Stockholmi poole hinnaga

−50%

Osta maikuus suveks laevapilet ja saad sügiseks
reisi Stockholmi 50% soodsamalt.

Leia oma õnnepäev!
Leia oma õnnepäev

Sooduskoodiga ÕNNEPÄEV on juuni lõpuni kruiisid Stockholmi kuni 30% soodsama hinnaga. Pakkumine kehtib ostmiseks kuni 30.06 ja reisimiseks 26.05–30.06.

Osta reis → Osta reis →
Autoga Rootsi
Autoga Rootsi

Laevaga jõuad kaugele, laeva ja autoga veelgi kaugemale. Autopakett: ühesuunareis Tallinn–Stockholmi liinil, kajut kuni 4 inimesele ja sõiduauto ülevedu.

Vaata lähemalt →
Tallink Shuttle ühendab meid
Päevaks Helsingisse

Vaid kahetunnise merereisi kaugusel Helsingis ootavad trendikad restoranid, uhiuued näitused muuseumites ja palju tegevusi kogu perele.

Osta reis → Osta reis →
Perereis Soome
Perereisid Soome

Pakume perepakette populaarsesse Linnanmäki lõbustusparki Helsingis ning reisideks Turu linna Muumimaale ja vahvasse väliveeparki JukuPark.

Perereis Muumimaale → Perereis Linnanmäkile → Perereis Jukuparki → Perereis Turusse →
Perereis Rootsi
Perereisid Rootsi

Puhka sel suvel koos perega Rootsis. Pakume mugavat perepaketti Stockholmi lõbustusparki Gröna Lund ning koos ööbimisega pakette Põhjamaade suurimasse loomaaeda Kolmårdenisse.

Perereis Gröna Lundi → Perereis Kolmårdenisse →
Seenioride erikruiis
Seenioride erikruiis

11. juunil ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile suvisesse Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised ning igihaljaid laule esitavad Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

Vaata lähemalt →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval merereisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Siis on laevapiletid soodsamad ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Kruiis Stockholmi
Aasia pidu Stockholmi kruiisil

Kevadel ootab Sind Stockholmi kruiisil meeliülendav Aasia tsirkus – maagilised Mongoolia ja Hiina artistid ja jalustrabavad tsirkusenumbrid.

Vaata lähemalt →
Preemium kajutid kuni 25% soodsamalt
Soodne Rootsi kruiis preemiumkajutis

Sooduskoodiga LUKSUS on Tallinna–Stockholmi kruiisi preemiumkajutid kuni 25% soodsamad. Pakkumine kehtib väljumistele kuni üks nädal ette.


Vaata pakkumisi →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 315 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Ahvenamaa erikruiis al 178 €/reisija
Al 178 € /reisija

AHVENAMAA ERIKRUIIS

Suvine erikruiis kaunile Ahvenamaa saarele väljub Tallinnast 8. juulil. Hind sisaldab kruiisi Tallinn–Ahvenamaa–Tallinn ning kahte hommiku- ja ühte õhtusööki.

Erikruiis Ahvenamaale al 178 € reisija

Vaata lähemalt →

Visby erikruiis al 184 €/reisija
Al 184 € /reisija

Visby erikruiis

Erikruiis muinasjutulisele Gotlandi saarele pakub silmailu, mõnusat meelelahutust ja huvitavaid ekskursioone saare erinevatesse piirkondadesse. Erikruiisid väljuvad Tallinnast 14., 21. ja 28. juulil ning 4. augustil.

Erikruiis Visbysse al 184 €/reisija

Vaata lähemalt →