Romantiline kruiis kahele

Üllata kallimat unustamatu Rootsi kruiisiga

Merereisil, kus kõik on teie eest korraldatud, jääb teil üle vaid nautida. Õhtustage meeldivalt restoranis, elage kaasa erinevatele esinejatele ja keerutage jalga tantsupõrandal kasvõi hommikuni.

Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis. Paketi ostmisel soovitame broneerida ka laua valitud restoranis, et tagada meelepärane koht teile sobival ajal.

Broneeri romantiline kruiis telefonil 17808 või e-posti aadressil booking@tallink.ee.

De Luxe kajutis

Kruiis kahele De Luxe kajutis hinnaga alates 265 €.

Pakett sisaldab ööbimist luksuslikus De Luxe kajutis, hommikusööke à la carte restoranis ning õhtusööke vabalt valitud restoranis mõlemal suunal ning joogikuponge. Buffet-õhtusöögi hinda kuuluvad vesi, piim, mahlad, tee, kohv, karastusjoogid ja lisaks ka valge vein, punane vein ning õlu. Lisaks on kajutis teie jaoks puuviljakorv, karastusjoogid ning kihisev üllatus.

SVIIDIS

Kruiis kahele sviidis hinnaga alates 315 €.

Pakett sisaldab ööbimist luksuslikus sviidis, hommikusööke à la carte restoranis ning õhtusööke vabalt valitud restoranis mõlemal suunal ning joogikuponge. Buffet-õhtusöögi hinda kuuluvad vesi, piim, mahlad, tee, kohv, karastusjoogid ja lisaks ka valge vein, punane vein ning õlu. Lisaks on kajutis teie jaoks puuviljakorv, karastusjoogid ning kihisev üllatus.

Veebisisu kuva Veebisisu kuva

Meelelahutus laeval

Kruiisilaeval leidub meelelahutust igale maitsele.
Vaata lähemalt →

Restoranid laeval

Laevade restoranides saad maitsvalt keha kinnitada.
Vaata lähemalt →

Ostud laeval

Laevakauplustest leiad häid pakkumisi ja toredaid kingitusi.
Vaata lähemalt →

Broneerimine

  • E–R 8.00–19.00, L-P 9.00–17.00
  • Tel. 17 808 (85 senti/kõne+operaatoritasu)
  • E-post booking@tallink.ee

Eritingimused

  • Kohtade arv on piiratud.
  • Söögikuponge võib kasutada kõikides laeva restoranides. Kui õhtusöögi väärtus ületab kupongi väärtuse, tuleb vahe tasuda reisijal.
  • Kuponge saab kasutada vaid märgitud reisil.