•  
facebook share image

SKANDINAAVIASSE
SUUSATAMA

Avasta parimad suusakeskused ning -nõlvad põhjanaabrite juures!
Sobiva suusasihtkoha leiab siit nii algaja kui ka edasijõudnud harrastaja.

Autopakett
Rootsi
al 83 €
/reisija
Autopakett
Soome
al 27 €
/reisija
Kuni
11-aastased
lapsed sõidavad
Soome
TASUTA
3.–5. reisija
TASUTA

 

  • Pakkumine Helsingisse kehtib Star-klassis edasi-tagasireisiks kuni viiele reisijale ja sõiduautole. Tallinna–Helsingi liini edasi-tagasi autopaketiga reisivad 3-5. reisija autos tasuta.Kuni 11-aastased lapsed sõidavad Soome tasuta, kui broneeringus on vähemalt üks maksev täiskasvanu.
  • Pakkumine Stockholmi kehtib B-klassi kajutis edasi-tagasireisiks kuni neljale reisijale ja sõiduautole.

 

Skandinaavia suusakeskused

Laevareis üle lahe avab värava Skandinaavia parimate mägedeni. Liigu allapoole ja loe lähemalt parimate suusakeskuste kohta nii Rootsis, Soomes kui ka Norras.

Rootsi »Soome »Norra »

 

Rootsi suusakuurortid

IDRE FJÄLL

Stockholmist 490 km kaugusel asuvast populaarsest suusakeskusest leiab nii lastele mõeldud radu kui ka kõrgeid ning järsemaid nõlvi edasijõudnutele. Samuti on lähedal tõeliselt mugavad ja hubased majakesed.

Vaata lähemalt »

FUNAS FJÄLLEN

Riigi üks suurimaid suusakeskusi on Stockholmis 600 km sõidu kaugusel. Ees ootavad 134 mäesuusarada, 40 suusatõstukit ning hulganisti üle 1000-meetriseid mäetippe. Samas leidub suusarõõmu igal tasemel sõitjale.

Vaata lähemalt »

SÄFSEN

Modernne suusakeskus, mis asub 270 km kaugusel Stockholmist. Suusakeskuses on 6 tõstukit ning 15 laskumisrada, millest enamus lõppeb ühes ja samas kohas. Murdmaa suusatajatele on pakkuda 115 km klassika ja uisustiili radu.

Vaata lähemalt »

Åre

Skandinaavia suurim ja tuntuim suusakeskus, kus on kokku 90 laskumist ja 42 suusalifti. Laskumised laiad ja ruumikad, nii et sobivad nii slaalomi- kui ka lumelauaga sõitmiseks. Pikim laskumine on 6,5 km ja suurim kõrguste vahe 890 m. Åre asub Stockholmist 660 km kaugusel.

Vaata lähemalt »

Sälen

Rootsi kõige peresõbralikum suusakeskus, mis jaguneb neljaks: Lindvallen, Högfjället, Tandådalen ja Hundfjället. Kokku leiab siit 102 laskumist ja 87 suusalifti. Pikim laskumine on 1800 m ja suurim kõrguste vahe on 303 m. Sälen asub Stockholmist 400 km kaugusel.

Vaata lähemalt »

Vemdalen

Vemdalen on tavaliselt üks esimesi keskusi, mis oma laskumised avab. Keskus jaguneb kolmeks erinevaks piirkonnaks: Björnrike, Vemdalskalet ja Klovsjö/Storhogna. Siit leiab 58 laskumist ja 35 lifti, suurim kõrguste vahe on 470 m ja pikim laskumine on 2200 m. Asub Stockholmist 480 km kaugusel.

Vaata lähemalt »
 

Soome suusakuurortid

Himose suusakeskus

Eestlaste seas populaarne suusakuurort, mis sobib hästi ka esmase mäesuusatamise kogemuse hankimiseks!

Broneeri suusamaja Himosel siin »

Levi suusakeskus

Soome suurimal ja populaarseimal suusakeskusel Levil on olemas kõik üheks korralikuks suusapuhkuseks – imeilus loodus, huskikoerad, põhjapõdrad ning erineva raskusega pikad suusanõlvad.

Vaata lähemalt »

Tahko suusakeskus

Tahko on tuntud mäe- ja murdmaasuusatamise ning muude taliharrastuste võimaluste mitmekülgsuse poolest. Valida on võimalik nii algajatele mõeldud harjutuskohtade kui ka võistlusradade vahel.

Vaata lähemalt »

Vihti suusakeskus

Vihti suusakeskuses leidub suusanõlvi kõikidele tasemetele, kuid on eelkõige suunatud lastele ja peredele. Sõit keskuseni Helsingi kesklinnast võtab aega kõigest 45 minutit.

Vaata lähemalt »

Ruka suusakeskus

Tuntud talispordikeskus, kus algab suusahooaeg esimesena ning lõpeb viimasena, sest asub kõige kaugemal põhjas, kus ilmad on pikemalt külmad ning seega ka lumeolud paremad.

Vaata lähemalt »

Sappee suusakeskus

Sappee suusakeskus asub Helsingist umbes sama kaugel kui Otepää Tallinnast. Kaheteist valgustatud suusanõlva seast leiab sobiliku nii algaja kui ka need, kellel on selged suusatamise ja lumelauaga sõitmise põhioskused.

Vaata lähemalt »
 

Norra suusakuurortid

HAFJELL/KVITJELL

Kvitfjell ja Hafjell on maailmakuulsad alpialade maailmakarikaetappide võõrustajad. Hafjellis on radade valik suurem ning on kergema raskusastmega kui Kvitfjellis. Kvitfjell, mis asub Hafjellist 25 km kaugusel, on küll väiksem suusakeskus, kuid väljakutseid leidub siin rohkem.

Vaata lähemalt »

HOVDEN

Hovden on tõeline suusaparadiis, kust leiab tegevust igal tasemel sõitja – lastest kuni ekstreemsuusatajate ja lumelauduriteni. Pärast värskes õhus veedetud päeva on võimalik lõõgastuda Hovdeni Aqualand & Spas.

Vaata lähemalt »

Trysil

Norra suurim ja populaarseim suusakeskus. Mäel on kokku 68 erinevat laskumist, mida seob 29 lifti 3 mäeküljel. Kokku on 75 km ulatuses laskumisradu, kõrgeim punkt suusatamiseks on 1100 km kõrgusel, suurim kõrguste vahe on 685 m ja pikim laskumine on 5400 m. Trysil asub Stockholmist 470 km kaugusel.

Vaata lähemalt »

Hemsedal

Hemsedali kutsutakse põhjamaa alpideks ja keskus ise asub 620 m kõrgusel merepinnast. Laskumised jagunevad kolme suusaküla ümbritseva mäetipu vahel, kokku on neid 49 ja lifte 20. Suurima kõrguste vahe on 830 m ning pikim laskumine 6000 m. Hemsedal asub Stockholmist 730 km kaugusel.

Vaata lähemalt »
 

Hakkas huvitama? Aja kamp kokku ja broneeri start suusapuhkusele siin »