Helsingisse –10%

Autopilet –10%

Pakkumine kehtib sooduskoodiga SUGISHEL pronkskliendile kuni 30.09.

Mere tulemast Soome!
Mere tulemast Soome!

Sõltumata sellest, kas soovid jõuda Helsingisse hommikul, päeval või õhtul, leiad kindlasti meie laevade väljumisaegade seast endale meelepärase. Kuus väljumist iga päev, vali sobivaim ja merele!

Vaata lähemalt →
Head kruiisi
Head kruiisi

Head reisikaaslased, head artistid, head toidud ja head hinnad – just see on tõeliselt hea reisi saladus. Sügisene Stockholmi kruiis pakub kõike seda ja rohkematki. Veeda 40 tundi head aega.

Vaata lähemalt →
Nädalavahetusel Helsingisse
Helsingisse kuni –50%

Sõida minipuhkusele Helsingisse! Sooduskoodiga MINIPUHKUS sõidad päevareisile kuni poole odavamalt. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 01.12.2019.

Vaata lähemalt →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval reisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Siis on laevapiletid soodsamad ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Perereis Linnanmäki lõbustusparki
Perereis Linnanmäki lõbustusparki

Linnanmäkil on Põhjamaade suurim atraktsioonide valik. Siin on karusselle ja atraktsioone nii päris väikestele lastele kui ka suurematele.


Vaata näidispaketti →
Seenioride erikruiis
Seenioride
erikruiis

24. septembril ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf.


Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 297 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
 
Aastavahetuse erikruiis al 89 € reisija
Al 89 € reisija

Aastavahetuse erikruiis

Tähista 2020. aasta saabumist kõige säravamal kruiisil Stockholmi laevade Baltic Queen ja Victoria I pardal. Pakume maitsvaid roogi, parimat reisiseltskonda ja glamuurset meelelahutust.

Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilavad nii minnes kui ka tulles särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud.

Erikruiis al 89 € reisija

Vaata lähemalt

ERIKRUIIS: GOD SAVE THE QUEEN

11. oktoobril toimub Tallinki 30. ja kruiisilaeva Baltic Queeni 10. sünnipäevale pühendatud tribuut ansambel Queeni muusikale.

Erikruiisil esitavad ansambel Queeni tuntud hitte Tony Vincent (USA), Tanja Mihhailova, Gerli Padar ja Showstoppersi tantsijad. "God Save the Queen" ühendab endas rock-kontserdi, tantsuetenduse ja visuaalse vaatemängu, kus elustuvad ansambel Queeni legendaarsed kontserdid ja muusikavideod.

Osta reis →