Elamused laeval

Ilu ja tervis

Kauni sisekujundusega saunakeskustes on privaatsaun, eraldi saunad meestele ja naistele ning bassein/mullivann nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lisaks leiate Hera Salongide laiast valikust erinevaid hoolitsusi, mis turgutavad keha ja meelt.
 

Lastele

Laevas on avatud pallimerega mängutuba, kus kõige väiksemad lapsed saavad vaadata multifilme ning joonistada.
Baltic Queen ja Victoria I pardal ootab lapsi iga päev mängutädi, kes teeb ka näo- ja käemaalinguid. 
 

Ostud laeval

Meie laevade kauplustest saad soodsa hinnaga osta ülemaailmselt tuntud kaubamärkide tooteid. Kaubavalik on lai: rõivad, mänguasjad, ehted, kosmeetika, kingitused, maiustused, alkoholi- ja tubakatooted. Ei maksa unustada, et laeval müüdavad tooted on mahult suuremad, hinnad aga väiksemad kui kodumaises kaubandusvõrgus.
 

Konverentsid ja üritused

Laeval on olemas kõik, mida on vaja ühe õnnestunud ürituse korraldamiseks. Tavapärasest erinev keskkond, erineva suuruse ja kujundusega ruumid ürituste läbiviimiseks, kaasaegne konverentsitehnika, restoranide maitsvad road, mugavad kajutid ja meelelahutus igale maitsele. Korralda järgmine üritus laeval!
 

Buffet

Rootsi laua ideeks on tervislik, värske ja trendikas toit stiilse serveeringuga. Kindlasti leiate valikust oma isiklikud lemmikud nii eelroogade, põhiroogade kui ka magustoitude seast.

À la carte restoran

Kõrgetasemelised à la carte restoranid rahuldavad ka kõige nõudlikuma toidusõbra maitsemeeli. Rohkete valikutega kehakinnitus personaalse teenindusega.

Vene à la carte restoran

Restoranis saate nautida Vene köögi hõrgutisi. Menüü annab edasi Vene köögi ajaloolist eripära ühendades seda tänapäevase kokakunstiga. Valikus on pliinid kalamarjaga, pelmeenid, supid, Kiievi kotlett jne.

Gurmeerestoran

Gurmeerestorani menüü muutub vastavalt aastaaegadele. Tippkokkade loodud signatuurmenüü avab gurmeemaailma uksed ja lubab kogeda toidu ning veini maitsete harmooniat. Lisaks esmaklassiline teenindus ning elegantne interjöör.

Cafeteria

Kui nälg tabab ootamatult, on Cafeteria just õige valik. Väike vahepala või tõhusam kehakinnitus 24 tundi ööpäevas.

Lastele

Lapsed saavad buffet-õhtusöögil valida koduste toitude ja magusroogade hulgast oma lemmikud. Kuni 5-aastastele lastele on buffet tasuta, kuni 17-aastastele erihinnaga. À la carte restoranis pakume isuäratavat Lotte või Muumi menüüd.

Meelelahutus

Meelelahutus Tallinki laevadel on mitmekülgne ja rahvusvaheline. Pakume glamuuri, džässi ja rokki, diskosõpradele on disko ning laulusõpradele karaoke. Õhtu naelaks on show-programm. Meelelahutusprogramm on koostatud OÜ HT Meelelahutus (eraetendusasutus) poolt. Loominguline juht K. Maidla.
 

Meelelahutuskalender

Meelelahutuskalendrist saad järele uurida, kes esineb laeval just sel päeval, kui sina oled reisile minemas. Kalendris on kirjas järgmise kolme kuu artistid ja show-rühmad.