Helsingisse –15%

Autopilet –10%

Pakkumine kehtib sooduskoodiga KLUBIEELIS kuld- ja hõbekliendile kuni 31.12.

Lähedastega lähedaks
Lähedastega kruiisile

Millal Sa viimati oma lähedastega koos aega veetsid? Leia pühadel aega ja saa lähedastega lähedasteks. Stockholmi kruiisil, 40 tundi koos. Kruiis Stockholmi al 59 € B-kajut kuni neljale reisijale.

Vaata lähemalt →
Minipuhkus Helsingis
Helsingisse kuni –50%

Sooduskoodiga MINIPUHKUS on päevareis, edasi-tagasireis ja sõidukipilet Helsingisse kuni poole odavam. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 31.01.2020.

Vaata lähemalt →
Seenioride erikruiis
Seenioride erikruiis

10. detsembril 2019 ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile jõulutuledesse pakitud Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja armastatud muusik Priit Pihlap.

Vaata lähemalt →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval reisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Siis on laevapiletid soodsamad ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Pühadeni on jäänud 82 kilomeetrit
Pühadeni on
jäänud  82 kilomeetrit

Jõululinn Helsingi on laevasõidu kaugusel. Helsingi jõuluturule või kaubamajja saad sõita kuus korda päevas. Vali sobivaim aeg ja oledki mugavalt õhtuks kinkidega kodus.

Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 297 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
 
Aastavahetuse erikruiis al 99 € reisija
Al 99 € reisija

Aastavahetuse erikruiis

Tähista 2020. aasta saabumist kõige säravamal kruiisil Stockholmi laevade Baltic Queen ja Victoria I pardal. Pakume maitsvaid roogi, parimat reisiseltskonda ja glamuurset meelelahutust.

Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilavad nii minnes kui ka tulles särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud.

Erikruiis al 99 € reisija

Vaata lähemalt

Laevaga suusareisile
Kuni –30%

LAEVAGA SUUSAREISILE

Sooduskoodiga SUUSAREIS saad nii reisija- kui autopileti kuni 30% soodsama hinnaga. Kampaaniasoodustus lisandub Club One'i tasemesoodustusele.

Pakkumine kehtib Stockholmi liinireisile ja Helsingi edasi-tagasireisile algusega Tallinnast.

Vaata lähemalt