•  

Eesti Youtuberid LIVE erikruiis Stockholmi saab Baltic Queeni pardal alguse 24. aprillil 2017 Tallinnast

Kruiis toob kokku Eesti Youtube'i talendid ning pakub fännidele võimaluse näha live-etteasteid, väljakutseid ning kohtuda oma lemmikuga

Üles astuvad 
Kaspar Kolk ● Liina Ariadne Pedanik ● Martins Lapins ● Karlos Kolk ● Gregor Lillemets ● Victoria Villig ● Rauno Raiesmaa ● Martti Hallik

Muusikalise etteaste teevad
KAPABEIBE ● ARIADNE

Kruiis Stockholmi alates 16 €/reisija ● Kiirematele soodsam hind!

Click me to watch the video
 • Kaspar Kolk

  Kaspar Kolk

  youtuber, muusik

  Yo! Minu nimi on Kaspar, aga paljud kutsuvad mind Kapaks ja enamus Kapabeibeks. Olen laulnud ja tantsinud juba poisikesest saati. Videoid olen teinud juba üle 2 aasta. Iseloomult olen enesekindel, loominguline ja motiveeritud. Minu videod on inspireeritud elust ja inimestest mu ümber.

 • Liina Ariadne Pedanik

  Liina Ariadne Pedanik

  youtuber, muusik

  Olen pisut tagasihoidlik, kuid ei näita seda tihtipeale välja. Juba väiksest peale on mind paelunud muusika ning laulmine. Kõike mis ma teen, teen alati suure kirega. Olen pidevalt rõõmsameelne ja leian kõigest midagi positiivset.

 • Martins Lapins

  Martins Lapins

  youtuber, streetworkouter

  Minu puhul on minu vanus kõigi jaoks saladus, ma võin olla 30-aastane samas võin ka olla 15-aastane. Olen youtuber ja streetworkouter, mis tähendab, et armastan teha videosid ja trenni. Olen elanud sellist eluviisi juba üle aasta ja võib öelda, et ma olen kõige edukam sellise eluviisi elaja Eestimaal. Vaatajate arvates on mu lemmik toit gainsleib, aga salaja ma söön ka herkuloputru.

 • Karlos Kolk

  Karlos Kolk

  youtuber, muusik

  Hey hey! Ma olen Karlos Kolk. Minu iseloom võib olla täiesti erinev: kord õnnelik, kord kurb, tõsine ja pull. Mulle meeldib väga seikluslikku elu elada ja tegemisi ette võtta. Kaameratega olen juba väiksest peale sina peal olnud ja loodan, et ei lõpeta neid seiklusi nii pea.

 • Gregor Lillemets

  Gregor Lillemets

  youtuber

  Eyoo!! Mina olen Gregor Lillemets, tuntud ka kui Grekurk. Iseloomult olen sipa imelik, kuid alati lõbus. Mina leidsin end esimest korda youtubest 4 aastat tagasi. Sellest ajast saati olen olnud mitmetes erinevates kanalites ja mul on olnud erinevaid nimesid, kuid praegu on teekond viinud mind kanalile "Gregor Lillemets". Minu kanalil olles tuleb üht meeles pidada, OLGE MUHEDAD!!!
 • Martti Hallik

  Martti Hallik

  youtuber, muusik

  Mina olen Martti. Mul on alati kiire, kuid olen sellest sõltumata alati sõbralik, avatud ja positiivselt meelestatud. Minu peas kohtuvad kirg loovuse ja tehnoloogia vahel. Peale liikuva pildi olen noorest peale tundnud suurt huvi muusika ja selle loomise vastu. Kui mul kunagi enam kiire pole, hakkan ma uuesti muusikat tegema.

 • Victoria Villig

  Victoria Villig

  youtuber

  Heiii siin on Vicky! Ma olen 16-aastane ning filmindusega olen tegelenud juba üle 5 aasta. Ma armastan videoid välja mõelda, lavastada, filmida ja monteerida. Victoria Villigi youtube'i kanalilt leiab peamiselt kooliteemalisi sketche, kuid Planeet Vicky kanalil teen videoblogimist ehk vloge, kus ma jagan oma elu põnevamaid sündmusi. Minu youtube'i kanalitel on kokku üle 35 000 jälgija ja üle 2 miljoni vaatamise. Lisaks tegelen ma ka fotograafia, kunsti, spordi, reisimise ja Youtuberi koolituste läbiviimisega.

 • Rauno Raiesmaa

  Rauno Raiesmaa

  youtuber

  Yau! Ma olen Rauno Raiesmaa ja teisiti tuntud kui Sniff. Olen mitmekülgse iseloomuga, see tähendab seda, et sa võid mind koguaeg uuesti ja uuesti tundma õppida. Mulle väga meeldib ringi seigelda ja sõpradega aega veeta, olen nagu vaba linnuke. Rutiin minule ei meeldi ja sellepärast toodan ka mitmekülgseid ja erinevaid videoid. Mulle meeldib enda juures ka pidevalt stiili muuta.

$image.alt-text.data

Mida teha Stockholmis?

Stockholm on vast lähim koht Tallinnale, kus saab nuusutada tõelise Euroopa suurlinna hõngu. Avastada on palju, vahemaad on lühikesed ja igale poole pääseb hõlpsasti ühistranspordiga.

 

Ekskursioonid »
Vaatamisväärsused »
Kauplused »

$image.alt-text.data

Kruiisilaev Baltic Queen

Baltic Queeni pardal on iga õhtu on tihedalt sisustatud erinevate aktsioonide ning särtsaka show-programmiga. Elamuseks kujuneb ka toidu nautimine meie restoranides ning šoppamine kruiisilaeva kauplustes.

 

Kajutid »
Restoranid »
Kauplused »

$image.alt-text.data

Hea teada

Alla 18-aastane võib reisida ööbimisega reisil koos lapsevanema või reisivolitust omava muu pereliikme või järelevaatajaga. Enne reisi broneerimist veendu, et kõikidel pereliikmetel olenemata vanusest oleks kehtiv reisidokument, mis kehtib vähemalt reisi lõpuni.

 

Vanusepiirangud »
Järelevaataja ankeet »
Reisivolitus »