soome
tagaistmel
tasuta

Sõida talvele vastu ja naudi erakordseid elamusi Soomes.

Paki asjad autosse ja võta pere ning sõbrad kaasa, sest suurema seltskonnaga on lõbusam seigelda. Põhjanaabrite juures ootavad sind kuulsad suusakuurortid, salapärane virmaliste ekskursioon, erakordne põhjapõdra safari, põnev saanisõit kelgukoertega ja palju muud põnevat.

Liigu allapoole ja vaata, milliseid erakordseid elamusi talvine Soome pakub.

MAAGILISTE VIRMALISTE JÄLIL

Maagiliste virmaliste jälil

Salapärane aurora borealis on võlunud inimesi aastasadu ja paljudele on virmaliste nägemine erakordne kogemus. Kui sa ei ole virmalisi oma silmaga veel näinud, võta ette teekond Soome loodusesse ja naudi taevas tantsivate värvide ilu.

Loe edasi »
Metsik loodus kutsub

Metsik loodus kutsub

Taasavasta endas põhjamaine hing ja suundu põnevale retkele kelgukoerte seltsis. Vali endale just õige pikkusega ekskursioon ja naudi Soome looduse ilu ning kelgukoerte toorest jõudu saani tõmbamisel keset pakast talve.

Loe edasi »
HIMOSE SUUSANÕLVAD

Himose suusanõlvad

Alpid ja Tatrad on hingematvalt kaunid ja kõrged, kuid samaväärset ja erakordset ilu saab kogeda ka siinsamas lähedal – Soome üks külastatuim suusakuurort Himos pakub sõidumõnu nii algajale suusasõbrale kui ka kogenud veteranile.

Loe edasi »
SAMPO JÄÄLÕHKUJA PARDAL

Sampo jäälõhkuja pardal

Astu kuulsa jäälõhkuja Sampo pardale ja näe oma silmaga Soome veeteede mammutit. Ekskursioon viib sind jäälõhkuja teekonnale läbi jäise mere ja julgemad saavad hõljuda jäävees – soojas ja vee peal hoiab sind neopreenist kalipso.

Loe edasi »
SOOME PARIM SUUSAKESKUS

Soome parim suusakeskus

2016. Aasta soome parimaks suusakeskuseks valitud levi hiilgab võimsate suusanõlvade ja mõnusa 60 kilomeetrise murdmaasuusatamise rajaga. Algajad saavad lemmikala selgeks õppida suusakoolis ja kogenumad oskusi lihvida lumepargis.

Loe edasi »
PÕHJAPÕDRA SAFARI

Põhjapõdra safari

Mis oleks Lapimaa põhjapõtradeta? Kui ihkad loodusesse ja naudid seiklusi, siis võta ette põhjapõdra safari. Valikus on nii päevaseid ekskursioone kui ka öiseid sõite, kus on võimalus näha ka maagilisi virmalisi.

Loe edasi »
LUMESAANI SEIKLUS

Lumesaani seiklus

Lumesaan pole enam ammu lihtsalt transpordivahend – talvel on saani seljas looduse avastamine kordades põnevam ja kurvid lisavad elamusele paraja portsu seiklust. Sõida mööda mägist maastikku, tunneta kaunist loodust ja naudi vabadust.

Loe edasi »
RÄÄTSAMATK LOODUSES

Räätsamatk looduses

Tõmba jalga räätsad ja matka külmunud järvedega rahvuspargis, mis on tuntud oma hingematvate vaadete poolest. Matkata saavad kõik ning sobiva matkapikkuse leiavad endale nii kogenud seiklejad kui ka värsked matkalised.

Loe edasi »
JÕULUVANALE KÜLLA

Jõuluvanale külla

Jõuluvana saab näha ka pärast jõule – siis on ta pikalt reisilt kodus tagasi ja valmistub järgmisteks pühadeks. Võta ette reis Rovaniemi linna ja mine Jõuluvanale külla. Ühtlasi võid mõelda, mida järgmisteks jõuludeks soovid!

Loe edasi »