Seenioride erikruiis

Seenioride erikruiis Stockholmi

24. septembril 2019 ootame kõiki reisihuvilisi seenioride erikruiisile sügisesse Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf.

Merereisi käigus saad nautida akrobaatikat ja erinevaid tantsustiile ühendavat meelelahutusprogrammi, maitsta hõrgutisi laeva restoranides ning ostelda rikkaliku kaubavalikuga poodides.

Kruiis üksikreisijale alates 52,25 €
Kruiis rühmareisijale alates 50,50 €

Kruiisi lõplik hind sõltub väljumise kuupäevast ja nõudlusest, kajutiklassist ning lisateenustest.

Boris Lehtlaan seenioride erikruiisil

Kruiisi hind sisaldab

  • ühte voodikohta aknata neljakohalises B-klassi kajutis,
  • ühte rikkalikku õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal.

Täiendavaid söögikordi pakume lisatasu eest.

NB! Vähemalt kümneliikmelise reisiseltskonna grupijuhile on kruiis ning kaks õhtu- ja hommikusööki tasuta. Grupijuht reisib samas kajutiklassis, mis ülejäänud rühmaliikmed. Kahekümneliikmelise rühma grupijuhid jagavad sama kajutit.

Kruiisi ostmiseks võta ühendust telefonil 612 8668 või e-posti aadressil grupid@tallink.ee.

EKSKURSIOON VAXHOLMI

Vaxholm on Stockholmi saarestiku pealinn ja kohalike seas populaarne suvituspaik. Haapsalu meenutav linnake on hinnatud kalastajate seas ning just selle kandi suitsutatud räimi käiakse maitsmas nii lähedalt kui kaugelt. Ekskursioonil jalutame mööda kitsaid, kuid armsaid tänavaid ja imetleme kauneid puitmaju. Põikame ka Bogesundi väärikasse lossiparki. Soovi korral teeme kohvikus rootslastele omase fika-pausi – naudime kohvi ja maiustame värskelt küpsetatud kaneelisaiakestega. Seejärel jätkame tutvumist linna huvitava ajalooga, sest just Vaxholm on olnud oluline tugipunkt Stockholmi kaitsmisel. Tükike sõjaajalugu on näha ka otse linnasüdames asuvas sadamas – väikesel saarel asub muuseum, mis on rajatud 1863. aastal valminud kindluslossi.

Ekskursiooni hind on 20 €. NB! Kohtade arv on piiratud.