ERIHINNAGA HELSINGISSE

Sooduskoodiga KLUBIEELIS on Sulle reisid Helsingisse ja tagasi 25% ja autopiletid 25% soodsamad. Broneerimine ja reisimine kuni 31.03.2019

KULD JA HÕBE
KLIENDILE
-25%
Uuenenud Victori I 25% soodsamalt Stockholmi
Victoria I kruiis Stockholmi –25%

Uuenenud Victoria I on liinil tagasi eripakkumisega. Koodiga UUSVICTORIA kruiis Stockholmi -25%. Broneerimine kuni 14.04.2019, reisimine kuni 17.04.2019.

Vaata lähemalt →
Minipuhkus Soomes
Talvine minipuhkus Soomes
al 19 €/reisija

Saa osa pühadejärgsetest allahindlustest, naudi lastega muinasjutulise Helsingi võlusid või mölla sõpradega mõnes põhjanaabrite uhkes suusakeskuses.

Vaata lähemalt →
Kruiis Stockholmi
Aasia pidu Stockholmi kruiisil

Kevadel ootab Sind Stockholmi kruiisil meeliülendav Aasia tsirkus – maagilised Mongoolia ja Hiina artistid ja jalustrabavad tsirkusenumbrid.

Vaata lähemalt →
Uuenenud Baltic Queeniga 25% soodsamalt Stockholmi
Baltic Queeniga 25% soodsamalt Stockholmi

Uuenenud Baltic Queen on liinil tagasi eripakkumisega. Koodiga UUSQUEEN kruiis Stockholmi -25%. Broneerimine kuni 21.03.2019, reisimine kuni 07.04.2019.

Vaata lähemalt →
Stockholmist Tallinna
Stockholmi
liinireisid -30%

Valik Tallinki reise Stockholmi ja Tallinna vahel on märtsis ja aprillis eriti magusa hinnaga. Hindadele lisanduvad Club One’i tavapärased soodustused.

Vaata lähemalt →
koolivaheaeg Tallinki laevadel
Koolivaheajal Soome või Rootsi

22.–28. aprillini saavad nii väikesed kui suured reisisellid osaleda Aasia tsirkuse töötubades ning meisterdada ja lõbusalt aega veeta koos mängujuhtidega.

Vaata lähemalt →
Laevaga suusareisile
Laevaga suusareisile
 

Tallink viib Sind Põhjamaade parimatesse suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik ning head majutus- ja meelelahutusvõimalused.

Vaata lähemalt →
Preemium kajutid kuni 25% soodsamalt
Soodne Rootsi kruiis preemiumkajutis

Sooduskoodiga LUKSUS on Tallinna–Stockholmi kruiisi preemiumkajutid kuni 25% soodsamad. Pakkumine kehtib väljumistele kuni 1 nädal ette.

Vaata pakkumisi →
Talvised pakkumised Club One'i klientidele
Club One'i talvine reisipakkumine

Saatsime ka sel aastal Club One'i liikmetele koos pühadetervitusega soodsad reisipakkumised. Veeda aega pere ja sõpradega ning kogu uusi elamusi soodsate püsikliendihindadega.

Vaata pakkumisi →
Let's Party Stockholmi kruiisil
Let's Party erikruiis al 21 €/reisija

Let's Party eriürituste sari kutsub kõiki muusikasõpru Stockholmi kruiisile. Igal nädalavahetusel panevad laeva show-baaris peo püsti tuntud Eesti artistid ja DJ-d.

 
 Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 315 €/kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Seenioride erikruiis
 

8. aprillil ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile kevadisse Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised ning kalasõpradest koosnev ansambel Iiukala.

Vaata lähemalt →
Ahvenamaa erikruiis al 112 €/reisija
Al 112 € /reisija

AHVENAMAA ERIKRUIIS

Suvine erikruiis kaunile Ahvenamaa saarele väljub Tallinnast 8. juulil. Hind sisaldab kruiisi Tallinn–Ahvenamaa–Tallinn ning kahte hommiku- ja ühte õhtusööki.

Erikruiis Ahvenamaale al 112 €/reisija

Vaata lähemalt →

Visby erikruiis al 118 €/reisija
Al 118 € /reisija

Visby erikruiis

Erikruiis muinasjutulisele Gotlandi saarele pakub silmailu, mõnusat meelelahutust ja huvitavaid ekskursioone saare erinevatesse piirkondadesse. Erikruiisid väljuvad Tallinnast 14., 21. ja 28. juulil ning 4. augustil.

Erikruiis Visbysse al 118 €/reisija

Vaata lähemalt →