Teade!

Soome Vabariigi ametkond pole Eestist Soome reisijatele tänaseks kehtestanud karantiininõuet. Soome saab Eestist jätkuvalt reisida järgides ametkondade ettekirjutusi ja kehtestatud ohutusnõudeid. Nimekirja riikidest, mille reisijatele Soome on riiki saabumisel karantiininõude kehtestanud, leiab Soome Piirivalve kodulehelt.

 

Uus

blogis

Tallinki blogi

Loe reisimise, meie laevadel toimuvate uuenduste ning ürituste, toidukohtade ja tegevuste kohta meie sihtkohtades Soomes, Rootsis ja mujal. Loe lähemalt → 

Telli kaubad ette

Pre-Order on Tallinki laevareisijatele mõeldud veebipood. Pakime Sinu ostud ja väljastame need enne laeva Helsingisse väljumist autode check-ini kassade juures asuvast jaotuspunktist. 
Tellima →

EKSPRESS VEEBIPOOD

Tallinki toidu- ja esmatarbekaupade veebipood Tallink Ekspress, toimetab Sinu ostud Tallinnasse ja selle lähiümbrusesse kohale samal päeval. Ostma →

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

OSTLE TALLINKI E-POES

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi. E-pood on avatud 24/7 ja tasuta transport ostudele alates 39 €. 

September on klubikuu

Club One'i liikmena naudid klubieeliseid nii maal kui merel – reisid soodsamalt ning saad osa headest pakkumistest nii meie laevakauplustes, e-poes, hotellides kui restoranides.