL

Pühadeaeg - kibekiired päevad täis šoppamist, teisalt pikad tunnid rahu ja vaikust. Kõige selle kõrvale kuluks ära üks lõõgastav merereis. Mõnus pühademelu, võrratud jõulumaitsed, üllatusrohked pardapoed ja pühadeseiklusi pakkuv Stockholm.

Kruiis Stockholmi al 17 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 110
/reisija

AASTAVAHETUSE KRUIIS STOCKHOLMI

Erikruiis piduliku õhtusöögi ja live-esinejatega laevadel Victoria I ja Baltic Queen. Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilaevad särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud. Pidu kestab varaste hommikutundineni.

Kruiis Stockholmi al 110 €/reisija

Vaata lähemalt →

Autopaketiga suusareisile

Tallink viib Sind populaarsetesse Põhjamaade suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik, head majutus- ja meelelahutusvõimalused.

Autopakett Soome al 24 €/reisija
Autopakett Rootsi al 81 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 315
/kahele

ROMANTILINE KRUIIS KAHELE

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Pakett sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Romantiline kruiis Stockholmi al 315 €/kahele

Vaata lähemalt →

PAKKUMISED CLUB ONE'I LIIKMELE

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad hinnad. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Parimate reisipakkumiste nägemiseks logi sisse oma Club One'i kontole.

Logi sisse →